Carmex

Ár:   990 Ft   Kategória:   Ajakápolók
Lelőhely:   drogériák   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Terkabarka, az összetevőket feltöltötte: dlrexqs, Módosítva: 2020. május 15.

Lelőhely:   drogériák
Kategória:   Ajakápolók

Ajakápoló ananász-menta illattal, SPF15 fényvédelemmel a kicserepesedett ajkakra

Ár: 599 , Eladó: TheGirl
Állapot: 1x próbált, Helyszín: Debrecen, fizetés: Lehetséges személyes átvétel

daydream

2021. június 4.

Enyhe illata van, nem is annyira mentolos, mint az classic, vagy a gránátalmás. Felkenve picit hígabb, szájfény állagú lesz. Még így is köröket ver a többi gyártó ajakápolóira. Szeretem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. június 4.

Feketemacska

2021. március 28.

Kedvenc lett. Isteni illata van emellett kellemesen hűsít és segít a kicserepesedett ajkakon.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. március 28.

brigi50c

2021. március 3.

SOS kellett valami kirepedt, sebes szájra, mert vidékre utaztam, és nem hoztam a mangós, tekerős verziót. Az illata kellemes ananászos olvadós cukorka, az íze kezdetben ananász, ami átcsap mentol-keserűbe. Érzetét és hatását tekintve nekem nem tetszik annyira, mint a sima mentolos és a mangós, de ez szépen itt fog maradni vidéken ilyen vészhelyzetekre. A semminél sokkal jobb, azonban a stift verzió az igazi. Azon belül mindegy.

Sajnos le kell húzzam még egy csillaggal, mert nem gyógyít sebes szájon, csak pillanatnyilag bevonvatot képez. A racsnis társai a véres számat is rendbeteszik.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. március 3.

Nicolett022

2020. december 22.

A sima stiftes carmex helyett vettem a változatosság kedvéért. A hatása ugyan olyan jó, mint az összes többinek, az illata pedig isteni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. december 22.

Shehulk

2020. július 20.

A stiftes verziót jobban szeretem mert ugye ha épp koszos az ember keze ezt azért el kell egyengetni a szájon.De a hatása tökéletes.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2020. július 20.

cattitude

2020. június 25.

szuper édes ananászos illatú <3 a hatása ugyanolyan jó, mint az eredeti carmexé.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. június 25.

Jane

2020. június 5.

A megszokott Carmex minőség mellett, a kedvenc gyümölcsöm aromájával dúsítva, nyári ajakápolónak nálam telitalálat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2020. június 5.

Mirus

2020. május 20.

Egyszerűen imádom! A legjobb ajakápoló, amit valaha próbáltam. Az illata meg fantasztikus. Én biztos, hogy még fogok újravásárolni belőle. Ajánlom mindenkinek :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. május 20.

Terkabarka

2020. május 18.

Általában nem szeretem a (mű)ananászos illatokat, de ez nekem is szerelem! Nekem inkább pina colada illat, valamiért egy kis megbújó kókuszt is érzek benne és ez így együtt fenomenális. A minősége a megszokott carmex, nincs is mit ragozni rajta :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. május 18.

Patus13

2020. május 16.

Ez egy szerelem! Szokásos carmex minőség. Az illata nekem inkább trópusi gyümölcsös rágó, mint ananász, de ez semmit nem vesz el az értékéből.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. május 16.

Gyulladáscsökkentők: Salicylic Acid
Hidratálók: Lanolin
Kémiai hámlasztók: Salicylic Acid

Részletesebb információ a smartskincare-en.