Carolina Herrera

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Kiszerelés:   30 ml, 50 ml 100 ml és 200 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   parfümériák   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Laci, az összetevőket feltöltötte: Joe38, Módosítva: 2020. május 25.

Kiszerelés:   30 ml, 50 ml 100 ml és 200 ml
Lelőhely:   parfümériák

Illatcsalád: fás-virágos

Fejjegy: levendula, petitgrain, bergamot, fűszeres jegyek, zöld jegyek

Szívjegy: zsálya, gardénia, bors, gyömbér, ibolya

Alapjegy: vetiver, tömjén, szantálfa, pézsma, labdanum

Ár: 20000 , Eladó: isandor
Állapot: 180/200ml, Helyszín: XIII. Budapest, fizetés: csak személyes átvétel.

Atter76

2019. december 14.

Potom áron jutottam hozzá egy eredeti 100ml-es teszterhez, akkor is megvettem volna ha alapból nem tetszik az illata, de erről szó nincs, kifejezetten kellemes, abszolút komfortillat, nekem kissé túlságosan is komfortos, és ami a legnagyobb bajom vele, hogy gyakorlatilag zéró hatósugara van, érzem magamon több óra elteltével is, de nem kell attól félnem hogy valakit zavarni fogok vele, CH többi illata a CH MEN kivételével tipikus szirupos, édes lötyik, ez nem az, és örvendjünk ennek, mert a zászló a mindent beborító édességeknek áll.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. december 14.

karesz55

2019. április 18.

2 parfümöm van ami állandó szereplője a készletnek. Ő az egyik. 10 éve használom, és megunhatatlan. Nem hasonlít semmire. Egyedi és egy kellemes nyári/tavaszi illat.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 18.

martinszathmari

2017. január 10.

Az előző everyday parfümömet, az YSL L'Homme-ot cseréltem le erre. Nem bántam meg. Ugyanúgy rajongok azért az illatért is, még mindig van itthon belőle, de néha kell a frissítés. Ez az illat egy dolgot juttat eszembe: barátságos. Nem vadállatoknak és majmoknak való, hanem elegáns, stílusos fiatalos férfiaknak. Szeretettel ölel körül az illat is, és a párom is, amikor ezt hordom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 10.

Nanilia

2016. december 18.

Már a megjelenése férfias! Utálom a tipikus férfi illatokat...de ez!!! Meg lehet tőle veszni! :)
Nem tolakodó az illata, nem facsarja az orrot, egyszerűen csak levesz a lábadról!
Egy olyan plusz szexepilt ad a pasiknak, amilyet eddig más parfüm nem produkált.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. december 18.

Gigike

2016. február 23.

Az egyik kedvenc illat a páromon :) Nem az a tipikus férfias kemény illat, inkább egy nagyon finom édes, könnyed és gyengéd finomság amiért meg lehet veszni :)
Mondhatni ellenállhatatlan, ami mellett nem lehet csak úgy elmenni.. :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. február 23.

Mondhatni ellenállhatatlan, ami mellett nem lehet csak úgy elmenni.. :)

martinkitty

2014. június 1.

Nagyon szeretem, sokat használom, szereintem nagyoj jó tavaszi/ nyári illat. Ja, és nő vagyok:)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. június 1.

Joe38

2013. június 2.

Úgy tudom MAGNETO is ezt használja az X-Men-ből..............
Csak vicc volt.Mindenben egyet értek egy kis pluszt hozzátéve, hogy ez is egy Puig
kreáció és már megint ezek a spanyolok..............(merthogy ebben nagyon jók!)
A fiataloknak című fejezettel vitatkoznék,de nem kell,mert hogy MAGNETO sem az...........
*-os 5-ös!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2013. június 2.

Úgy tudom MAGNETO is ezt használja az X-Men-ből..............
*-os 5-ös!

Laci

2013. január 19.

Ezt az illatot nagyon szeretem, szinte az egyetlen CH illat, ami igazán kedvemre való. A nagy népszerűsége miatt nem birtokolom valószínűleg, mert egy igazán könnyed, férfias, szexis illat a 212 Men. A lime és a gyömbér a legkivehetőbb, valamint a sok fűszer, mely igazán pikáns és merész csavart ad a kezdésnek. Ezután kezdenek érződni a virágok, meg a fás alapjegyek, melyek nagyon csábítóvá teszik. Igazi első randevúra való illat fiataloknak, egy kora nyáresti vacsorához ideális, de a hétköznapok nyüzsgő forgatagában is figyelemfelkeltő. Ez pont egy olyan illat, amit vakon meg lehet venni egy sportosabb fiatalnak, nem lehet hibázni vele, ajándéknak elsőrangú. Természetesen nem kizárólagosan a fiataloké a 212, de egy jóképű egyén ezzel az illattal olyan, a vasban gazdag gabonapelyhet reggeliző lányoknak, mint egy mágnes. Megzavarodnak, mint vasorrú bába a mágneses viharban (ezer éves vicc, de most nagyon illett ide). Most, hogy véleményezem, kedvet is kaptam a beszerzésére, annyira már nem népszerű, mint régen és tavaszra imádnám magamon. Megy az 5 csillag, csodafinom kreáció és az üvege is nagyon bejön.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. január 19.

Alkoholok: Alcohol Denat.
Illatanyagok: Parfum/Fragrance, Linalool, Limonene, Geraniol, Lyral, Citronellol, Hydroxycitronellal, Benzyl Salicylate, Hexyl Cinnamal, Coumarin, Citral, Benzyl Benzoate
Színezékek: CI 42090, Yellow 5 Lake / CI 19140, CI 60730

Színezék. Lila színű.