Carolina Herrera

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   parfümériák   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Joe38, Módosítva: 2013. december 10.

Lelőhely:   parfümériák

Energikus, érzéki és nagyon férfias illat. Egyesíti az elegáns és végtelenül férfias fás jegyeket és a fűszeres frissességet. Ez a kifinomult illat arról árulkodik, hogy viselője egy intelligens, elegáns férfi, aki szereti a luxust.

Fejjegy:  szicíliai bergamott, jéghideg citromos, olasz mandarin és a friss dinnye.
Szívjegy: fahéj és a fekete bors.
Alapjegy: szantálfa, cédrus, ámbra, pézsma és Tonka-bab.

A Chic For Men létrehozták: Jean-Marc Chaillan, Carlos Benaim és Ann Gottlieb

FruzsiF

2016. augusztus 13.

A neve egyedül a fura. Az illat szuper egyszerűen.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. augusztus 13.

A neve egyedül a fura. Az illat szuper egyszerűen.

senskin

2014. március 23.

Hű, ez nagyon jó! Egyszerűen szuper, rabul ejtő! Csodás kompozíció dinamikus férfiaknak! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. március 23.

Aaaudrey

2014. január 9.

Páromnak tavaly vettem ajándékba karácsonyra. Kicsit tanácstalan voltam de az eladó többek közt ajánlotta ezt is. Mivel régen a 212 nagy rajongója voltam, örömmel próbáltam ki és megtetszett. Kicsi hasonlóság van a 212 és közte. Nagyon szeretem rajta, olyan üde, vadító, fiatalos. :) És persze ő is szereti!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. január 9.

Alkoholok: Alcohol Denat.
Illatanyagok: Parfum/Fragrance, Limonene, Linalool, Coumarin, Geraniol, Lyral, Butylphenyl Methylpropional, Citral, Benzyl Alcohol, Alpha-Isomethyl Ionone
Tartósítószerek: Benzyl Alcohol