Carmex

Ár:   970 Ft   Kategória:   Ajakápolók
Kiszerelés:   7,5 g (itthon, drogériákban kapható), 10 g (amerikai változat/ sárga alap fekete betűk)   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   drogériák   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: guccigirl, az összetevőket feltöltötte: Picijenci, Módosítva: 2015. január 28.

Lelőhely:   drogériák
Kategória:   Ajakápolók

Az aktív mentolnak köszönhetően azonnali hűs érzéssel csillapítja a kipirosodott ajkakat, vagy orrcimpákat.
Kezdődő herpesz, és egyéb fertőzés kialakulását is gátolja (eredetileg herpeszre fejlesztették ki)
Hatóanyagok:

• enyhíti a fájdalmat.
  • elpusztítja a baktériumokat és enyhíti a kellemetlen érzést, amit a kicserepesedés okoz.
  • finoman ápolja az ajkakat és eltávolítja az elhalt hámsejteket.

Ár: 750 , Eladó: Miharu
Állapot: Új, Helyszín: Kőröstetétlen, fizetés: Személyesen, posta vagy foxpost előre utalással
700 Ft Carmex Classic Tégelyes Ajakápoló
Ár: 700 Ft , Eladó: jampiangel
Állapot: új, bontatlan, Helyszín: Debrecen, fizetés: Személyes átvétel Debrecenben lehetséges, előreutalás esetén foxpost vagy postázás, melynek költségét a vevő állja

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

H4niko

2021. szeptember 11.

Én nagyon szeretem. Nagyon sokáig elég. Esténként használom, fürdőben tartom ezt a kiszerelést.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. szeptember 11.

Unix

2021. szeptember 2.

Imádom az összes carmexet amit csak vettem, nagyon jó még télen is amikor cserepes a szám.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. szeptember 2.

viragocskaa

2021. augusztus 28.

Praktikusabbnak találom a stiftes változatát, de így is nagyon szeretem. :) Csak a szokásos Carmex

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. augusztus 28.

Suzy07

Korcsoport: < 18
2021. augusztus 24.

Szerintem az összes Carmex nagyon jó, sőt talán a legjobb ajakápolók. Ezt a fajtát csak otthon szoktam használni, hogy koszos kézzel ne másszak bele. Hatása ugyanolyan mint mondjuk a stiftes verziónak annyi hogy ebben több a termék de a stiftes talán praktikusabb, táskába dobós ajakápoló.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2021. augusztus 24.

lau.kovacs92

2021. augusztus 6.

Nagyon hasznos, instant megoldás ha hidratálni kell az ajkakat. Sajnálattal olvasom, hogy sokan lehúzzák, mert nem tudják, hogyan érdemes használni. Hosszú távra nem szoktam használni, mert vérbőséget is okoz, ami irritálhatja a bőrt. Az, hogy a tégely nem higiénikus, hát erre is vannak trükkök. Én pl vagy fém spatulával vagy fülpálcikával veszek ki annyi mennyiséget, amennyi kell, utána nem nyúlok bele. Megérdemli az 5 csillagot.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. augusztus 6.

friedblanka

2021. július 28.

Sokáig használtam, és csak arra volt jó, hogy egyre gyakrabban használjam, mert egyre gyorsabban száradt ki tőle a szám… tele van irritáló anyagokkal, nem használom már.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. július 28.

Isla

2021. június 30.

Nagy barátom, mindig van belőle vészhelyzet esetére, így megszámlálni nem tudom hányszor vettem már újra. Szeretem az összes Carmexet, de ebben a tégelyes csomagolásúban bízom a legjobban. Jól néz ki és jellegzetes mentolos-vaníliás illata van. Picit kevés van benne, de az gyógyír. 5*

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. június 30.

afrocitt

2021. június 10.

Sminkesként használom a vendégeimen, mire végzek az arcukkal tökéletesen felpuhítja a szájukat. Tartós rúzsozás előtt ajánlom használni, mert száraz ajkakon nem mutat szépen a matt rúzs.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. június 10.

arcrutinfan

2021. június 8.

Sokkal jobban kiszárítja az ajkaimat, amik alapból is elég szárazak. Teljesen használhatatlan

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. június 8.

vacsabi

2021. május 25.

Évek óta a kedvenc ajakápolóm, nekem egy tégely kb fél évre is elég. Szuper puha lesz tőle a szám, és nem is nagyon cserepesedik ki a használata mellett.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. május 25.

Gyulladáscsökkentők: Salicylic Acid
Hidratálók: Lanolin