Carmex

Ár:   970 Ft   Kategória:   Ajakápolók
Kiszerelés:   7,5 g (itthon, drogériákban kapható), 10 g (amerikai változat/ sárga alap fekete betűk)   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   drogériák   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: guccigirl, az összetevőket feltöltötte: Picijenci, Módosítva: 2015. január 28.

Lelőhely:   drogériák
Kategória:   Ajakápolók

Az aktív mentolnak köszönhetően azonnali hűs érzéssel csillapítja a kipirosodott ajkakat, vagy orrcimpákat.
Kezdődő herpesz, és egyéb fertőzés kialakulását is gátolja (eredetileg herpeszre fejlesztették ki)
Hatóanyagok:

• enyhíti a fájdalmat.
  • elpusztítja a baktériumokat és enyhíti a kellemetlen érzést, amit a kicserepesedés okoz.
  • finoman ápolja az ajkakat és eltávolítja az elhalt hámsejteket.

kesi

2020. március 4.

A stiftes verziót sokkal jobban szeretem, de ez is teszi a dolgát, csak nem szeretek belenyúlni kézzel, ecsettel meg macerás, ha nem itthon szeretném használni. A kiszerelésétől eltekintve, nagyon jól hidratál! :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. március 4.

Yolandaa

2020. február 26.

Mióta használom sosincsenek kirepedezve az ajkaim, volt egy időszak, amikor a szám széle kipirosodott, kirepedt és nem akart elmúlni (körömvirág balzsam sem segített), akkor kezdtem el használni és nagyon hamar begyógyította, azóta nem volt ilyen problémám (bár akkor sem értettem ilyen miért történt velem, sose fordult elő korábban). Azt kevésbé szeretem, hogy ujjal kell belenyúlkálni, de nagyon figyelek rá, hogy ezt mindig tiszta kézzel tegyem, ha ez megoldhatatlan (tömegköz) akkor a shifteset használom; a kettő közül ennek preferálom az állagát.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. február 26.

allebag2

2020. február 19.

A stiftes verziót és ezt a tégelyes kiszerelést használom felváltva. Este ezzel kenem be az ajkaimat, reggelre pedig tökéletesen hidratált száj lesz az eredmény. Igazából millió ajakápolót próbáltam már, és csak a Carmex vált be. Tényleg csodaszer.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. február 19.

Vitti10

2020. február 10.

Mióta esküvőm előtt a kozmetikusom ezt használta a szám gyors hidratálására, azóta tudom, hogy a labello és társai gyakorlatilag pénzkidobás. Évekig használok egy tégelyt, imádom a bizsergető érzést, amit a mentol okoz. Herpeszen még nem próbáltam, de a sebes szájzugon gyors segítség volt már számtalanszor. Ha ajakápolás , akkor csakis carmex !!

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. február 10.

Caladrin

2020. január 21.

Nagyon ki tudnak száradni az ajkaim, főleg télen, szóval jónéhány ajakápolót próbáltam már, de messze ez a legjobb.
Hosszú távon hidratálja az ajkaimat, ha reggel bekenem, még estére sem száradnak ki, holott maga a termék már rég lekopott, de a hatását még sokáig lehet érezni. Én minden reggel és este használom, és amióta megvan, egyszer sem volt cserepes a szám, ami nagy szó, mert korábban pár óránál tovább sosem bírta, mindig kiszáradt, sokszor vérzett is.
Az egyetlen, amit nem annyira szeretek az a tégelyes kiszerelése, már előre félek, hogy az aljából hogy fogom kikaparni a krémet. De ez nyilván nem a termék hibája, csak kicsit sajnáltam, hogy éppen csak ez a kiszerelés volt kapható a boltban.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. január 21.

Reni91

2020. január 10.

Jól hidratál, szépen helyrehozza a repedezett ajkakat. Sokáig fent marad. Ízre nekem eléggé fura volt, de hamar meg lehet szokni. A tégelyes az első amit vettem, de legközelebb inkább tekerőset veszek, ebből elég nehéz kidolgozni a krémet.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. január 10.

eszterlancfu

2019. december 18.

Napkozben ha kenegetem, picit szaritja az ajkam, de estére vastagon bekenve csodálatos lesz reggelre a szám.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. december 18.

Orsyka9205

2019. október 18.

Évek óta használom. Nekem csak ez vált be. A tégelyes kiszerelés a kedvencem. Ráadásul az ára is nagyon jó.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 18.

PB11

2019. október 17.

A legjobb ajakápoló, próbáltam sok mindent, de magasan ez a legjobb!

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 17.

A legjobb ajakápoló, próbáltam sok mindent, de magasan ez a legjobb!

lillak

2019. október 11.

Évek óta csak ezt az ajakápolót veszem, nagyon elégedett vagyok vele és mindig szoktam ajánlani másoknak is, akik még nem ismerik. Este lefekvés előtt használom, illetve téli időszakban napközben is magamnál tartok egy tubusos verziót.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 11.

Gyulladáscsökkentők: Salicylic Acid
Hidratálók: Lanolin