Carmex

Ár:   970 Ft   Kategória:   Ajakápolók
Kiszerelés:   7,5 g (itthon, drogériákban kapható), 10 g (amerikai változat/ sárga alap fekete betűk)   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   drogériák   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: guccigirl, az összetevőket feltöltötte: Picijenci, Módosítva: 2015. január 28.

Lelőhely:   drogériák
Kategória:   Ajakápolók

Az aktív mentolnak köszönhetően azonnali hűs érzéssel csillapítja a kipirosodott ajkakat, vagy orrcimpákat.
Kezdődő herpesz, és egyéb fertőzés kialakulását is gátolja (eredetileg herpeszre fejlesztették ki)
Hatóanyagok:

• enyhíti a fájdalmat.
  • elpusztítja a baktériumokat és enyhíti a kellemetlen érzést, amit a kicserepesedés okoz.
  • finoman ápolja az ajkakat és eltávolítja az elhalt hámsejteket.

500 Ft! Carmex Classic Tégelyes Ajakápoló
Ár: 500 Ft , Eladó: jampiangel
Állapot: új, bontatlan, Helyszín: Debrecen, fizetés: Személyes átvétel Debrecenben lehetséges, előreutalás esetén foxpost vagy postázás, melynek költségét a vevő állja

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre
bibi24

Dorine

2022. augusztus 25.

Atyaéééég, ez valami fantasztikus!!! Amikor durván kirepedezik az ajkam, vagy valami sérülés éri, egy éjszaka alatt rendbeteszi. Csodaszer-kategória, imádom!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. augusztus 25.

ENCIIII

2022. július 29.

Bármikor hasznát veszem, nagyon jó termék. Meglepően gyorsan gyógyítja a kicserepesedett ajkat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2022. július 29.

kovacskitti0127

2022. május 21.

A 2. kedvenc ajakápolóm. Nagyon száraz az ajkam szinte mindig, de hamar javít az állapotán télen is.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2022. május 21.

LaczkoR

2022. május 12.

Az egyik legjobb ajakápoló. Szeretem az illatát, nem jön le 5 perc múlva, mint a többi termék. Esküvői sminkem alá a profi sminkes is ezt használta, gondolom nem véletlenül :). Nagyon gyorsan helyrehozza a kiszáradt ajkakat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. május 12.

Netuddmeg94

2022. április 16.

Az egyik krémmánia box-ból van meg nekem úgy emlészem. Szeretem ,főleg lefekvés előtt használom otthon, mert hát nem túl higiénikus kézzel nyúlkálni bele. Másnapra szépen rendbe rakja a cserepes ajkaimat illetve ha úgy érzem herpeszem lenne akkor is csodaszer. Ha elfogy ,újraveszem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. április 16.

Inka

2022. március 25.

Sminkes suliban ismertem meg, amikor még nem lehetett kapni drogériákban, csak sminkellátóban.
Kezdetben nagyon szuperül bevált, mikor elkezdett száradni az ajkam. Aztán a drogériás korszak után már kevésbé. Sőt, volt egy pont, mikor annyira cserepesedtek az ajkaim, hogy az égvilágon semmi nem segített, így bőrgyógyásznál kötöttem ki. Ott ajánlottál az Ad Ung Vulnerát, ami tul.képpen vazelin meg szalicilsav+bórsav. Életmentő volt, helyrehozta a száradást nagyon hamar. Azóta ha ilyen problémám van azt használom. Carmex-et már csak kis ajakpirosításra tudom elképzelni. De csak a tégelyest. A tubusos valamiért annyira szörnyű volt, hogy nem is értettem. Pedig akkor a tégelyessel nem volt még bajom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2022. március 25.

pandahapci

2022. február 24.

Krémmánia boxból van meg, ez a kedvenc márkám, igaz a másik ajakbalzsamos kiszerelést jobban szeretem. Ezt a kiszerelést nem venném újra, nem szeretek benne "túrkálni" :D emiatt 4 csillag csak, amúgy teszi a dolgát :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. február 24.

antigonosz

2022. február 20.

a pandémia óta magammal inkább a tubusos változatot szoktam vinni, de itthon elalvás előtt szoktam használni, nagyon kellemes:)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2022. február 20.

Mijauhamm

2022. február 15.

Évek óta csak carmexet használok, már szerintem az összeset végigpróbáltam - ezt a tégely miatt otthon, főleg éjszakára használom és nagyon jól rendbehozza az ajkaim :)

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2022. február 15.

bottkareni

2022. január 7.

Nagyon szeretem! Sok ajakápolót kipróbáltam már, de ez a tuti befutó! Én, bevallom, ajakrúzs/szájfény helyett a "mezei" ajakápolót használom. A több kevesebb elvét használom - ebben is! Az abszolút ápoltság megtestesítője számomra. A tégelyes változatot csak itthon használom (reggel indulás előtt, és este lefekvés előtt) - hiszen fő a higiénia. De a táskámban is lapul egy Carmex - a stift változata!
Szóval: puha, ápolt ajkakat eredményez. Sokáig érzem a hatását. Én imádom a mentol nyújtotta enyhe bizsergést. Finom az illata is.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2022. január 7.

Gyulladáscsökkentők: Salicylic Acid
Hidratálók: Lanolin