Carmex

Ár:   970 Ft   Kategória:   Ajakápolók
Kiszerelés:   7,5 g (itthon, drogériákban kapható), 10 g (amerikai változat/ sárga alap fekete betűk)   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   drogériák   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: guccigirl, az összetevőket feltöltötte: Picijenci, Módosítva: 2015. január 28.

Lelőhely:   drogériák
Kategória:   Ajakápolók

Az aktív mentolnak köszönhetően azonnali hűs érzéssel csillapítja a kipirosodott ajkakat, vagy orrcimpákat.
Kezdődő herpesz, és egyéb fertőzés kialakulását is gátolja (eredetileg herpeszre fejlesztették ki)
Hatóanyagok:

• enyhíti a fájdalmat.
  • elpusztítja a baktériumokat és enyhíti a kellemetlen érzést, amit a kicserepesedés okoz.
  • finoman ápolja az ajkakat és eltávolítja az elhalt hámsejteket.

drAnna

Korcsoport: < 18
2019. augusztus 16.

Nekem nagyon bejött, először a tubusos cseresznyés változatot vettem meg, féltem ettől a classic illattól de végül nagyon megszerettem, nekem a vaníliás illathoz hasonlít, nagyon jól hidratál.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2019. augusztus 16.

Rekakarolina

2019. augusztus 14.

A hatása nagyon jó volt, viszont ez a kivitelezés nem volt számomra hasznos. Nagyon macerás a tégelyből kinyerni a krémet, illetve nem is túl higiénikus.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. augusztus 14.

BPetra22

2019. július 15.

Egyszerűen imádom!
Nekem extra száraz ajkaim vannak, de a Carmex segítségével rengeteget javult, nagyon szép, puha tőle. Eddig egyik ajakápoló termék sem tudott labdába rúgni mellette, pedig már ezer meg egyet próbáltam. Tuti hogy újra fogom vásárolni.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. július 15.

Egyszerűen imádom!

Laraa

2019. június 24.

Ha ajakápoló, akkor csakis Carmex jöhet szóba. Kifejezetten szeretem ezt a pici tégelyes változatot este fogmosás után használni. Reggelre pihe-puha lesz a szám, semmi kicserepesedés. Tényleg ez a legjobb amit valaha próbáltam és az ára is baráti, ugyanis egy tégely elég sokáig kitart annak ellenére, hogy milyen pici.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. június 24.

rosiecheecks

2019. június 21.

Már több mint 5 éve csak Carmexet használok. Az ajkakat rögtön hidratálja és pihe-pihák lesznek:)
Téli hónapokban pedig a kidörzsölt orron is segit.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. június 21.

Téli hónapokban pedig a kidörzsölt orron is segit.

Vivikee

2019. június 19.

Mióta kipróbáltam a Carmex márkát, csak ezeket veszem újra. Össze se hasonlítható a többi ajakápolóval. Nagyon szeretem, csak este használom és mindig rendbe rakja az ajkaim. Sokszor használok tartós, matt rúzsokat, mégsem száraz sosem. Bár ehhez biztos az is közrejátszik, hogy nagyon odafigyelek a folyadékbevitelre is.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. június 19.

LindaDbrd

2019. május 28.

Az egyetlen ajakápoló, ami pikk pakk helyreteszi a kirepedezett számat, imádom a mentolosságát, kb 10 éve más ajakápolót nem veszek!

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. május 28.

nnnoemi86

2019. április 17.

Kedvenc ajakápolóm, ami tényleg segít, még az extrém módon cserepes ajkaknak is. Müllerben jóval olcsóbb, mint a többi drogériában.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 17.

Eperke17

2019. április 13.

Kipróbáltam, de nagyon zavart a mentolos-kámforos íz és illat, nem mintha direkt csinálnám, de hajlamos vagyok leenni a számról az ajakápolót, ez egyedül ennél a terméknél tünt fel, mivel nem volt finom ... Az igaz, hogy hogy télen a hideg és a szél miatt kiszáradt bőrt tényleg azonnal rendbehozza, de ezt egy másik termékkel is elérem, és az finomabb :D
És használat után hagy maga után vmi furcsa érzetet, vagy réteget ami nem szívódik be, az íz, illat, érzet miatt nálam 2 csillag.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. április 13.

PDL201

2019. április 13.

Eloszor ezt a fajta carmexet probaltam de attertem a hagyomanyos tekerosre higieniai szempontbol nem tul nyero ez a tegelyes. Nem szerettem hogy elotte allandoan kezet kellett mosni es csak utana hasznalhattam😟

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 13.

Gyulladáscsökkentők: Salicylic Acid
Hidratálók: Lanolin