Carolina Herrera

Ár:   30 990 Ft, 45 490 Ft és 58 790 Ft   Kategória:   Parfümök
Kiszerelés:   30 ml, 50 ml és 80 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   parfümériák   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: force, az összetevőket feltöltötte: Fiorentina, Módosítva: 2022. április 13.

Ár:   30 990 Ft, 45 490 Ft és 58 790 Ft
Kiszerelés:   30 ml, 50 ml és 80 ml
Lelőhely:   parfümériák

Illatjegyek: fekete cseresznye, keserű mandula, rózsavíz, liliom, bourbon vanília, vetiver

Ár: 30000 , Eladó: kadarszabina
Állapot: új, Helyszín: Budapest, fizetés: küldeni tudom vagy személyes átvétel lehetséges, fizetés utánvéttel, személyesen vagy átutalással
Carolina Herrera Very Good Girl Glam EDP 10 ml
Ár: 5700 Ft , Eladó: Pati90
Állapot: kb 1 ml hiánnyal, Helyszín: Debrecen, Miskolc, fizetés: Személyes átvétel vagy postázás

dandelion97

2024. január 20.

Mennyei.❤️ Félve nyúltam eddig a cipőcskékhez, ugyanis az anyaillattal nagyon nem vagyok kibékülve, no de ez… mennyei gyümölcsös, nőies, szexi, de egyben kifinomult illat. Imádom☺️

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2024. január 20.

Ilona0202

2024. január 3.

Többször teszteltem parfumeriaban. Már elsőre meggyőzött,de valahogy mindig egy másikat ,a jól bevált illatot vettem. Aztán legutóbb is teszteltem a világos rózsaszinnel együtt,hát tartósságban ez győzött. Annyira az én illatom. Imádom. Végre meg is vettem. Rajtam nagyon tartós. Át is alakul az illat, a vége felé teljesen felismerhető számomra az első ,a sima Good girl. Azt kevésbé szerettem,de ez a gyümölcsös verzió engem levett a lábamról.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2024. január 3.

Lenaszandra

2023. október 26.

Tartóssága zéró. Emellett számomra értelmezhetetlen illat. Egy gondolatom sincs vele kapcsolatban. De mégis: ha drogériában 999ért lenne akciós akkor sem hoznám haza sajna :/ maradok a supreme-nél.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2023. október 26.

babiczb

2023. augusztus 21.

Egyszerűen imádom. Az illata fogott meg előszőr, teljesen véletlenül fedeztem fel, mert eredetileg a sima Good Girl-t akartam megszaglászni. Én ezt a fajta ,,mély gyümölcsös" illatot kedvelem a leginkább. A tartósággát teszteltem, úgy hogy kardiózás előtt befújtam magam, közben nyilván végig izzadtam, és éreztem végig, és még utána is, sőt még zuhanyzás után is. Összefoglalva felér az elvárásaimmal, én nem éreztem annyira, hogy megváltozna az illata.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2023. augusztus 21.

claudia.nyilas

2023. június 6.

Végül is ezt vettem meg nyárra “munkás”, irodai parfümnek. A Blush volt előtte a befutó, de utána teszteltem ezt is és a tartóssága rajtam ég és föld. Kicsit fűszeresebb ez rajtam, picit be is erősödik, de legalább tartósabb is. A gyümölcsössége nagyon kellemes így nyáron. Az üvege meg hát őrült édes ezekkel a rózsaszín glitterekkel! ☺️

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2023. június 6.

adrika128

2023. április 18.

Jajj, te szép cipőcske... úgy szeretnélek. Az illata nagyon tetszik, kezdetben cseresznyésebb, majd később inkább gyümölcsös finomsággá válik. Elsőre azt hittem az Angel Novaból került a tesztcsíkra, de olvastam, hogy mások is hasonlónak érzik. Nagyon szeretem a Novat is, de ebbe van valami mégis más. Nem egy tolakodó, harsány illat, iroda kompatibilis is lehet akár. A tartóssága, ami rettenetes. Nem elég, hogy bőrön alig bír 2 órát, de ruhán se nagyon akar megmaradni. Nagyon sajnálom, mert nagyon szeretném, de ez tényleg nem éri meg így.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2023. április 18.

Sziszikee58

2023. március 12.

Szerelem első illatra. 💕 Teljesen magával ragadt tavaly nyáron, a kellemes illatával. Minimálisan kevésbé tartós mint a társai. Nyárra tökéletes választás, hiszen nem erős parfüm.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2023. március 12.

vozardomi

2023. március 9.

Egy tesztert kaptam belőle egyszer, és szerelmes lettem. Ez az első parfüm, ami jól áll rajtam, és sokáig tart is. Reggel fújok magamra, este, zuhanyzás után is érzem. Nagyon kis különleges, kerestem hasonlót, de egyik sem volt olyan. Ezért megvettem a 30 ml-es kiszerelést:) Véget nem érő szerelem számomra ez az illat, sokkal jobb, mint bármelyik társa.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2023. március 9.

Defzz3

2023. február 4.

Kipróbáltam a tesztert egy üzletben, és ott eldöntöttem hogy nekem ez kell. 30ml-es kiszerelésben meg is vettem, és a kezdeti lelkesedés idő közben alá hagyott… az illata nagyon finom, cseresznyés nőies. Tartóssága az ami lehangoló, 2 óra rajtam max! Nem éri meg ennyi pénzért, hiába jó az illat. Körülöttem levők is próbálgatták, rajtuk sem érződött kb csak a kifújáskor. Illata miatt kap 3 csillagot.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2023. február 4.

Liliana345

2023. január 2.

Megvett először a papírcsíkkal, majd próba szerencse alapon vettem egy kis üveggel online. Jól tettem, hogy bíztam a megérzésemben, ugyanis rajtam nagyon finom, édes, gyümölcsös, játékos de egyben nagyon érzéki, szexi illat. A többi cipős illatot nagyon nem kedvelem, de szerintem ezt különlegessé teszi az a kis szexi fűszeresség a cseresznyével együtt, ami tapasztalatom szerint a férfiaknak is bejön. :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2023. január 2.

Alkoholok: Alcohol Denat.
Fényvédők: Butyl Methoxydibenzoylmethane
Illatanyagok: Parfum/Fragrance, Limonene, Linalool, Alpha-Isomethyl Ionone, Coumarin, Geraniol, Citral, Isoeugenol, Evernia Prunastri (Ring Lichen) Extract

Bövebben a kis molekulasúlyú alkoholokról itt olvashattok.

tölgyfazuzmó kivonata. Drogja (Lichen quercus) lichenol everniasav-metilészter tartalmú illóolajat, orcint és szénhidrátot tartalmaz. Klorofillmentes kivonatát szappankészítéshez, illatanyagként, illatrögzítéshez használják. Az EWG szerint az összetevő erősen allergizáló hatású, ezért a kozmetikumokban korlátozásokhoz kötött a használata. Egyike annak a 26 illatanyagnak, melyet az Európai Biztosság potenciálisan allergénnek ítélt meg és melyet kötelező feltűntetni az összetevőlistán, ha bőrön maradó termékek esetén 0,001% feletti, lemosható készítményekben 0,01% feletti mennyiségben tartalmazza az adott kozmetikum (forrás). Jobb elkerülni, mivel kontakt allergiás reakciókat válthat ki.