Carmex

Ár:   1020 Ft   Kategória:   Ajakápolók
Kiszerelés:   10 g   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   drogériák   Bőrprobléma:   Vízhiány

A krémet feltöltötte: wishes, Módosítva: 2016. november 5.

Lelőhely:   drogériák
Kategória:   Ajakápolók
Bőrtípus:   Száraz
Bőrprobléma:   Vízhiány

• Pótolja a nedvességet és véd a leégéstől.
  • Gyógyítja és fertőtleníti a herpeszt, megelőzi kialakulását
  • Nem szárít mint más ajakápolók

Hajnike

2019. március 15.

Még régebben használtam. Az elején jó volt, segített, de aztán a túl erős mentol, vagy valami más inkább irritálta az ajkaimat. Egy idő után meg furán össze is állt a számon. A blistex med stiftes változata sokkal jobb.

Hajnike
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 15.

kunsagikira

2019. március 14.

Sajnos a rengeteg jó vélemény után egy kevésbé pozitív komment jön..
A szám azon részét ahol nem száraz a szám, szépen puhítja, azonban ott, ahol valóban erős hidratáló hatásra van szükség, sajnos semmit nem csinál :(

kunsagikira
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. március 14.

Sajnos a rengeteg jó vélemény után egy kevésbé pozitív komment jön..

miri84

2019. március 13.

Egyszerűen imádom. Az íze nem kellemes, de ennyi negatívumot tudok róla elmondani. Az én szám hihetetlenül száraz, pedig folyamatosan használok Labellot, viszont nem segít. De ezt éjszakára rákentem a számra vastag rétegben és másnapra teljesen rendbe jött. Hihetetlen! Mostantól csak ezt fogom használni :)

miri84
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. március 13.

Bblanka92

2019. március 11.

Hatékony ajakápolót kerestem és ez nekem bevált,szépen hidratál, azonban a stiftes verziót is szeretném kipróbálni.

Bblanka92
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 11.

Haycph

2019. március 11.

Általában sima kék Labellot használok, de szerettem volna mást is kipróbálni, és sok jót olvastam róla. Ezt a verziót én valószínűleg nem venném újra, esetleg a stifteset még kipróbálnám.

Haycph

Axela8

2019. március 2.

Imádom az illatát, a kellemes kis bizsergést az ajkaimon. Nagyon szépen hidratál bár van nála jobb is, de mindig van nálam egy carmex. Jó barátok vagyunk :)))

Axela8
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. március 2.

anevemhelye

2019. március 2.

2-3 órára tényleg hidratál, ebben a kategóriában még nem találkoztam jobbal.

anevemhelye
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 2.

2-3 órára tényleg hidratál, ebben a kategóriában még nem találkoztam jobbal.

mikkamakka75

2019. március 1.

Nem tudom, mi van ebben a tubusosban, ami a stiftben nincs, de ez nekem is szàrította a szàmat. Rendesen szàlkàsra gyilkolta a szàm szélét. A stiftes napi 1-2 hasznàlattal is hatàsos, hidratàl, àpol, ezzel szemben ezt elhasznàlni sem tudtam..

mikkamakka75
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. március 1.

Tonncsi

2019. március 1.

Kiszárította számat, nagyon büdös és égő érzést keltett. Nekem sajnos nem vállt be.

Tonncsi
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. március 1.

missmici

2019. február 25.

Az egyetlen ajakápoló, amit hajlandó vagyok használni. Nem szárít, nem cserepesít, nem feszít, mint a többi eddig próbált, épp ellenkezőleg, nagyon puha, hidratált ajkakat varázsol a mínusz 10 fokos időjárásban is. Megszámolni sem tudnám, hány tubussal használtam el az elmúlt kb 8 évben. :D

missmici
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. február 25.

Gyulladáscsökkentők: Salicylic Acid
Hidratálók: Lanolin