Carolina Herrera

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Kiszerelés:   30 ml, 50 ml és 80 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   parfümériák   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Colette221, az összetevőket feltöltötte: dlrexqs, Módosítva: 2020. szeptember 3.

Kiszerelés:   30 ml, 50 ml és 80 ml
Lelőhely:   parfümériák

Megjelenés éve: 2020.

Fejjegyek: bogyós gyümölcsök, egyiptomi jázmin

Szívjegyek: tubarózsa, pörkölt tonkabab

Alapjegy: vetiver

eheiszki

2021. június 29.

Kifújáskor nagyon wow, édes gyümölcsös egy kis csavarral.. aztán eltelik fél óra és nem tudom hogy a vetiver teszi ezt de olyan ápolt nyári hónalj ,,illata,, lesz amitől a metrón hányingert kapok. 😃 De ismerem ezt az illatot általános iskola felsőből is amikor lányok május végén, júni elején retro vaníliás parfümöket fújtak magukra vaníliás dezodorrral és az keveredett az izzadtsággal. Istenem.
Töröltem is a rendelésemet. Örülök hogy még egyszer visszamentem kipróbálni bőrön. Émelygést okoz.
A leszáradás utolsó szakaszában (5 óra után kb) találtam meg az anyaillat DNSét haloványan.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. június 29.

Kicsimoomin

2021. június 13.

Isteni! Az anyaillatot is kedvelem, de a Supreme a bogyós gyümölcsökkel ellenállhatatlan, nagyon feldobták az erdei gyümölcsök. Vagány illat, tartós, dögös. Most, nyáron is gyönyörűen muzsikál, ősszel szerintem valami elképesztő élmény lesz használni. Örülök, hogy gyűjteményem darabja lett! 5 csillag!!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. június 13.

szalkaivivi

2021. február 16.

Ajándékba kaptam, és mérhetetlen volt az örömöm! Ez azonban sajnos csak pár hétig tartott, aztán mérséklődött valamelyest. Még mindig nagyon-nagyon tetszik az illat, illetve sokáig rajtam is marad, de nem hozza a WOW-faktort. Ez persze cseppet sem von le az értékéből, nekem egyszerűen csak az idő elteltével olyan semleges illata lett, amit napközben csak akkor érzek, ha a befújt területbe nyomom az orrom (mániám, hogy odáig vagyok, ha egy parfümöt "csak úgy" érzek magamon, az érintett terület szaglása nélkül is - mindemellett ne öntök magamra egy negyed üveggel, szóval értitek). Valószínű emiatt nem fogom újra venni, de mindenképpen el fogom használni. Az üvege csillagos (csillogós) ötös :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. február 16.

Kyttana88

2021. január 2.

Az anyaillatot nagyon szeretem. A legere változat is a kedvenceim közé tartozik. Nagy reményekkel vártam ezt a flankert, mert illatjegyei alapján és a többiek véleményére hagyatkozva szeretnem kellene. De nem...egyszerüen ki lehetne kergeni vele a világból. Bőrön próbáltam ki, fejfájás lett a vége. Pont az az illatjegy és karakter hiányzik belőle, amit az anyaillatban annyira szereretek. De hogy mondjak róla valami pozitívat is, legalább tartós. Ezért a 3csillag.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. január 2.

angyalka1225

2020. december 30.

Rájöttem, hogy valamiért rajtam az ehhez hasonló illatok kapnak egy kis uniszex-beütést, ezért ami másoknak túl nőcis (pl. itteni vélemények alapján a sima G.G.), az rajtam pont jó. :) Éppen ezért ez meg már tisztára mintha nem is női parfüm lenne, inkább átmegy "favágósba". (Jó, jó, csak ne a hátamon..!:D) Szóval bármennyire is akartam szeretni (ha már "supreme"..😎), nagyon tolakodónak éreztem. Amolyan "a tizedik "nem" után se érti a részeg disznaja, hogy foglalt vagyok".:D De mindkét csillagot nem ezért vonom le, hanem mert kevésé volt tartós, mint a sima G.G.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. december 30.

kamillaanemeth

2020. december 9.

érdekes, hogy a Sultane Noir jut róla az eszembe, üveg alapján nem egy kategóriának gondoltam. az alap Good Girl nekem túl tolakodó, egyenesen bántó kifújás után, ez annál sokkal melegebb. a téli polcom büszke új tagja:) a tartóssága és ereje pedig egyenesen lenyűgöző

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. december 9.

laracroft

2020. november 27.

Pontosan ugyanazt érzem, amit Lenaszandra! Annyi különbséggel, hogy rajtam az anyaillat egyáltalán nem működik(túl sok jázmin és tubarózsa?). Sőt, a Legere sem. Ez viszont egy kevésbé harsány, kevésbé éles, valahogy rajtam sokkal szebb arányokkal rendelkező verzió. Puhább, nőiesebb, kicsit vaníliásabb, és sokkal összedolgozottabb.
Én is érzem benne azt a friss tisztaságillatot, viszont itt az édes, vaníliás, virágos jegyektől egyáltalán nem üt el, hanem alásimul.
Közben látom, nincs is benne vanília, pedig én érzem. :)
A hatósugara brutális, óvatosan kell adagolni, cserébe a tartóssága is kiváló.
Jött is haza velem egy üvegcsével. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. november 27.

Közben látom, nincs is benne vanília, pedig én érzem. :)
A hatósugara brutális, óvatosan kell adagolni, cserébe a tartóssága is kiváló.
Jött is haza velem egy üvegcsével. :)

Lenaszandra

2020. november 20.

Az anyaillat tetszik..Számomra annyi ebben a verzióban a különbség,hogy ez kicsit vaníliásabb, melegebb, puhább.És ugyanakkor és nem tudom másként megfogalmazni: tisztaságillata is van számomra. Gondolom a vetiver miatt. Nagyon örülök,hogy a klassz és kedvelt anyaillatból egy számomra sokkal szerethetőbb illatot varázsoltak. Legalább volt valami jó is ebben a 2020ban ;) :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. november 20.

Csillu88

2020. november 7.

Megőrülök megvadulok...ahogy Cyla mondaná.
Szerelmes lettem újra.
Az anyaillat a top 3ban van egy ideje. Nem tudom megunni,így nem is szoktam szimatolni, van bőven belőle nekem,egész véletlenül vettem észre az üzletben a Supreme valtozatot. Gondoltam kiprobalom,bár szkeptikus voltam,nem hittem hogy az anyát überelni fogja.
Tévedtem.
Az indítás tipikus anya,a tonkabab brutális erejével,ami hirtelen nekem olyan fahéjnak tűnt.
Aztán amikor csendesedik máris érezhető egy finomabb,lágyabb,kedvesebb illat(itt eltalálták a jázmin élvezhető mennyiségét),majd a leszáradása nekem egy lightosabb maszkulin illat lett(amit egyébként én imádok) valószínűlega vetiver miatt. 10/10 .
Tartóssága kiváló. Az hogy hétköznapi vagy alkalmi parfüm azt mindenki döntse el,aki az anyát napi szinten használja ezt is fogja.
Már rendelem iiiis

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. november 7.

Megőrülök megvadulok...ahogy Cyla mondaná.
Szerelmes lettem újra.
Tévedtem.
Már rendelem iiiis

lenochka

2020. október 26.

Dögös, karakteres, tartós illat.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. október 26.

Dögös, karakteres, tartós illat.

Alkoholok: Alcohol Denat.
Fényvédők: Octinoxate, Ethylhexyl Salicylate, Butyl Methoxydibenzoylmethane
Illatanyagok: Parfum/Fragrance, Linalool, Coumarin, Limonene, Benzyl Salicylate, Hydroxycitronellal, Benzyl Benzoate, Citronellol, Citral, Cinnamyl Alcohol, Benzyl Alcohol
Tartósítószerek: Benzyl Alcohol

Részletesebb információ a smartskincare-en.