CaoNatur

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Tusfürdők
Lelőhely:   MediLine, Bijó, patikák   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: af, Módosítva: 2014. február 28.

Lelőhely:   MediLine, Bijó, patikák
Kategória:   Tusfürdők

Mandulamag és Búzavirág kivonattal

A búzavirág és mandulamag kivonat intenzíven ápolja és táplálja a bőrt. Kellemes mandula illata hosszantartó frissességet biztosít.

Természetes hatóanyagokat tartalmazó készítmény.

Szilikon olaj-, parabén- és színezékmentes.

Gaddemon

2017. július 27.

Nekem nagyon bevált. Jól habzik, úgyhogy kevés is elég belőle. Nagyon finom illata van, krémes, egyáltalán nem szárítja a bőrömet.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. július 27.

natasa

2017. május 18.

Korábban is használtam, újra megvettem, és még tervezem továbbra is. Ez egy finom, illatos, valóban krémes tusfürdő. További előny, hogy magyar. Az illata nagyon finom, a bőröm viszonylag sokáig tartja. Intersparban vettem kb. 1000 Ft-ért.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. május 18.

KrémesenSzépAzÉlet

2015. február 9.

Szintén nagyon elégedett vagyok a babafürdetővel és ezzel is egyaránt, szeretem a márkára jellemző visszafogott illatot, a krémes tusfürdő úgy krémes ahogy elképzeltem, nem túl sűrű, finoman habzik, igazán jó érzés használni.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. február 9.

lujzi

2014. április 28.

a caonatur babafürdető után került sor, hogy kipróbáljam a felnőtteknek szánt tusfürdőt is. akárcsak a babafürdetővel, ezzel is tökéletesen elégedett vagyok. jó érzés használni, nem szárít, az illata is kellemes. megszerettem, újra fogom vásárolni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. április 28.

Hidratálók: Glycerin, Butylene Glycol