Best of Beauty 2019

CaoNatur

Ár:   790 Ft   Kategória:   Tusfürdők
Lelőhely:   Tesco, MediLine, Bijó, patikák   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: siss, az összetevőket feltöltötte: miri77, Módosítva: 2014. szeptember 25.

Lelőhely:   Tesco, MediLine, Bijó, patikák
Kategória:   Tusfürdők

Búzavirág és hibiszkuszvirág kivonattal

Frissüljön fel, és hidratálja bőrét zuhanyzás közben is! A búzavirág és hibiszkuszvirág kivonat intenzíven táplálja a bőrt. A hibiszkusz lágy illata a frissesség érzését kelti.

Természetes hatóanyagokat tartalmazó készítmény. Szilikon olaj-, parabén- és színezékmentes.

Kiszerelés: 250 ml

Morci

2015. április 1.

Igazán kellemes meglepetés. Magyar, natúr és mégis használható. :-) Az ára korrekt, jól habzik, és még az illata is jó.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. április 1.

miri77

2014. szeptember 18.

Nagyon szerettem ezt a tusfürdőt. Gyönyörűek az összetevői egy átlagos tusfürdőhöz képest. Tetszik, hogy az alkohol csak a végén bukkan fel az összetevőlistában és nem dominál. A száraz bőrömet egyáltalán nem szárította ( ami nálam ritka) és talán még kicsit ápolta is. Legközelebb a krémes társát próbálom ki.
Bővebben itt írtam róla: http://nature-skin.blogspot.hu/2014/09/teszt-caonatur-frissito-tusfurdo.html

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2014. szeptember 18.

senskin

2014. július 10.

Nagyon könnyű, nyári frissítő búzavirág illatú tusoló. Szerintem főleg nyárra nagyon kellemes felfrissülés lehet! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. július 10.

mstindigo

2014. május 26.

Nagyon megszerettem. Kellemes, enyhe illata van, amolyan klasszikus "tisztaság" illat, nagyon szeretem. A bőrömet egyáltalán nem szárítja, és szépek az összetevők is. Árérték arányban szuper. Sajnálom, hogy a többi termékük javarészt illatos, mert én illatosat már csak tusfürdőből használok.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. május 26.

Hidratálók: Glycerin, Butylene Glycol

Felület aktív anyag, tisztítószer, mellyel leggyakrabban samponokban, tusfürdőkben és arctisztítókban találkozhatunk. Paula Begoun szerint ez az anyag nagyon hasonló a Sodium Lauryl Sulfatehoz (SLS), így bár magáról a TEA-Lauryl Sufateról nincsen sok kutatás, mivel az SLS egy agresszív, irritáló tisztító anyag, így Paula a TEA-Lauryl Sulfate-ot sem ajánlja.