Carolina Herrera

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Kiszerelés:   50 ml és 100 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   parfümériák   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Lapo, Módosítva: 2017. szeptember 4.

Kiszerelés:   50 ml és 100 ml
Lelőhely:   parfümériák

Megjelenés éve: 2017

Fejjegyek: abszint, ánizs, édeskömény

Szívjegy: levendula

Alapjegyek: pézsma, fekete vaníliahéj

Ár: 2000 , Eladó: welt09
Állapot: új, Helyszín: Budapest, fizetés: személyes átvétel, előre utalás után posta/foxpost

zsigraijozsef1986

2021. január 16.

Az első pillanattól tetszett az illata. Nem egy visszafogott illat. Intenzív, férfias és sok óra elteltével is messziről érezni.
Mindenkinek tudom ajánlani, nem fogtok csalódni!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. január 16.

Mindenkinek tudom ajánlani, nem fogtok csalódni!

Jolti

2020. május 24.

Nagyon finom férfias, fűszeres, édeskés illat!
Kivétel nélkül az összes hölgy ismerősöm imádja!
Élvezettel viselem!
Az üvege az meg brutál jó lett! Eszméletlenül vastag, masszív, minőségi! Ráadásul szép is szerintem! A hab a tortán a mágneses kupak!
Nagyon zsivány!
A tartóssága és a szilázsa is nagyon jó!
Simán 5*

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2020. május 24.

Nagyon finom férfias, fűszeres, édeskés illat!
Kivétel nélkül az összes hölgy ismerősöm imádja!
Élvezettel viselem!
Nagyon zsivány!
A tartóssága és a szilázsa is nagyon jó!
Simán 5*

Pöti

2019. július 19.

Párom állandó illata ennek az ezüst verziója. De mivel én szeretem a változatosságot az illatok terén, így karácsonyra ezt vadásztam neki. Nagyon izgultam, hogy vajon tetszik-e majd neki. Aki évek óta csak egyetlen illatot használ, az nem túl lelkes általában az új illatok iránt, de szerencsére jól választottam. Persze még mindig 90%-ban az ezüst fogy, de azért ez is előkerül sokszor :) Rajta ez is telitalálat, a levendulát szerencsére nem érzem ki belőle, de jól összerakott illat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. július 19.

Renamena

2019. február 11.

Párom új illata. Ferfias, tartós.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 11.

Párom új illata. Ferfias, tartós.

Rhodesian Ridgeback

2018. február 4.

Cheezus! Ez az illat sokkal nagyobb figyelmet érdemelne. Ahhoz képest, mennyire hosszantartó, kellemes parfümről van szó, még az ára is megfizethető.
Aromás, könnyed, édeskésen fűszeres illat, amit jó érzés magamon viselni. 20 és 30 közötti fiataloknak való. Az üvegével sokáig szemezgettem, és magával az illattal is barátkoztam egy ideig, holott már az első szaglás után tudtam, hogy jóban leszünk.
Szerintem hamarosan muszáj lesz beszerezni egyet.
A fűszeres- vaníliás hatás miatt, nagyon picit hasonlít a Pure XS-hez, vagy - ha már ennél a márkánál tartok - a 1 Million Privé-hez. Még sok más (ismert) illathoz tudnám hasonlítani. (Versace Eros, Ultra Male) Éppen ezért sem mondanám eredeti illatnak, de ma már aligha lehet eredetit alkotni. Nem egy korszakalkotó parfüm, de a tartóssága és az erőssége miatt főként buli, illetve éjszakai használatra a legalkalmasabb.
Miért nem lehet ½ csillagokat is adni? 4-nél jobb, de nem éri el az 5-öt.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 4.

Szerintem hamarosan muszáj lesz beszerezni egyet.
Miért nem lehet ½ csillagokat is adni? 4-nél jobb, de nem éri el az 5-öt.