Carmex

Ár:   890 Ft   Kategória:   Ajakápolók
Kiszerelés:   4,25 g   Bőrtípus:   Minden

A krémet és az összetevőket feltöltötte: TimyeK, Módosítva: 2016. október 20.

Kiszerelés:   4,25 g
Kategória:   Ajakápolók

Barackos-mangós hidratáló ajakbalzsam

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

pomme

2021. augusztus 28.

Soha nem volt még Carmexem, de amikor megláttam, hogy mangós, azonnal dobtam a kosárba az (először horrornak hitt) ára ellenére. Szóval kb 1300 volt a DM-ben, de utólag ez az ár ajándék, annyira szuper termék. Felkenem és fentmarad órákig! Ilyet én még nem láttam ajakápolótól :D A szétszáradt számat kb 4-5 óra alatt tökéletesen "visszanöveszti", egy fél repedés nem látszik rajta. A csomagolása nekem külön öröm, mert sokkal kisebb, mint egy Labello, sztem akkora, mint egy Avonos ajakápoló. Mentolos-mangós, de nem vészes a mentol rész, picit teltebbek tűnik így a szám, de ha nem lenne ilyen mutatvány, akkor is megvenném újra azonnal 2x ennyiért is, mert ilyen jó ajakápolóval még nem találkoztam. Az összetevőlistát ne nézegessétek :D

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. augusztus 28.

f_fancsu

2021. április 24.

Cseresznyés verzió annyira nem jött be, de gondoltam megpróbálkozok ezzel, már csak a kiszerelése miatt is. Egy fokkal jobbnak érzem, de valahogy nekem ez sem az igazi ajakápoló.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. április 24.

Feketemacska

2021. március 28.

Nagyon jó illata van, és a hatása is hozzá a szokásos minőséget. Nem csalódtam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. március 28.

Nagyon jó illata van, és a hatása is hozzá a szokásos minőséget. Nem csalódtam.

tiri

2021. március 9.

Nem gondoltam volna, hogy lehet jobb, mint az eredeti (tekintve h az is messze a legjobb ajakápoló), de ez ,,jobb” . Ugyanúgy tökéletesen teszi a dolgát, mintha vajkrémmel kennéd be az ajkaidat, olyan csodálatos illattal kísérve, hogy szinte már várom h száradjon ki újra a szám.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. március 9.

schnau.adelle

2021. február 20.

Annyira imádom az illatát, nagyon kellemes. Annyira nem bizserget, mint a sima változata, de nálam ugyanolyan hatásos. Nagyon szeretem :) csak Carmex ajakápolókat használok, ezek váltak be a legjobban😊

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. február 20.

brigi50c

2021. február 17.

Közel ugyanolyan hatékony, mint a sima mentolos társa, viszont picit kevésbé csíp, ami hiányzik. Körülbelül másfél hétig voltam Carmex nélkül, mert az elsőt annyira elhasználtam 3 hónap alatt, hogy ki kellett kapargatni az alját. Ez szerintem sokat mond a hatásáról, mert soha nem szoktam végig elhasználni ajakápolókat, előbb vesztem el vagy büdösödik be, úgyhogy a Carmex tényleg jó. Estére rétegezve a legjobb, de kb óránként nem árt újrakenni, mert amint réteg nélkül marad a szám, alapjáraton elkezd száradni/hámlani és akkor kompulzívan tépkedem meg rágom, és véres lesz... (ez ajakápolók nélkül is így van, szóval nem a függőség alakítja ki a problémát). Kellemes a mangós beütés, de lehet, hogy legközelebb az eredeti csípős mentolt választom megint.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. február 17.

Boriskajuliska

2020. december 31.

Az első carmex ajakápolóm, így a márkán belül nincs összehasonlítási alapom. Illata finom, íze kevésbé, a mentolos íz enyhe szerintem kihagyhatták volna. Ápoló hatása hidratálása jó de nem kiemelkedő, más általam használt ajkápolók is hozták ezt az eredményt. A mérete és a pici kupak nem a kedvencem de ettől függetlenül szívesen elhasználom de nem valószínű, hogy újra vásárolom.

UP: Mínusz még 1 * :( Ha nem használom folyamatosan szárazabb a szám mint előtte!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2020. december 31.

Egykettoharom

2020. december 27.

Isteni illata van, és hozza a klasszikus Carmex hatást, minden másik illatosított változattal szemben!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. december 27.

Terkabarka

2020. december 16.

Legjobb illatú Carmex, ez az egyetlen, amin nem érzem a gépzsír szagot és a mentolossága is visszafogott, tehát gyerekbarátabb a többihez képest :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. december 16.

Blenheim

2020. november 5.

Regota hasznalok sima carmexet de mikor ezt meglattam, nem tudtam otthagyni ☺️ Az illata nagyon finom (mangos-edes), a hatasa meg olyan mint a simanak. Kevesbe mentolos. En az unipatikaban vettem ott 1200 ft korul van, ha valakit erdekel ☺️

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2020. november 5.

Gyulladáscsökkentők: Salicylic Acid
Hidratálók: Lanolin