CaoNatur

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Samponok
Lelőhely:   Tesco   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: siss, az összetevőket feltöltötte: af, Módosítva: 2014. augusztus 25.

Lelőhely:   Tesco
Kategória:   Samponok

Csalán és búzavirág kivonattal

Kényeztető hibiszkusz illattal és aktív összetevőkkel az egészségesen fénylő hajért. A csalán egyedülálló hatóanyagai serkentik a fejbőr vérellátását, és erősítik a hajhagymákat. A búzavirág kivonat nyugtatja, és hidratálja a fejbőrt.

Természetes hatóanyagokat tartalmazó készítmény. Szilikon olaj-, parabén- és színezékmentes termék!

Kiszerelés: 250 ml

vkata96

2018. december 2.

A zsírosodáson semmit sem segít, és a hajam gumbancos és sprőd tőle, alig lehet kifésülni, hiába teszek rá bőségesen balzsamot. Ja, és egy másik véleményt olvasva rájöttem, hogy valószínűleg nekem is ezért száll a hajam mostanában.. Illetve oké hogy zsíros hajra való, meg az inci végén van, de alkohol? :/

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. december 2.

Pepperoni9

2017. április 17.

Szeretem, kiadós, jól habzik és szép tőle a hajam. Sajnos kevés helyen tudok venni, így egy ideje nem ezt haszbálom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 17.

dorqaap

2017. január 24.

Tetszik az illata, jó vele hajat mosni, de nem érzek nagy hatást a hajamon zsírosság tekintetében.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 24.

karli

Korcsoport: < 18
2016. február 2.

Nekem alapvetően nincs zsíros hajam, de általában zsíros hajra való sampont veszek. Átlagosan 4-5 naponta mosom, sajnos ezzel a samponnal már a harmadik napon zsíros a hajtövem. Közvetlenül mosás és szárítás után kissé viszket tőle a fejbőröm, nem tudom, hogy valamelyik összetevője miatt, vagy csak szimplán szárít. Az is elég zavaró, hogy baromi elektromos a hajam tőle. Egyébként kellemes illatú, és jól habzik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2016. február 2.

kati747

2015. június 15.

Nagyon bejött ez a sampon. Jó azzal a tudattal hajat mosnom, hogy nem tartalmaz szilikon olajat és SLS-t. Ráadásul árban is kedvező. Mindenképpen újra veszem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2015. június 15.

mimozagirl

2015. április 24.

A második tubust használom, nagyon kellemes, enyhe illatú sampon. Eddig kétnaponta kellett hajat mosnom, most a második napon még kiengedve tudom hordani és összekötve még a harmadik napon is elmegy, tehát kicsit segített a zsírosodáson is. Mindeközben nem szárította ki a hajam többi részét, úgyhogy megy az 5*, ez az eddigi legjobb sampon, amit használtam. Jó lenne, ha lehetne drogériákban is kapni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. április 24.

Hidratálók: Glycerin, Butylene Glycol