Carolina Herrera

Ár:   24 000 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   parfümériák   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: gyula1971, Módosítva: 2019. szeptember 17.

Ár:   24 000 Ft
Lelőhely:   parfümériák

Fejjegyek: vörös- és fehérbors, olasz zöld bergamott

Szívjegyek: cédrusfa, zsálya

Alapjegyek: tonkabab, kakaó

Ár: 2500/5000 Ft , Eladó: LxndrHrvth
Állapot: Sajátomból frissen fújva üvegfújósban , 5 vagy 10ml, Helyszín: --, fizetés: Foxpost vagy postán maradó
Carolina Herrera Bad Boy EDT 100ml 1x próbált
Ár: 17000Ft , Eladó: balazs12
Állapot: Új, 1 alkalommal próbált, Helyszín: Budapest III., fizetés: Személyes átvétel, foxpost

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

Timi8

2020. április 9.

Update: Nem semmi, hogy ez csak nekem tetszik 😅
Mindenképp fura... Már majdnem engedtem magam befolyásolni, de sikerült ùjratesztelnem és továbbra is marhára tetszik! Tojok rá, ki mit mondd, még az is lehet, megveszem magamnak! 😜
Szerintem isteni finom!
u.i..: eddig nem érzem tucatnak, nem futottam bele, pedig intenzìv és tartòs. És töredelmesen bevallom, tévedtem, legalábbis az agyon-barber-shopolt zsùrpubikon még nem ütötte fel fejét ez az illat... De lehet, csak párhònapos fáziskésésben vannak. 😃

Tyűhaaa! Parfümèriàs felhozatal ùj illatai közül most csak ez illetve a fèrfi Alien nyerte el a tetszèsem. Jò, nagyon is jò! Kissè klisès ès màr-már elcsèpelt "biztosramegyünktutritatetszenifogmindenkinek" illatjegyekből összeàllìtott parfüm, "menő pasi" illattal, de nekem (is) bejön!
Stìlusàban...hmmm...mihez is hasonlìtsam🤔 mondjuk Paco Rabanne Pure Xs pour Homme, Armani Code Profumo, Bvlgari Man in Black... Tehàt több mindenhez is hasonlìt, igen... Ès hàt, valòban Tom Ford-os is, hogy valòban legyen nekìjje lukszusos-gazdagságos, pènzes, "menőmàcsòs" illata...
Egyedi? Nem. Egyáltalàn nem az.
Eszmèletlenül tùlàrazott? Igen. Indokolatlanul.
Szexi? Igen! Nekem bejön!!! (...ès mèg sokunknak be fog.)
Megvennèm-e? Igeeeen 🙈🙉🙊...minden tovàbbi nèlkül.
Bár, lehet, elèg lesz pár hèt mùlva elmenni a Tipp-mixelős lottòzòk előtt, ill. a barber-shopos zsùrpubik mellett, az az érzèsem, hamarosan mindenki 16 ès 30 közt ettől fog illatozni.
Vigyàzz, Paco Rabanne 1 Million, megjött az utòdod, trònfosztott leszel! :)))))
Ami miatt 5 csillagot kap mert nagy hatòsugarù, iszonyù tartòs, szèp illat. Nincs benne semmi olcsònak vagy közönsègesnek hatò műanyagos felhang vagy mellèkzönge, de tèny, h.nem gondolták tùl az alkotòk. Alapvetően tènyleg nagyon-nagyon tetszetős, mint egy objektìven jòkèpű pasi.
Attòl tartok, hogy karàcsonyra minden pasinak ès kispasinak (15-től 60-ig) ilyen lesz a fa alatt... mint anno pàr ève a női párja is ùgy fog Ő is bekùszni a fàk alà :)))
Kàr, h.màr most tudom, mennyire elcsèpelt lesz....
Kàr, h.ilyen fincsi...
Tènyleg előre sajnàlom! ...igazàn kàr èrte!
Tetszik az üvege :))))))))

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. április 9.

Update: Nem semmi, hogy ez csak nekem tetszik 😅
Szerintem isteni finom!

Egyedi? Nem. Egyáltalàn nem az.
Eszmèletlenül tùlàrazott? Igen. Indokolatlanul.
Szexi? Igen! Nekem bejön!!! (...ès mèg sokunknak be fog.)
Megvennèm-e? Igeeeen 🙈🙉🙊...minden tovàbbi nèlkül.
Vigyàzz, Paco Rabanne 1 Million, megjött az utòdod, trònfosztott leszel! :)))))
Kàr, h.màr most tudom, mennyire elcsèpelt lesz....
Kàr, h.ilyen fincsi...
Tènyleg előre sajnàlom! ...igazàn kàr èrte!
Tetszik az üvege :))))))))

Atter76

2020. április 9.

Tessék, csak tessék, napjaink "szignatúraillata" CH feldolgozásban, az ezeregyedik rókabőr, 1M/DS/CB keverék, felöntve sprite-al, egy édes, szirupos kutyvalék, lakótelepi pemzlihajú pávafiúcskák illata (szaga) olyan szinten bazári csomagolásban, hogy ahhoz képest a fentebb említett One Million burkolata egy minimalista remekmű, pedighát' ugye...izé....
Az illat (szag) olyan, mintha lemennénk egy vidéki búcsúba, megállnánk a cukorkaárusok előtt, aztán egy hirtelen szélroham az egész bódét a nyakunkba borítaná, vattacukorral, törökmézzel, karamellával, kókusztekerccsel, meg az összes geil ragaccsal együtt, szó szerint émelyegtem tőle, pedig elég nagy cukorpusztító vagyok, de egyetlen szippantás kb örökre elég volt belőle, a palack pedig....jesszusom....
A Müllerben próbáltam, és igyekeztem visszafogni magam, hogy ne röhögjek fel hangosan amikor a kezembe vettem a huszonvalahányezerért (bruhaha,vicc) kínált portékát, ha a tartalma kívánatos lenne akkor sem tudnám elképzelni, hogy ezt elővegyem a munkahelyemen, és használjam, egyszerűen vállalhatatlan.
Egyetlen pozitívuma a relatív tartóssága, és nagy hatósugara, (bár ebben az esetben ez inkább hátrány), tehát repült a két csillag, de ha ez valakinek bizonytalanságot okoz, képzeljen a kettő helyére csak egyet.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. április 9.

Lapo

2020. január 19.

Valóban.. kisfiúillat.. fiataloknak.. buliban veszettül illatozni, csajoknak tetszeni.. 2020-ban, 1 Million helyett, egy (Harry Potter filmben megfelelően elhelyezve felismerhetetlen, de legalábbis nem szemet vető) fergetegesen gagyi üvegből fújva.. Teljesen egyetértek, de legyünk már kicsit őszinték.. ugye Ti sem (pl.) Grand Soir-ban "pompázva" indultatok a dizsibe annak idején?! :D Illetve nyilván nem született senki alfahímnek, izomkolosszusnak vagy a szó szoros értelmében vett úriembernek.. akár a nagybetűs FÉRFINEK. Elég furán mutatnának az egyébként valóban mestermű illatok.
Ha visszamehetnék az időben, de csak ezt fújhatnám kizárólag, még uzsonnára is lenne 2 spricc.. :D
Nem szeretném védeni az illatot, de kicsit úgy érzem, mintha azt gondolnánk csak a 20-25 év fölöttieknek készülhet parfüm.
A 1 Million lecsengőben, minden változatot kiadtak már amit csak lehetett.. Időszerű volt egy új tiniillatot kiadni amit a CH megcsinált.
0 egyéniség, sok-sok illat keveredése, de egy fiataloknak és buliba való csajozós (?!) illat aminek (sajnos vagy sem) van helye a parfümök között. Mindenesetre úgy fogják venni mint a PR illatot/cukrot anno.. tuti lesz belőle Intense és más egyéb változat :D

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. január 19.

Biancah

2019. november 26.

A párom vette múlt héten, de meg is bánta. Semmi elegancia, semmi FÉRFIASSÁG nincs ebben a parfümben. Tartóssága is hagy némi kívánnivalót maga után. Húszas évek elején járó rossz fiúkáknak oké. Az én negyvenes nagybetűs Pasimnak semmiképpen.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 26.

karaibrahimgil

2019. október 18.

Szinte egy az egyben Avon Man, tudjátok, az a fekete üvegű féltégla. Nem rossz illat egyébként, mármint katalógusos szinten, de a Carolina Herrerától mást vártam.
Az üvege borzalom, olcsó, gagyi giccs, mondom ezt úgy, hogy a cipellőcskétől ellágyultam, pontosabban az első három kiadásától, a vörös bársony és a flitteres arany ugyanakkor már nekem is sok volt. A férfi párja remek alkalom az újabb bőr lehúzására, úgyis mindig van ok az ünneplésre (szülinap, névnap, évforduló, karácsony, na ezekre sem veszem meg a férjemnek).
Hogy miért villám a cipő párja? Fogalmam sincs, de ha a dizájnerek olvassák a Krémmániát, javaslom jövőre a következő formákat:
- kalapács
- fűrész
- motor
- söröskorsó
- gamer egér
- makkos cipő
Éljen az egyszerűség, no és a nemi sztereotípiák!

Összegezve: a Bad Boy semmilyen értelemben sem nyújt újat ma, 2019-ben. A tervezői legalább a belbecsre fektethettek volna nagyobb hangsúlyt, ha már a jobb kezükkel vakarták a bal fülüket, annyira erőlködtek, hogy a külső eredetinek hasson.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 18.

- kalapács
- fűrész
- motor
- söröskorsó
- gamer egér
- makkos cipő
Éljen az egyszerűség, no és a nemi sztereotípiák!