CaoNatur

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Samponok
Lelőhely:   Tesco   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: siss, az összetevőket feltöltötte: af, Módosítva: 2018. június 14.

Lelőhely:   Tesco
Kategória:   Samponok

Mandula és búzavirág kivonattal

Hatóanyagokban gazdag komponensei intenzíven ápolják a hajszálakat. A különleges mandula és búzavirág kivonat aktívan hidratálja a fejbőrt, és mélyrehatóan táplálja a hajhagymákat.

Természetes hatóanyagokat tartalmazó készítmény. Szilikon olaj-, parabén- és színezékmentes termék!

Loona

2017. december 31.

Természetesen megint egy olyan sampont sikerült megszeretnem, amit a jelek szerint már nem gyártanak :( Az utolsó oldalról, ahol még találtam belőle, betáraztam belőle pár flakonnal, és amíg ezeket elfogyasztom, reménykedem, hogy csak általános készlethiány van belőle. Sajnos az, hogy a gyártó oldalán sem szerepel már a termék, nem erre utal…

Jelenleg nincs bevált samponom, így szívesen próbálok ki mindent, ami cf, vegán, tetszik az összetevőlistája, és a vélemények alapján jól tisztít, de nem szárít. Ezt is ezen feltételek alapján vásároltam meg még nyáron, és azóta is örömmel használom, nagyon szeretem, bele sem akarok gondolni, mi lesz, ha elfogy.
Tényleg jól tisztít, nem szárít, és egyáltalán nem bántja az amúgy is vékony szálú, töredezésre hajlamos, a festéstől pedig roncsolt hajvégeimet. Jól habzik és jól oszlatható, ezért kevesebb is elég belőle - jóval kevesebb, mint bármely más samponból, amit mostanában próbáltam.
Az illata enyhe natúr, zöldes(-virágos, olyan vágott virágszár :D ), nem domináns, nem zavaró (de azért a legelején szokni kellett, ha már parfüm van benne, lehetett volna kicsit finomítani :D de ezt abszolút elnézem neki), a balzsam* pedig utána rögtön elnyomja.

*nem a sajátja. Azt is próbáltam, de az sajnos egyáltalán nem vált be...

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. december 31.

*nem a sajátja. Azt is próbáltam, de az sajnos egyáltalán nem vált be...

catyst

2016. január 20.

Imádom!!!
Az én történetem ott kezdődik hogy lassan 1 éve nem festem a hajam. Ezért gondoltam próbálom minnél természetesebb összetevőkkel ápolni. Eleinte megvettem mindenféle biosampont (Bánfi, Varga stb) hát rémes volt mindegyik, összeragadt tőle a hajam,viszketett és még zsírosodott is. Aztán döntöttem ennél a terméknél. Netről rendeltem meg, mivel máshol nem jutottam hozzá, de nekem eddig bevállt. Gondolom nem véletlen hogy baba oldalon is megtaláltam:) mivel nyugtató hatású, természetes összetevőkkel. Utóbbi miatt a samponja ennek is ragacsos kicsit, de ha jót tesz a hajamnak megéri. Vékony szálú hajra való balzsamjával és a Serical Latte hajpakolással felváltva használom! + 1 pozitívum hogy szárítás után is érzem a balzsam szőlőmag kivonatát, IMÁDOM!!!!!!! :):):) 5*

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. január 20.

Imádom!!!

adite

2015. december 3.

Pixiboxban jött a teljes kiszerelésű termék, először el is keseredtem, hogy mi a fenét kezdjek az én gyorsan zsírosodó hajammal egy száraz hajra való samponnal. Aztán csak kipróbáltam! És lenyűgözött. Nyilván a hajamnak elege volt már a sok műanyagból, mert ez a természetes, natúr termék, hiába száraz hajra alkották, az én hajamat is helyre tette. Szép fény, puhaság, tiszta érzés, és nem zsírosította jobban. Sőt. Valahogy helyre került a fejbőr egyensúlya. Azóta vettem zsíros és normális hajra valót is, mindegyik bejön, én nagy különbséget nem érzek közöttük, mindegyik bejön. Eddig Aussie-t használtam, de ez olcsóbb és még természetesebb, úgyhogy maradok ennél, nekem bevált.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. december 3.

Munyi

2015. november 22.

Híg, egyáltalán nem habzó termék, ami semmit sem csinált a töredezett, sérült hajammal, inkább szárította, mint táplálta volna. Összekevertem tehát egy részét a Syoss samponommal, amivel az volt a gond, hogy ugyan táplált, de gyorsan zsírosított is. Így kaptam egy viszonylag jó elegyet, amit nagy nehezen elhasználtam. Így nem lett sem túl száraz, sem túl zsíros a fejbőröm és hajvégeim. (feltalálom magam) A Caonatur sampon maradékát folyékony kézmosóként használtam el. Pixiboxban került hozzám, de a kezdeti örömködéstől eltekintve, pozitívumot nem tudok róla mondani.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. november 22.

jane79

2015. szeptember 20.

Pixiboxban kaptam. Nagyon kellemes az illata, jól habzik és tisztít. Sajnos az én hajam korpás ezért csak a Head and Shoulderst bírja, de ez is elég jól teljesített. Később mindenképpen újra fogom vásárolni.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. szeptember 20.

kismadár

2015. szeptember 4.

Nagyon jól tisztít, ápol, nem irritál, jól habzik. Mint minden sampon után, ez után is kell balzsam, h ápoltabb, puhább, jobban kezelhetőbb legyen a hajam, de annyit tud, amennyit egy jó samponnak tudnia kell: alaposan tisztít. Isteni finom az illata, én imádom, nekem is a kedvencem lett. Újravevős!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. szeptember 4.

Erika12

2015. szeptember 4.

Nagy kedvencem lett ez a sampon, mivel valahogy +1 napot kibír vele a hajam, ami nagy előny, mert utálok hajat mosni. Nagyon jó, hogy végre találtam egy olyan sampont, amiben nincs SLS és natúr. Sajnos nagyon sok naturális samponban a növényi hatóanyagok mellett ott szerepel az SLS vagy a SLES; nem is értem ezek hogy lettek natúrok! Én már újravettem a Caonaturt, csak ajánlani tudom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. szeptember 4.

Messy2214

2015. augusztus 26.

Én szerettem. A pure by pixiboxban volt. Számomra kellemes volt az illata,jól tisztitott és jól habzott is. Lehet,hogy nem venném meg az ára miatt,de kipróbálni jó volt.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. augusztus 26.

Szaszmancs

2015. július 21.

Most fogyott el, hát mit mondjak, öröm volt kidobni a flakont. Nekem aztán tényleg nincsenek nagy elvárásaim egy samponnal szemben, mert a rövid hajamnak szinte mindegy, de mivel majdnem minden nap megmosom, ezért a kíméletes termékeket preferálom. Ez annyira kíméletes volt, hogy mindig úgy éreztem, nem tisztítja eléggé a hajam, nem volt meg az a kellemes frissen mosott érzésem soha. Elég sokat kellett belőle használni, hogy valamennyire dolgozzon, úgyhogy hamar elfogyott (szerencsére). Az illata szerintem borzalmas volt, kórház/gyógyszertár jutott róla eszembe...nem szokott sampon kiakasztani, de ennek most sikerült.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. július 21.

bogarka8992

2015. május 31.

Májusi Pure by Pixiboxban volt ez a termék.
Nem lenne rossz sampon, ha nem zsírosítaná a hajamat, bár az én hajam nem száraz. Lehet, hogy akinek száraz a haja, annak beválik. A állaga jó, natúr létére szerintem jól habzik, nem kell sok belőle.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. május 31.

Májusi Pure by Pixiboxban volt ez a termék.

Hidratálók: Glycerin, Butylene Glycol