CaoNatur

Ár:   799 Ft   Kategória:   Samponok
Lelőhely:   Tesco   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: siss, az összetevőket feltöltötte: af, Módosítva: 2014. augusztus 25.

Lelőhely:   Tesco
Kategória:   Samponok

Búzavirág kivonattal és kénnel

Természetes növényi összetevői gyengéden tisztítják, és ápolják a hajat. A sampon különleges pipacs illata élvezetessé teszi a hajmosást. A búzavirág kivonat hidratálja, és nyugtatja a fejbőrt, a kén hatásosan kezeli a korpát.

Természetes hatóanyagokat tartalmazó készítmény. Szilikon olaj-, parabén- és színezékmentes termék!

Kiszerelés: 250 ml

siamensis

2018. december 17.

Nagyon szerettem volna szeretni, de nálam nem vált be igazán.
Az még hagyján lenne, hogy a hajam textúrája nem az igazi tőle - láttunk már ilyet natur samponnál. De a korpával sem küzd meg igazán.
Mivel valamelyest azért segített a problémán, ha meg nem is oldotta, és az is lehet, hogy a hiba az én készülékemben van, egy gyenge négyest tudok neki megszavazni.

Update:
Revideálnom kell ezt a sampont,a végére egészen megszerettem. :) Ehhez nagyban hozzájárult az, hogy egy idő után az Alverde BB hajmaszkját használtam hozzá hajmosás előtti pakolásként, és elég jó páros voltak együtt, nagyon jó lett így a hajam textúrája, talán mint semmi mástól.
És az igazsághoz az is hozzátartozik -- az előző véleményből ez kimaradt --, hogy a korpásodás elleni samponok közül, amiket eddig próbáltam, messze ennek van a legfinomabb illata. Persze, nem ez az elsődleges szempont, de annyi fura szagú sampon után azért nagyon tud ennek örülni az ember lánya. :)
A hatása továbbra sem 100%-os, úgyhogy az ötödik csillagot továbbra sem tudom megadni, mert még reménykedem, hogy megtalálom A csodaszert korpás hajra, de mivel ennél jobbat eddig nem találtam, újra fogom vásárolni. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. december 17.

Nagyon szerettem volna szeretni, de nálam nem vált be igazán.

Update:

Marietta1977

2017. október 4.

Áldásos hatása elmaradt, nehezen fogyott el pedig nem rossz termék, de valahogy nem győzött meg. Az illata jó, meg természetesen használ, de nem tünteti el teljesen a korpát.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. október 4.

idnA

2016. november 4.

Rendszeresen használom, heti 2-3x. A korpát nem szünteti meg teljesen, de észrevehető a javulás, ami egy bizonyos szint után stagnál, ha áttérek másik termékre, akkor mindig visszaesek. Nem zsírosít, nem szárít jobban, mint más natur sampon, de balzsamozás mindenképpen szükséges ugyanúgy, mint minden natur samponnál. FIN és BEMA termékekkel használom együtt, jól kijönnek. Első mosás Caonatur, második mosás BEMA korpásodás elleni sampon kombó a leghatásosabb nálam. Mivel jobbat még nem találtam, így újravevős.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. november 4.

zsuzska80

2016. július 7.

Az ára miatt kétkedve fogattam, de gondoltam ennyiért megéri kiprónálni. Szeboriás festett hajamra eddig semmi sem használt. Drága termékeket nem merek kipróbálni.... Ez viszont úgy tűnik bejött. Nem viszket tőle a fejem, s pár használat uzán a seboreám is csökkent:) Illata kellőképpen büdös:)de annyira, hogy már tetszik:) vigyázat balzsam nélkül szárít.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. július 7.

francais

2016. április 15.

Nekem csomókban hullott tőle a hajam a fejbőröm meg fullra begyulladt.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. április 15.

Nekem csomókban hullott tőle a hajam a fejbőröm meg fullra begyulladt.

bforbeauty

2016. január 11.

Rendes, tisztességes sampon betartható ígéretekkel :) Az én két nap alatt zsírosodó hajamra teljesen jó, kicsit nehezen habzik, de ha ezt kicselezzük két, kis mennyiségben felvitt samponozással, rövid lemosással közben, akkor habzásra olyan, mint a head & shoulders. Habzásra. Összetevőiben (nincsenek benne felesleges anyagok) és árban is jobban szerepel. Három napot kibír az ember haja simán vele. Ajánlom mindenképpen! (Magyar is és jobb is, mint némelyik külföldi társa!)

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. január 11.

Wildflow

2015. december 14.

Update: Sajnos nem bánt el teljesen a korpával, így le kell vonnom egy csillagot... ha megszabadulok a korpától, kipróbálom a zsíros hajra való sampont, talán az lesz az igazi.

Egy hirtelen jelentkező, de annál erősebb korpásodással küzdve találtam ezt a sampont. Mivel arra gyanakodtam, megszoktam az előző samponom (szintén szilikonmentes, de nem sls-free), nagyon tetszett az összetevő-lista - gondoltam, így két legyet ütök egy csapásra, kezelem a korpát és elkerülöm az sls-t és társait, hátha azok a ludasak. Még csak kétszer használtam, de nagyon elégedett vagyok vele:
Pont eléggé habzik, nem kellemetlen az illata, sőt, finom, virágos-növényes. Nem a kén dominál benne (ettől korábbi rossz tapasztalatok miatt tartottam). Megszűnt a viszketés, és kevesebb a korpa is. De ami a legjobb, hogy nem is zsírosítja hajam. Megkockáztatom, még tovább is bírja az amúgy zsírosodásra hajlamos hajam! Máskor két nap után már a mosáson jár az agyam, most meg nem győzöm simogatni, annyira tiszta és puha.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. december 14.

Morci

2015. december 3.

Olcsó, natúr, magyar, mégis jó! :-) Hennával festem a hajam, ezért muszáj natúr sampont használnom. Viszont mindegyikkel van valami bajom, vagy szárít, vagy lelapít, vagy nem tisztít rendesen... stb. Ez viszont tök jól habzik, kellemes az illata, és nagyon szép fényes lett tőle a hajam. A tisztító hatása is jó, szóval eddig elégedett vagyok vele. Korpával szerencsére nem küzdök, de mivel szinte mindentől viszket a fejbőröm, ezt a sampont választottam, ugyanis ígérete szerint nyugtatja a fejbőrt. És ez szerencsére valóban így van, végre nem vakarom magam két nappal a hajmosás után.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. december 3.

Dius24

2015. június 19.

Pixi boxban ő lapult de elég csalódás volt bár nem korpás a hajam kipróbáltam annyi balzsam kellett a hajamra mint még soha , úgy állt mint a széna boglya nem lett kedvenc , kukába való. Páromnak viszont jó .

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. június 19.

stenonis

2015. május 3.

Nagyszerű sampon. Nem ígér sokat, de azt teljesíti is, nagyjából fél flakon után megszabadított a korpától, anélkül hogy kicsit is szárította volna a fejbőrömet. Ráadásul a hajam nagyon-nagyon szép vele, fényes, csodás az esése, nem nehezül el, nem zsírosodik gyorsan (sőt, döbbenetesen sokáig bírja), szóval pont olyan, amilyennek szeretem. Legutóbb egy Naturigin sampon tudta ezt produkálni, amit nem tudtam újravenni, szóval ennek a márkának most örülök. Az illata kénes, a habzása jó, nem fogy gyorsan, a flakon szép és jól zár. Alig várom, hogy kipróbáljam a normál hajra valót is.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. május 3.

Hidratálók: Glycerin, Butylene Glycol

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.

Az olajpala lepárlási terméke. A CosIng besorolása szerint antimikrobiális anyag, vagyis segít a bőrön található mikroorganizmusok egyensúlyban tartásában. A Wikipedia információi alapján kénben gazdag összetevő, melyet gyulladásgátló, baktérium- és gombaölő tulajdonsága miatt 10-20%-os koncentrácóban olyan bőrbetegségek kezelésére is gyakorta használnak, mint az ekcéma és a pikkelysömör.