Carmex

Ár:   970 Ft   Kategória:   Ajakápolók
Kiszerelés:   7,5 g (itthon, drogériákban kapható), 10 g (amerikai változat/ sárga alap fekete betűk)   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   drogériák   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: guccigirl, az összetevőket feltöltötte: Picijenci, Módosítva: 2015. január 28.

Lelőhely:   drogériák
Kategória:   Ajakápolók

Az aktív mentolnak köszönhetően azonnali hűs érzéssel csillapítja a kipirosodott ajkakat, vagy orrcimpákat.
Kezdődő herpesz, és egyéb fertőzés kialakulását is gátolja (eredetileg herpeszre fejlesztették ki)
Hatóanyagok:

• enyhíti a fájdalmat.
  • elpusztítja a baktériumokat és enyhíti a kellemetlen érzést, amit a kicserepesedés okoz.
  • finoman ápolja az ajkakat és eltávolítja az elhalt hámsejteket.

nnnoemi86

2019. április 17.

Kedvenc ajakápolóm, ami tényleg segít, még az extrém módon cserepes ajkaknak is. Müllerben jóval olcsóbb, mint a többi drogériában.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 17.

Eperke17

2019. április 13.

Kipróbáltam, de nagyon zavart a mentolos-kámforos íz és illat, nem mintha direkt csinálnám, de hajlamos vagyok leenni a számról az ajakápolót, ez egyedül ennél a terméknél tünt fel, mivel nem volt finom ... Az igaz, hogy hogy télen a hideg és a szél miatt kiszáradt bőrt tényleg azonnal rendbehozza, de ezt egy másik termékkel is elérem, és az finomabb :D
És használat után hagy maga után vmi furcsa érzetet, vagy réteget ami nem szívódik be, az íz, illat, érzet miatt nálam 2 csillag.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. április 13.

PDL201

2019. április 13.

Eloszor ezt a fajta carmexet probaltam de attertem a hagyomanyos tekerosre higieniai szempontbol nem tul nyero ez a tegelyes. Nem szerettem hogy elotte allandoan kezet kellett mosni es csak utana hasznalhattam😟

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 13.

Renka5

2019. április 5.

nagyon jó a száradt, berepedezett ajkakra télen. Az árát kicsit soknak találom, ezért tértem át másik ajakápolóra.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. április 5.

AnettLucia

2019. április 1.

Sminkes vagyok, a rúzs alá ezzel szoktam hidratálni. A kiszerelés tökéletes ehhez, ki tudok venni az ecsettel éppen annyit amennyire szükségem van. A vendégek szeretik, kellemesen bizsereg tőle a bőr.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. április 1.

LindaErnszt

2019. március 19.

Number 1. Én kb 10 éve fedeztem fel, amikor Hajas Lászlónál voltam fodrásztanuló, ott lehetett venni és a recepciós csajok mindig mondták, hogy ezt próbáljam ki, mert hihetetlen jó.
Azóta mást nem is vettem, néha ezt a tégelyeset, néha pedig a kitekerőset veszem, már a férjem is ezt használja😁

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 19.

Linda83

2019. március 18.

Nagyon szeretem, ez az elsődleges ajakápolóm, néha elcsábulok, de rá kell jönnöm, hogy mindegyiknél jobb :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. március 18.

Kitsyke

2019. február 25.

Valoban nem szarit.. az en ajkam mindig cserepes volt, kentem mindennel, nem ertettem mi volt a problema, egyszer csak valtottam es vegre ez se teszi cserepesse az ajkaim...akinek cserepes a szaja mindig, ne ilyen balea-s meg szarokat vegyen..probalja ki ezt...:) herpeszre nem tudom mennyire jo, majd updatelek ha valami valtozna.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. február 25.

adrii1223

2019. február 18.

Először egy ilyet kaptam ajándékba mert mindig száraz volt a szám és szerintem innentől fogva mindig csak ilyet fogok venni. Sok ajakápolót kipróbáltam de ez az ami tényleg tartósan hidratál.
Az biztos, hogy innentől fogva csak ezt használom.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. február 18.

Az biztos, hogy innentől fogva csak ezt használom.

Jelizz

2019. február 3.

Az elso CARMEX ajakapolom vegre megvan ! Kellemes mentolos az illata es husit es bizserget is . Apolja is a szamat de nem tokletes, beszivodas utan marad valami kis erzekelheto reteg a szamon, ez zavar :( A blistex tegelyes ajakapolo ennel jobb! Elhasznalom, mert hidratal.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. február 3.

Gyulladáscsökkentők: Salicylic Acid
Hidratálók: Lanolin