Carmex

Ár:   800 Ft   Kategória:   Ajakápolók
Kiszerelés:   4,25 g   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   drogériák   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Mossyka, az összetevőket feltöltötte: Lino, Módosítva: 2013. december 9.

Kiszerelés:   4,25 g
Lelőhely:   drogériák
Kategória:   Ajakápolók

Vaníliás ajakápoló, SPF 15 fényvédővel

Gyógyítja és fertőtleníti a herpeszt, megelőzi kialakulását. Nem szárít mint más ajakápolók.

Kiszerelés: 4, 25 g

dkapas

2019. február 12.

Isteni finom illata van, viszont az állaga túlontúl puha. Gyakran mélyhűtőbe kell rakjam, hogy használni tudjam, emiatt nyárra semmiképpen nem ajánlom. Az original változat hatásfoka jobb és abban is van némi vanília. Összességében azt gondolom, az original jobb.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 12.

blessed

2018. október 3.

Az első Carmexem és ezennel el is ragadott a varázsa. Szuper, hogy vaníliaillattal kombinálták, a legjobb ajakápoló. Nem kell félóránként újrakennem így sokáig elég lesz. A csomagolás tényleg a gagyibb fajta tekerős, pár használat után már nem csavarodik vissza nekem. De a lényeg számomra a hatása + a finom illata és az pedig csodaszerré teszi.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 3.

VickyV

2018. szeptember 25.

Carmex & vanília😍 Alig hittem a szememnek, mikor Angliában megpillantottam!! Isteni! Már megfigyeltem, hogy az Ausztriában vásárolt Carmexek sokkal ápolóbbak, mint amiket itthon lehet venni, de így plusz egynek hozzáírnám Angliát is. Sajnos nem értem, miért lehet ez, viszont amit vettem kint, tökéletes. Mindenem a vanília, ami párosul a Carmex mentolával. Remélem a magyar kínálatot is kibővítik majd pár új ízzel/illattal:))

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 25.

hzsvitamin

2018. május 8.

Nem nagyon lehet ebben sem hibát találni. A Carmex az Carmex.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 8.

Nem nagyon lehet ebben sem hibát találni. A Carmex az Carmex.

bubilany

2017. december 15.

Szinte ugyan az mint az original, mentolos-kámforos,enyhén vaníliás illattal. Kellemes a textúrája és nagyon jól hidratál. Ez a verzió nekem jobban bejön :) Az eddigi legjobb ajakápolóm! :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 15.

nszolnoki

2017. május 19.

Új Carmex-es vagyok, jó ajakhidratálót kerestem és sok jót olvastam róla. A vanília plusz pont, az SPF plusz pont, a mentolt szeretem, érdekelt a kombináció, nosza. Ebay-ről rendeltem. Nagyon jó vaníliás illatú, érdekesen-jól passzol a mentollal, jól hidratál, szóval nem bántam meg, szeretem. A csomagolása lehetne igényesebb, így is jár az 5-ös :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. május 19.

cattitude

2016. október 29.

Lengyelországban vettem, fura, de egészen összeillik a vanília a mentolos-kámforos carmex-szaggal. kicsit lágyabb, mint az eredeti, de ugyanolyan jól ápol

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. október 29.

vrozi

2016. január 5.

Nekem bejön. Hatásos és mondjuk, hogy illatos is. Vanília halványan felfedezhető, de egy rövid időn belül megszokja az orr, így már csak a címke hirdeti az aromáját. Persze az eredeti Carmex illattal sincs gond, szóval engem ez a része hidegen hagy.
Egyetlen negatívum az ultragagyi csomagolás, felépítés. Mintha valami gyenge gyerek-játék rúzzsal szórakoznék. Ennek ellenére 5 csillag persze!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. január 5.

Ragdoll

2016. január 2.

Az original után valami másra vágytam, és mivel az eléggé bejött - meg amúgy is imádom a vaníliát- ezt rendeltem meg. Azt nem tudtam, hogy ebben is van mentol, így ettől is megvan az a bizsergrtő érzés. Hidratálása ennek is ugyanolyan jó, mint az eredetinek.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. január 2.

cs.lau82

2015. október 25.

Soha nem volt még carmexem, jókat olvastam róla, szeretem a vaníliát, így külföldről hozattam. Nagyon jó vaníliás illatú, de az normális, hogy felkenés után olyan furcsa bizsergős-csipegetős érzés van, ez direkt hatás, vagy az ajkam nem bírja? Egyenlőre tetszik nagyon ettől függetlenül, remélem nem lesz változás.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. október 25.

Gyulladáscsökkentők: Salicylic Acid
Hidratálók: Lanolin
Kémiai hámlasztók: Salicylic Acid

Színtelen, levegőn rózsaszín kristályos anyag. Vizes oldatát fertőtlenítésre használják. Savassága erősebb az alkoholokénál. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint dezodoráló és antimikrobiális (segít a bőrön található mikroorganizmusok egyensúlyban tartásában) hatású összetevő, illetve tartósítószerként is használatos. Az EWG szerint az összetevő veszélyesége abban rejlik, hogy bőrrel érintkezve, szembe kerülve maró, lenyelve vagy belélegezve pedig mérgező hatása lehet.