Carmex

Ár:   990 Ft   Kategória:   Ajakápolók
Lelőhely:   drogériák   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Terkabarka, az összetevőket feltöltötte: dlrexqs, Módosítva: 2020. május 15.

Lelőhely:   drogériák
Kategória:   Ajakápolók

Ajakápoló ananász-menta illattal, SPF15 fényvédelemmel a kicserepesedett ajkakra

Mirus

2020. május 20.

Egyszerűen imádom! A legjobb ajakápoló, amit valaha próbáltam. Az illata meg fantasztikus. Én biztos, hogy még fogok újravásárolni belőle. Ajánlom mindenkinek :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. május 20.

Terkabarka

2020. május 18.

Általában nem szeretem a (mű)ananászos illatokat, de ez nekem is szerelem! Nekem inkább pina colada illat, valamiért egy kis megbújó kókuszt is érzek benne és ez így együtt fenomenális. A minősége a megszokott carmex, nincs is mit ragozni rajta :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. május 18.

Patus13

2020. május 16.

Ez egy szerelem! Szokásos carmex minőség. Az illata nekem inkább trópusi gyümölcsös rágó, mint ananász, de ez semmit nem vesz el az értékéből.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. május 16.

Gyulladáscsökkentők: Salicylic Acid
Hidratálók: Lanolin