Carmex

Ár:   1020 Ft   Kategória:   Ajakápolók
Kiszerelés:   10 g   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   drogériák   Bőrprobléma:   Vízhiány

A krémet feltöltötte: wishes, Módosítva: 2016. november 5.

Lelőhely:   drogériák
Kategória:   Ajakápolók
Bőrtípus:   Száraz
Bőrprobléma:   Vízhiány

• Pótolja a nedvességet és véd a leégéstől.
  • Gyógyítja és fertőtleníti a herpeszt, megelőzi kialakulását
  • Nem szárít mint más ajakápolók

1000 Ft -  L'OREAL PARIS LES CHOCOLATS ULTRA MATTE LIQUID LIPSTICK - 868 CACAO CRUSH ÁRNYALAT
Ár: 1000+posta , Eladó: Gaborlifestyle
Állapot: Új, 1-szer swatcholt, Helyszín: Budapest, fizetés: Előre utalás után postán maradó levél
Annabella0

2019. május 16.

Nekem annyira nem jött be ez a mentolos-kámforos-hideg érzet. Hidratálás szempontjából elég jó. Tetszik, hogy fényes felkenve, így olyan mintha szájfény lenne rajtam. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. május 16.

DNM

2019. május 12.

A stiftes verziót jobbnak érzem. Egyrészt ebből a kiszerelésből nehéz adagolni, általában túlcsordul és gusztustalan lesz a teteje. Az állaga is kellemetlenebb mint a stiftnek, ragacsos, folyik. Eszembe se jutna hogy erre az állagra rásminkeljek...Összességében nehezen tudom adagolni így inkább este ajakmaszként fogom elhasználni és a stiftet veszem újra.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 12.

fanniszoke

2019. április 16.

En ezt a fajta carmexet szeretem a legjobban. Imadom h picit csip, duzzasztani nem igazan duzzaszt tapasztalataim alapjan, viszont ha erzem h kezd kiszaradni a szam, egyket nap kenegetes utan pihepuha lesz az ajkam. A tobbi ajakbalzsam, labello stb csak megjobban szaritotta. Mindig a taskamban van, must have darab! Nekem ez valt be par eve csak ezt veszem:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 16.

Vivkoo

2019. március 29.

Minden carmex fantasztikus, de en ezt a verziot szeretem a legjobban. Ettol nincs jobb ajakapolo. Csillagos otos ! Kotelezo minden noi taskaba.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 29.

pjennii

2019. március 22.

MUST HAVE TERMÉK! Minden fillérjét megéri.
Korábban a stiftes verziót használtam, már akkor beleszerettem, de valahogy ez a tubusos kiszerelés sokkal kényelmesebb, hatásosabb számomra. Bátran merem ajánlani mindenkinek, aki esetleg vacilál a megvásárlásán!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. március 22.

MUST HAVE TERMÉK! Minden fillérjét megéri.

Kispandi

2019. március 22.

Ez a legjobb a kiszárad ajkaimra. Szeretem, hogy nem kenődik, annyit rakok fel belőle, amennyi akarok, ujjal is fel lehet vinni és tubus gömbölyű felével is. Enyhén duzzasztja az ajkaimat, és megvédi a hideg szél ellen. Ez ilyen "must have", ami mindig a zsebemben/táskámban van.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 22.

Lill123

2019. március 22.

Sok féle ajakápolót próbáltam már de eddíg ez a legjobb.Szépen puhítja az ajkakat.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 22.

Hajnike

2019. március 15.

Még régebben használtam. Az elején jó volt, segített, de aztán a túl erős mentol, vagy valami más inkább irritálta az ajkaimat. Egy idő után meg furán össze is állt a számon. A blistex med stiftes változata sokkal jobb.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 15.

kunsagikira

2019. március 14.

Sajnos a rengeteg jó vélemény után egy kevésbé pozitív komment jön..
A szám azon részét ahol nem száraz a szám, szépen puhítja, azonban ott, ahol valóban erős hidratáló hatásra van szükség, sajnos semmit nem csinál :(

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. március 14.

Sajnos a rengeteg jó vélemény után egy kevésbé pozitív komment jön..

miri84

2019. március 13.

Egyszerűen imádom. Az íze nem kellemes, de ennyi negatívumot tudok róla elmondani. Az én szám hihetetlenül száraz, pedig folyamatosan használok Labellot, viszont nem segít. De ezt éjszakára rákentem a számra vastag rétegben és másnapra teljesen rendbe jött. Hihetetlen! Mostantól csak ezt fogom használni :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. március 13.

Gyulladáscsökkentők: Salicylic Acid
Hidratálók: Lanolin