Carmex

Ár:   1020 Ft   Kategória:   Ajakápolók
Kiszerelés:   10 g   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   drogériák   Bőrprobléma:   Vízhiány

A krémet feltöltötte: wishes, Módosítva: 2016. november 5.

Lelőhely:   drogériák
Kategória:   Ajakápolók
Bőrtípus:   Száraz
Bőrprobléma:   Vízhiány

• Pótolja a nedvességet és véd a leégéstől.
  • Gyógyítja és fertőtleníti a herpeszt, megelőzi kialakulását
  • Nem szárít mint más ajakápolók

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal
alexa12

creamtesting

2022. május 1.

Drágának találtam első ránézésre, de miután kipróbáltam, abszolút úgy gondolom megérte az árát. A téli hónapokban különösen csodaszer.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. május 1.

rkatakr

2022. május 1.

Évek használom ezt a terméket és ez az eddigi legjobb ajakápoló, amit használtam.
Tökéletesen hidratálja az ajkaimat, és az állagát is szeretem.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2022. május 1.

Tökéletesen hidratálja az ajkaimat, és az állagát is szeretem.

Kincsi

2022. május 1.

Teljesen okés egy ajakápoló. Az illatát nem feltétlen szeretem, de jó hatással van a számra

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2022. május 1.

Judyie

2022. április 22.

Először még hatásosnak bizonyult, viszont hosszútávon csak szárította az ajkaimat...
Nem szerettem a kiszerelését, és a mentolos hatása sem tetszett, mivel többször is előfordult, hogy csípte az ajkaimat.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2022. április 22.

Dodo2017

2022. április 16.

A tökéletes ajakápoló! Nagyon jó érzés viselni. Mióta próbáltam, nem szeretnék mást. Ráadásul lehet rá sminkelni, jól megvan a rúzsokkal is. Nekem öröm, hogy véd a napsugaraktól is. A tégelyest talán jobban szeretem használni, mint a tubusost. Ja, és igen, a herpesz! Nem csak nekem, de a páromnak is bevált már.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2022. április 16.

Tmr111

2022. április 14.

Mindig utáltam a labellot és társait, mert olyan rossz érzést hagyott a számon. Nem hittem, hogy találok olyan ajakápolót, amit ennyire szeretni fogok. Szerencsére nem volt soha száraz és repedezett ajkam, de ettől függetlenül ezzel nagyon szeretem kenegetni. :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. április 14.

Tundebe

2022. április 11.

Nem olyan nagy szám mint amennyire felhipolt. Egy ejszakai lip mask ezerszer többet ér.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. április 11.

MormiOrsi

2022. április 10.

Mikor megvettem nagyon nem tetszett, én konkrétan nem tudtam, h ez mentolos :D De idővel megszoktam, csak vigyázni kell, h puszit ne adj vele :D
A hatása nekem kiemelkedően jó! Most tavasszal nyúltam érte újból, mert volt egy makacs kiszáradás az ajkam alsó részén és a jól bevált bioderma ajakápoló sem tudott vele megbirkózni ez meg igen. Szóval ezért jár az 5 csillag.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2022. április 10.

cbl

2022. március 29.

Teljesen hazavágta az ajkaim. Első napon jónak tűnt, másnapra teljesen kiszáradtak az ajkaim. Naivan kenegettem még napokig, a vége az lett, hogy teljesen kirepedt a szám és azóta is küzdök vele. Tök jó, hogy bizserget, de egyébként egy rémálom és ahhoz képest baromi drága. :(

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. március 29.

AmaraMagnolia

2022. március 25.

Szuper ajak ápoló, hiszen a total cserepes, télen sebes és kiszaradt számat 2 nap alatt helyre hozta. Utána használtam is minden nap, viszont néhány hét, 1-2 hónap után annyira hozzá szokott az összetevőihez az ajkam, hogy semmit nem csinált, újra kiszáradt a szám és a csodaszer semmissé lett. Olvastam is egy angol oldalon, hogy a carmexnek hibája ez illetve hogy direkt marketing szempontból ilyenre gyártják, hogy az ember minnél többet használjom belőle, mert úgy érzi nem elég, pedig az elején elég volt a hatása. Nálam ez nem jött be, viszont akkor az 1x jól jött, hogy egy ideig helyre hozta. Azóta már másik ajakápolot használok több éve és azzal nincs ilyen probléma.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2022. március 25.

Gyulladáscsökkentők: Salicylic Acid
Hidratálók: Lanolin