Carmex

Ár:   1020 Ft   Kategória:   Ajakápolók
Kiszerelés:   10 g   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   drogériák   Bőrprobléma:   Vízhiány

A krémet feltöltötte: wishes, Módosítva: 2016. november 5.

Lelőhely:   drogériák
Kategória:   Ajakápolók
Bőrtípus:   Száraz
Bőrprobléma:   Vízhiány

• Pótolja a nedvességet és véd a leégéstől.
  • Gyógyítja és fertőtleníti a herpeszt, megelőzi kialakulását
  • Nem szárít mint más ajakápolók

Titkoss05

2020. január 22.

Legjobb😍 a Labello elbújhat mellette. Nekem télen annyira kicserepesedik a szám hogy van amikor már vérzik is, és akármit használtam rá, semmi sem vált be. Mindig sajnáltam rá a pénzt, de rájöttem hogy már az elején sem kellett volna, és jobban járok ha egyből ezt veszem meg és nem kísérletezek 10 olcsóbb termékkel. Iszonyatosan jó, és külön tetszik a mentolos szaga😍

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. január 22.

sieszter

2020. január 17.

Mi a Blistexhez vagyunk szokva, és az sokkal jobb szerintem. Éjszakára használjuk, és reggel még kb. okés, de délelőtt már ugyanolyan száraz a szánk, mint volt. Úgyhogy az árához képest csak egy hármast ér nekem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. január 17.

viragszonja

2020. január 10.

Először jó, de egy idő után elkezd szárítani. Nagyon kritikus cserepedésre jó, tényleg rendben vágja a szájat, de napi szintű, hosszú ideig tartó használatra nem ajánlott.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. január 10.

vikiatank

2020. január 10.

Nagyon jól hidratál, esténként szoktam használni, reggelre sokkal teltebb az ajkam tőle. Mióta használom nem cserepesedik ki a szám, pedig napközben mindig használok matt rúzst.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. január 10.

Ivy1986

2020. január 6.

Tényleg nagyon jó. Jól hidratál,finom az illata és tetszik hogy mentolos picit. :):

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. január 6.

Doori61

2019. december 28.

Már a harmadik tubusnál járok, noha nem azért, mert hamar fogy, egész egyszerűen folyton elhagyom. :D
Sokkal, de sokkal jobban kedvelem a cseresznyés verziónál. A classic valóban hidratál, már a szagával és ízével is egészen megbarátkoztam. Az ok, amiért megéri az ~1000 forintot ez a kis mütyür, az az, hogy nem “eteti” magát. A Labello összes verziójánál azt tapasztaltam, hogy minél sűrűbben kenem a számra, annál inkább szárad, kialakítva egy ördögi kört, ellenben a Carmexszel. A szag és íz mínusz pont, de mindent kompenzál, hogy segít a szanaszét harapdált, repedezett, fájó ajkakon (igen, tapasztalat).

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. december 28.

Mia0602

2019. december 26.

Nyár végén-ősz elején akciós volt. Annyi jó véleményt olvastam róla, gondoltam kipróbálom.
Nekem aki szőlőzsíron és Labellón "nevelkedtem" meglepő és hihetetlen volt ez a mentolos, géles formula. Nem is nagyon barátkoztunk össze, úgy éreztem nincs pozitív hatása.
De mióta beköszöntött a hideg téli idő jelentősen javult a viszonyunk. Csak reggel és este használom mégsem cserepesedik ki a szám. Más termékeket egész nap többször is kellett használnom, és a végeredmény: nem volt semmi hatásuk.
A tubust nem nagyon szeretem, nem mindíg annyi termék jön amennyit szeretnék. De ezt feledteti, hogy nem száraz a szám. Minden pénzt megér.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. december 26.

zsanmisel

2019. november 30.

Az itteni vélemények hatására ezt a tubosos, sima verziót vettem meg. CSODA! Millió egy ajakápolót,balzsamot elhasználtam már, semmit sem ért egyik sem. Számomra ez tökéletes, bizsereg tőle az ajkam, és másodpercek alatt helyreteszi a cserepes ajkakat. Must-have termék!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 30.

bolondaviki

2019. november 21.

Szeretem, bár azt vettem észre, hogy amikor sokat használtam (szünet nélkül), akkor kiszárad a szám sarka. Valószínűleg tőle, de attól még újravevős, mert a kirágott ajkaimal csodát művelt. Én szeretem az illatát is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 21.

annamariav

2019. november 20.

Egynek nem rossz, miutan felviszem nagyon jó, de rá fél órára elkezd idegesíteni, mert nehéz az állaga.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 20.

Gyulladáscsökkentők: Salicylic Acid
Hidratálók: Lanolin