Carmex

Ár:   970 Ft   Kategória:   Ajakápolók
Kiszerelés:   7,5 g (itthon, drogériákban kapható), 10 g (amerikai változat/ sárga alap fekete betűk)   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   drogériák   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: guccigirl, az összetevőket feltöltötte: Picijenci, Módosítva: 2015. január 28.

Lelőhely:   drogériák
Kategória:   Ajakápolók

Az aktív mentolnak köszönhetően azonnali hűs érzéssel csillapítja a kipirosodott ajkakat, vagy orrcimpákat.
Kezdődő herpesz, és egyéb fertőzés kialakulását is gátolja (eredetileg herpeszre fejlesztették ki)
Hatóanyagok:

• enyhíti a fájdalmat.
  • elpusztítja a baktériumokat és enyhíti a kellemetlen érzést, amit a kicserepesedés okoz.
  • finoman ápolja az ajkakat és eltávolítja az elhalt hámsejteket.

% Carmex ajakápoló %
Ár: 800Ft , Eladó: KataViki
Állapot: bontatlan, Helyszín: Budapest, fizetés: átutalás / készpénz

bernadettu

2020. november 23.

KM boxban jutottam hozzá, magamtól nem választottam volna a tégelyes verziót, de végül nagyon tetszik, sokkal könnyebben eloszlatható mint a stiftes változat és valahogy még az illata is kellemesebb.
Persze aki nem bírja a mentolt, az ezt sem fogja szeretni, de szerencsére nem okozott nálam problémát.
Lehet újraveszem majd otthonra, ha elfogy a többi tégelyes ajakápolóm.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. november 23.

Lehet újraveszem majd otthonra, ha elfogy a többi tégelyes ajakápolóm.

NeliaA

2020. november 5.

Nagyon szeretem, jó a hatása, bár kicsit erős benne a mentol.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. november 5.

Nagyon szeretem, jó a hatása, bár kicsit erős benne a mentol.

Fanncsi05

2020. november 4.

Ez az egyik legjobb ajakápoló amit eddig használtam. Hosszan hidratál, kicsit bizsergeti az ajkakat. Rúzs felvitele előtt vagy alá is remek. Akinek hajlamos nagyon kicserepesedésre a szája, annak ezt ajánlom. Nem a legolcsóbb (boltoktól függ) de nagyon kevés kell belőle, sokáig kitart, és megéri megvenni.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. november 4.

vocy

2020. október 28.

KM boxban kaptam. Előtte is volt már Carmexem, az is KM boxból. Nagyon elégedett vagyok a márkával, csodálatosan puhává varázsolja az ajkakat. Azonban nekem a stiftes verzió jobban bejön. Kényelmesebb. Ezt a tégelyesr, csak utthon tudom használni, egy utazó méretű ajakecsetet kerestem elő hozzá. De így is körülményes. Így csak a formátum miatt nálam sajnos nem 5 csillagos.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. október 28.

nikool01

2020. október 22.

KM boxban kaptam én is, előtte nem Carmexet használtam, de ez szerintem nagyon jó☺️ A belenyúlkálás nálam nem opció, én egy kupakos rúzsecsettel tartom a táskámban, mindennap használom, nekem nem szárít, a bizsergő érzés tetszik is :) újravevős lesz

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. október 22.

Beiggi

2020. október 16.

Tényleg olyan jó mint ahogy sokan írják! Nekem még nem volt mentolt tartalmazó szájápolóm így csak azért 4 csillag mert az elején mikor felkenem zavar ahogy behűsít.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. október 16.

Brunettee

2020. október 14.

Nagyon megörültem, mikor kiderült, hogy a KM boxban lesz Carmex is. Tubusos változatát használom, ráadásul a cseresznyés verziót. Ahhoz képest ez más, nyilván nincs illata, és szerintem nem is annyira mentolos. Maradéktalanul teszi a dolgát. Éjjelre használom, a tégelyben matatás miatt, reggel puha ajkakkal ébredek. Elsőre nehéz volt kiimádkozni a helyéről, de megvan a trükk, így már rendben vagyok vele.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. október 14.

cattitude

2020. október 12.

KM boxban volt, régóta szeretem a Carmex termékeket, de ezt a tégelyeset még nem próbáltam. szerintem ennek van a legjobb állaga az összes közül. valamiért ezt kevésbé érzem mentolosnak, mint a tubusost, nem bizserget annyira, de nem is baj. belenyúlkálni sajna nem olyan jó érzés, de tiszta kézzel nem akkora probléma. hatása nyilván szuper, mint minden Carmexnek.
ami miatt nem adok 5 csillagot, az az, hogy sehogy se bírom rendesen rácsavarni a tetejét, mindig ferde marad, tök béna.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. október 12.

Vicus

2020. október 11.

Nagyon fura illata/íze van, de engem nem zavar, bár sokkal jobb lenne vmi finom gyümölcsös illat. A bizsergetés is tetszik. A kiszerelése sztem nem jó, nagyon nem higiénikus ez az újjal belenyúlkálok módszer, meg mindig belement vmi szösz/kosz :/ Ráadásul ha már kevesebb volt benne, akkor hosszabb körömmel kész mutatvány volt kiszedni úgy, hogy ne menjen a körmöm alá, mert a köröm alól a szájra kenni azért nem vmi higiénikus.. Jó, tudom én választottam ezt a kiszerelést, de ahol vettem csak ez volt :P Tényleg azonnal rendbe teszi a szájat, de hosszútávú használatnál nekem lett egy talán felvizesedett réteg a számon, ami nagyon-nagyon hamar kiszáradt és ha nem kentem be, akkor elkezdett lejönni, hámlani :S Ha meg bekentem ugye, akkor csak rosszabb lett.. És ráadásul nagyon óvatosan kellett használni, mert ha nem csak az ajkaimra ment, hanem köré, akkor ott is kiszáradt és olyan durva, kiszáradt lett ott a bőr. Gondolom a kámfor/mentol miatt, vagy nem tudom. Szóval összességében nekem nem jött be.

Update: Krémmánia box révén megint lett ilyenem és milyen szerencse, mert 2 éjszaka alatt rendbehozta a kiszáradt ajkaimat, ami nem sikerült másik 3 ajakápolónak, szóval felpontozom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. október 11.

d.anett89

2020. október 10.

KM box által van lehetőségem kipróbálni. Magamtól sosem vettem volna meg. Nagyon jó, rendbe tette az ajkaim. Újra vevős.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. október 10.

Gyulladáscsökkentők: Salicylic Acid
Hidratálók: Lanolin