Carolina Herrera

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   parfümériák   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Joe38, Módosítva: 2013. december 10.

Lelőhely:   parfümériák

Energikus, érzéki és nagyon férfias illat. Egyesíti az elegáns és végtelenül férfias fás jegyeket és a fűszeres frissességet. Ez a kifinomult illat arról árulkodik, hogy viselője egy intelligens, elegáns férfi, aki szereti a luxust.

Fejjegy:  szicíliai bergamott, jéghideg citromos, olasz mandarin és a friss dinnye.
Szívjegy: fahéj és a fekete bors.
Alapjegy: szantálfa, cédrus, ámbra, pézsma és Tonka-bab.

A Chic For Men létrehozták: Jean-Marc Chaillan, Carlos Benaim és Ann Gottlieb

Carolina Herrera Chic for Men fújósok
Ár: 1200 Ft, 1800 Ft, 2800 Ft - Min. 3 db fújóstól -10% a jelzett árakból , Eladó: Lapo

Jolti

2021. május 14.

Nagyon jó illat. Elég old school, de jó.
Gyümölcsösbe hajló, enyhén elegáns illat. Én őszre és tavaszra ajánlanám.
Szerintem elég univerzális öltözködés terén, nagyon sok féle öltözethez passzol. Az elegánstól, a sportosan elegánshoz és a lezserhez is. Én mondjuk inkább az utóbbi kettőhöz ajánlom, mert elég sok jó / jobb illat van ami sokkal jobb az elegáns öltözethez.
Összességében 4*, mert ugyan tetszik, de nem vágtam magam hanyatt tőle. Főleg nem a tartósságától!
Az nagyon halovány! 4, nagyon max. 5 óra és kifújt. Ruhán kicsit több.
A sillage is elég gyengusz.
Nem bántam meg, hogy megvettem, de nem fogom újra megvenni.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2021. május 14.

Nagyon jó illat. Elég old school, de jó.
Gyümölcsösbe hajló, enyhén elegáns illat. Én őszre és tavaszra ajánlanám.
Az nagyon halovány! 4, nagyon max. 5 óra és kifújt. Ruhán kicsit több.
A sillage is elég gyengusz.
Nem bántam meg, hogy megvettem, de nem fogom újra megvenni.

Lapo

2020. november 1.

A 212 megszámlálhatatlan változatának próbája alapján elkönyveltem a márkát egy fajta (nem feltétlenül rossz) tini, illetve dizsi illat gyártónak amit megerősített a nemrég kiadott Bad Boy is. A Privé egy baromi jó kivétel volt, egy fajta reményt keltő illat, de azt is inkább a rosszfiús kategóriába sorolnám, mintsem egy kifinomult és elegánsabb csoporthoz.

Közel 20 évvel kellett visszanyúlni ahhoz, hogy egy, ez utóbbi kategóriába tartozó illatot kapjak, ami megint csak egy sikeres "vakvásálás" eredménye volt.
Nagyon tetszik a klasszikus, letisztult, elegáns design.. a YSL néhány évvel később a L'Homme illattal adta ki ennek a kerekített változatát.. ami egy fajta kreatív koppintás volt, mint ahogy ez most kiderült számomra (és az illatvilágból is lenyúltak egy kicsit..)
Az illat egy gyümölcsös, frissen vágott görögdinnyés és citrusos kezdettel születik, majd egész hamar kicsit fűszeres/fás illatvilágba fejlődik és egy édeskés, végtelenül kellemes és a mai napig modernnek tűnő alapban nő fel. Elegáns de nem karót nyelt, hétköznap is bátran hordható, szerintem sokak által kedvelhető őszi finomság.

Nagyon tetszik a változatossága, a fejlődése, számomra magasan a legjobb és legkreatívabb eddig próbált CH illat. Nagyon kíváncsi lettem a még 10 évvel korábbi alapra, az első Herrera For Men illatra.. az már megint egy másik kategóriának ígérkezik, de egészen biztosan fogok tenni vele egy próbát.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. november 1.

FruzsiF

2016. augusztus 13.

A neve egyedül a fura. Az illat szuper egyszerűen.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. augusztus 13.

A neve egyedül a fura. Az illat szuper egyszerűen.

senskin

2014. március 23.

Hű, ez nagyon jó! Egyszerűen szuper, rabul ejtő! Csodás kompozíció dinamikus férfiaknak! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. március 23.

Aaaudrey

2014. január 9.

Páromnak tavaly vettem ajándékba karácsonyra. Kicsit tanácstalan voltam de az eladó többek közt ajánlotta ezt is. Mivel régen a 212 nagy rajongója voltam, örömmel próbáltam ki és megtetszett. Kicsi hasonlóság van a 212 és közte. Nagyon szeretem rajta, olyan üde, vadító, fiatalos. :) És persze ő is szereti!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. január 9.

Alkoholok: Alcohol Denat.
Illatanyagok: Parfum/Fragrance, Limonene, Linalool, Coumarin, Geraniol, Lyral, Butylphenyl Methylpropional, Citral, Benzyl Alcohol, Alpha-Isomethyl Ionone
Tartósítószerek: Benzyl Alcohol