CaoNatur

Ár:   8-900 Ft   Kategória:   Samponok
Lelőhely:   Mediline, patikák   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: stenonis, Módosítva: 2015. július 3.

Ár:   8-900 Ft
Lelőhely:   Mediline, patikák
Kategória:   Samponok

Természetes hatóanyagokat tartalmazó készítmény. Parabén-, szilikonolaj- és színezékmentes. Természetes növényi kivonatai gyengéden tisztítják és ápolják a hajat. A búzavirág és hibiszkuszvirág kivonat hidratálja és nyugtatja a fejbőrt.

Fairy91

2017. szeptember 7.

Imádom ezt a sampont! Vajon a későbbiekben melyik üzletben lehet majd megvásárolni? Már nem találom sehol. :(

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. szeptember 7.

6vilag

2017. május 31.

Mivel próbálok törekedni a magyar termékek vásárlására, ezért vettem. Hát szerintem nem tud semmi különöset. Az én hajam nem száratja, nem zsírosítja, Illata kellemes, visszafogott.
Mondjuk azt soha nem fogom megérteni, hogy egy hazai termék miért kerül többe, mint az átlagos drogériások? Szerintem picit drága ugyan, de viszont teljesen átlagos.
És mivel átlagos (ami nem baj), így nem hiszem, hogy újra fogom venni az ára miatt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. május 31.

natasa

2016. április 3.

Az első hetekben tapasztaltam: Jól tisztít, lágy, fényes lesz a hajam. Nem zsírosít, nem szárít, nagyon jó. Az illata kicsit retro, nekem nagyon bejön.
A sampon amúgy elég híg állagú, könnyen eloszlatható, jól habzó - tehát gazdaságos lesz. A csomagolás ízléses, praktikus az íves oldal, jól kézre áll. Én a dm-ben vettem, állítólag a Tescoban is kapható. (Ott nem találtam.)

Most lassan kiürül a flakon, és nem fogom újravenni. Valahogy mostanában már nem működik. Nem értem, hogy miért. A hajam tartásán semmit nem javított, sőt, lapul, nem áll sehogy. Kár, mert szerettem volna szeretni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. április 3.

zsazsa

2015. november 6.

Nem rossz az illata, letisztult a csomagolása, de nekem kicsit szárítja a hajam, így a flakon vége felé mér nem érzem olyan selymesnek és puhának a hajam tőle. Amit mondjuk nagyon szeretek benne, hogy megemeli a hajtöveim, eégsz dús hajam lesz tőle.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. november 6.

vinter

2015. szeptember 2.

Vegyes érzéseim vannak a samponnal kapcsolatban, egyszer nagyon szeretem és legszívesebben sosem használnék mást: a hajam puha, szép fényű és esésű... majd pár használat után mintha történne vele, vagy a hajammal valami és a fenékig érő hajam kezelhetetlen szénakazallá változik, pedig a hajmosási szokásaim nem változnak. Mielőtt elmenne a kedvem a további használatától, ismét hatásossá válik :D A flakon szerencsére jól záródik, letisztult, egy problémám van vele, hogy az összes Caonatur termék ugyanúgy néz ki, sokáig kell keresni a polcokon a kívánt flakont.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. szeptember 2.

stenonis

2015. július 2.

Nagyon szeretem, egyszerűen tökéletes. Jól tisztít, jól habzik, jó az állaga, a hajam lágy és fényes, jó esésű, nem nehezül el (nehéz, derékig érő hajnál ez döbbenetes), nem száraz a vége, nem zsíros a töve. A flakon szép és jól kinyerhető belőle a cucc, egyedül az illatába tudnék belekötni, kissé mű, amolyan fodrászszalon illata van, nem igazán tetszik, de nem erős. A korpás hajra való verzióját is szerettem, ezt ha lehet, még jobban, imádom, amit a hajammal művel.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. július 2.

Hidratálók: Glycerin, Butylene Glycol