Carmex

Ár:   1020 Ft   Kategória:   Ajakápolók
Kiszerelés:   10 g   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   drogériák   Bőrprobléma:   Vízhiány

A krémet feltöltötte: wishes, Módosítva: 2016. november 5.

Lelőhely:   drogériák
Kategória:   Ajakápolók
Bőrtípus:   Száraz
Bőrprobléma:   Vízhiány

• Pótolja a nedvességet és véd a leégéstől.
  • Gyógyítja és fertőtleníti a herpeszt, megelőzi kialakulását
  • Nem szárít mint más ajakápolók

Barbus0815

2021. május 14.

Sok jót hallottam róla barátnőmtől, viszont alkalmam csak most volt kipróbálni. Nagyon szuper ajakápoló, bánom, hogy korábban nem szereztem be.
Ha száraz az ajkam, bekenem és SOS segítséget ad. Mindenkinek ajánlom

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. május 14.

Ha száraz az ajkam, bekenem és SOS segítséget ad. Mindenkinek ajánlom

Klaudya10

2021. május 14.

Messze a legjobb ajakápoló. Tök jól hidratál, gyorsan beszívódik, az illatos verzióját még nem próbáltam de ez a klasszikus nagyon bejött. Ajánlom mindenkinek. Én esténként kenem fel jó vastagon és reggelre puha lett az ajkam. Megéri azt az 1000Ft-ot. :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. május 14.

nbd

2021. május 14.

A legjobb ajakápoló amely valóban és tartósan hidratál.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. május 14.

A legjobb ajakápoló amely valóban és tartósan hidratál.

anile

2021. május 13.

Régen nagyon szerettem, sokszor rakta rendbe az extrém száraz, cserepes ajkaimat, de mostanában nem nyúlok érte gyakran. Nem tudom, hogy változtattak-e valamit az összetevőkön, de már nem az igazi, nem esik jól használni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. május 13.

TekiLala

2021. május 5.

Nem rég próbáltam ki, mert kissé cserepessé vállt az ajkam, és már sok jót hallottam róla barátnőktől. Egyből megkedveltem! Tökéletesen hidratál, teljesen elmúlt a száj szárazság, egyáltalán nem okoz ragacsos érzetet. Kissé mentolos íz, nagyon hűsítő hatást nyújt. Egy nap kb. 3x használom, és ezzel egész nap hirdatálva van a szám.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. május 5.

kisanna20000

2021. április 27.

én nagyon szeretem, hogy kicsit bizsergeti az ajkamat a mentol. Úgy különösebben nem szárít, viszont nekem hamar beszívja a szám.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. április 27.

Manocska04

2021. április 8.

Kedvenc ajakápolóm! Kellemes érzed az ajkakon, szuperül hidratál.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. április 8.

Kedvenc ajakápolóm! Kellemes érzed az ajkakon, szuperül hidratál.

agi.21

2021. március 25.

Örök kedvenc, megszámlálhatatlan tubust elhasználtam már. Miota erre ratalatam, nem is ertem hogy a labello es tarsai hogy vannak meg eletben. Notinon lehet kapni szilvas izben tegelyes kiszerelesben, azt is szeretem. A cseresznyest kevesbe, osszessegeben a classic a nyero :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. március 25.

Kejkoo

2021. március 23.

szerintem ez az, ami minden női táskában ott kell hogy legyen! Nagyon jók hidratál, még most is hogy a várandósságom alatt sokkal gyorsabban szárad ki a szám!
Isteni!!!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. március 23.

Isteni!!!

szata1

2021. március 23.

Nem volt a stiftes verzióból classic, csak az ilyen ízesített változatok, ezért ezt a tubusosat vettem meg. Teljesen ugyanazt tudja, mint a tégelyes és a stiftes. Talán a stiftes a kedvencem, ennek kicsit szoknom kellett a kiszerelését. Nekem egy icipicit nehezebb eloszlatni, de amint felmelegszik egy kicsit már semmi gond nincs vele.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. március 23.

Gyulladáscsökkentők: Salicylic Acid
Hidratálók: Lanolin