Carner Barcelona

Ár:   €100 és €150   Kategória:   Parfümök
Kiszerelés:   50 ml és 100 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Neroli Luxusparfüméria   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: silence, Módosítva: 2020. augusztus 24.

Ár:   €100 és €150
Kiszerelés:   50 ml és 100 ml
Lelőhely:   Neroli Luxusparfüméria

Megjelenés ideje: 2020

Fejjegyek: rózsaszín bors, comore-szigeteki ylang ylang, pimiento

Szívjegyek: gyöngyvirág, spanyol narancsvirág, indiai sambac jázmin

Alapjegyek: Indonéz pacsuli, pézsma, madagaszkári vanília

silence

2020. augusztus 22.

A Carner Barcelonától rendeltem egy mintacsomagot az Ibiza Night-om mellé, ez a Danzatoria volt az egyik választottam az 5 db-os szettben.
2020-as kiadású orientális-virágos illat, unisexnek van jelölve, de egyértelműen a női irányba húz, férfiakon még véletlenül sem tudom elképzelni!!!
(vagy mostanában már az illatokban is visszaköszön a pride mozgalom???)
A honlap beharangozása szerint egy romantikus hangvételű illatról van szó, ami a nyári flörtök és csábító pillantások emlékét idézi fel.
Nos, ez nagyon csábítóan hangzik, de kinek mi a romantikus....? Ki, mit érez romantikus illatnak?...... nekem a könnyedebb, “szolidabb” illatok tartoznak a romantikus kategóriába.... (pl. Marly Delina, Kurkdjian A’la Rose, vagy a mainstream vonalon pl. Mon Guerlain, Lancome Midnight Rose, Dior J’adore).
Igaz, maga a “romantika” szóról is hamarabb jut eszembe egy gyertyafényes vacsora a Párommal, mint egy észvesztő, flörtölős party idegen pasikkal (hát igen, itt is látszik, hogy már öregszem)
A Danzatoria sokkal inkább szól a flörtökről (ez helytálló a leírásban is), a nyári kilengésekről, “könnyűvérűségről”, egyéjszakás kalandokról, bódító éjszakákról.
Buja, érzéki, figyelemfelkeltő illat..... csábító pillantások, tüzes táncok és forró ágyjelenetek: ezek a képek ugranak be a viselésekor....
Erős fűszerezésű, karakteres illat. Nagy divat most az illatokba ezt a pimiento-t tenni...... hát, őszinte leszek, ez nekem kicsit szúrós, erős illat.......
Kicsit megtévesztő is lehet ez az illatjegy, mert ugye nem lehet biztosra tudni, hogy a spanyoloknál jellegzetes csemegepaprikát csempészték az illatjegyek közé, vagy a “szegfűbors”-ot? Ugyanis mindkettőt pimientonak nevezik.
De visszakanyarodva a parfümre: nem lesz az én illatom - kő a vállról legördül, - viszont azt el kell ismerni, hogy ismét egy nagyon minőségi, különleges illatot sikerült kreálni a Carner Barcelonának, ami jól visszaadja az alkotó által megálmodott “flörtök és csábító pillantások” emlékeit.
Hatósugara éjszakai bulikra ideális (napközben talán kicsit sok), tartóssága kiváló, 6-7 órán át tartott a bőrömön a tesztelés során.
Minden tekintetben megérdemli az 5 csillagot!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. augusztus 22.

(vagy mostanában már az illatokban is visszaköszön a pride mozgalom???)
Minden tekintetben megérdemli az 5 csillagot!

Alkoholok: Alcohol Denat.
Illatanyagok: Parfum/Fragrance, Alpha-Isomethyl Ionone, Benzyl Benzoate, Benzyl Salicylate, Eugenol, Farnesol, Geraniol, Hydroxycitronellal, Isoeugenol, Limonene, Linalool

Növényi kivonat, melyet illatanyagként használnak a kozmetikumokban.