Carmex

Ár:   1299 Ft   Kategória:   Ajakápolók
Kiszerelés:   4,25 g   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   drogériák   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Maddie, Módosítva: 2020. december 18.

Kiszerelés:   4,25 g
Lelőhely:   drogériák
Kategória:   Ajakápolók

"Ebben a csodás ajakápolóban minden megtalálható, ami a gyönyörű és egészséges ajkak ápolásához szükséges, és ami a legfontosabb, hogy természetes formában. Tele van antioxidánsokkal, vitaminokkal és 93%-ban természetes összetevőket tartalmaz."

• Kiválóan hidratál.
  • Nagyon kényelmes viselet.
  • Nem szárítja az ajkakat.
  • Valóban az a célja, hogy hidratáljon, nem pedig az, hogy újra és újra használni kelljen.
  • Lágy és természetes illata van, ami szintén mutatja, hogy nem tartalmaz erős illatanyagokat.

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

viragb

2021. október 13.

Az illatát imadom, az állaga is tökéletes. Rendszeres használat mellett az ajkak puhák lesznek, de azèrt sajnos nem csodaszer.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. október 13.

bYou

2021. június 24.

Nyáron nekem felüdülés a nehezebb állagú, classic tesója után. Ilyenkor nincs kiszáradva a szám, de szeretem, ha valami mégis van rajta. Az illatáért odáig vagyok.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. június 24.

juditjanka

2021. június 15.

Látom, másnak sem volt az igazi. Nagyon fincsi dinnyés, a legnagyobb szerelem lenne, ha hozná azt, amit a többi, plusz ez az illat. De sajnos nem az az összetevőlista tuti, az állaga sem az, és a textúrája és a mentolossága sem. Engem nem szárít, el lehet kencézni estére meg otthon, de csodákra ez már nem képes. :( Pedig nekem is van vanilia, gránátalma, topical, lime, és persze vagy ezer darab a klasszikusból, de ez kivételesen nem azonos velük. :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. június 15.

Regina0206

2021. május 11.

Nekem is csalódás az eredeti után.. imádom az illatát, de sajna inkább szárít, mint hidratál..:/

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. május 11.

Jelizz

2021. április 13.

kicsit dragabb mint a sima testvere. Nekem tetszik az illata dinnyes ragogumi :) Hianyzik a husito mentolos hatasa, de nem nagyon kulunboznek. Jo -jo de maradok a sima Carmexnel :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. április 13.

emberpalanta

2021. március 22.

csatlakozom az előttem szólókhoz, a sima carmexhez képest ez sajnos szárítja az ajkaimat ÉS az illata is nagyon tolakodó. maradok a kaptafánál (classic carmex), vagy még inkább, keresek egy cruelty-free+vegán alternatívát.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. március 22.

andii05

2021. február 6.

Sajnos nagy csalódás. :( A cseresznyés, tégelyes dinnyés és gránátalmás változatokat már évek óta használom és imádom, nagyon jól hidratálnak. Sajnos ez a változat nem hogy nem hidratál, de kicsit olyan érzésem van, mintha még szárítana is. Szomorú vagyok, mert nagy reménnyel vettem meg, örültem, hogy végre útközben is tudok használni dinnyés carmexet, hisz a tégelyes változatot higéniai okokból csak otthon használtam. A többi típusért nem sajnálom az 1000-1300Ft-ot, viszont ez esetben pénzkidobásnak érzem és valószínűleg el sem fogom használni.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. február 6.

Fehereszti

2021. január 17.

Nagyon szeretem! Lutriszerűen próbáltam rá, elegem lett a Carmexnek ettől a csípős mentolos jellegéből, de a terméket/márkát és a hatását nagyon szeretem, ezért mondom hátha... naturally, hátha nem olyan. És tényleg nem! Krémes, nagyon dinnyés, nem mentolos, de szuperül puhít és ápol. Barátok lettünk, újravevős, az árát számomra megéri teljes mértékben!

Update: le kell sajnos pontoznom. Összességében köze nincs a classic carmexhez de sajnos hatásban sem. Ahogy használom mintha össze is nyomódott volna a stick, egy keményebb, merevebb, alig kenhető termékké. Sajnos nem sajnos ezt szerintem el se fogom használni. Maradok a sima carmexnél 🙏🏻

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. január 17.