Carrera

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Joe38, Módosítva: 2014. július 7.

Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm

Kiadás éve: 1988

Aromás, frissítő, kifinomult illat. Tökéletes keveréke a citrusfélék, fűszerek és fás jegyzeteknek.

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

Lapo

2017. április 9.

..ez a parfüm nekem nagyon nem....... sok "barbershop" illatot kedvelek, ez is az a kategória, de én ebben semmi mást nem érzek csak egy régi rossz minőségű borotvahab illatát.. elképzelésem nincs, hogy mi az élettere ennek a parfümnek. Persze, nem egy mai kiadású parfüm és lehet nem is az én korosztályomnak szánták, de akkor is.. kategóriájában is fényévekkel jobbakat találni, bármennyire olcsó..

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. április 9.

Joe38

2014. június 29.

Carrera vonalon az első parfüm,amit megvettem.Nem ismertem egyáltalán.Viszont,ha az árából indulok ki,ami most elég baráti a Rossmann-ba,akkor azt kell mondjam ,hogy nem rossz illat!Általában a "Black" kategória mindig egy kicsit édeskésebb,éjszakai vagy esti és füstösebb illatvilágot hordoz magában.Ez nála is egyértelműen elmondható.összetevők híján nem nagyon mennék bele az ilyen-olyan akkordok-ba,hanem nemes egyszerűséggel mondanék 1-2 számomra hasonló illatvilágú parfümöt.Engem hangulatban emlékeztet a Ferrari Black-re illetve egy kicsit szerintem a Drakkar Noir füstösségét is magában hordozza.Tartóssága is közel áll az említett parfümökhöz,bár azért egy Guy Laroche-al nyilván nem vetekszik és nem is azonos ezekkel az illatokkal.Lehet valakinek egy teljesen más parfüm ugrik be róla,de szerintem ár-érték arányban egész jó választás lehet azoknak, akik szívesen válogatnak az édeskésebb illatvilág aromás fougere parfümjei közül........tőlem mindenképp kap 4 csillagot.És hátha lesz még dolgom másik Carrera illattal is ,ami talán még ennél ütősebb lehet...............

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2014. június 29.

Alkoholok: Alcohol Denat.
Illatanyagok: Parfum/Fragrance, Lyral, Coumarin, Limonene, Linalool, Citronellol, Geraniol, Cinnamal, Citral, Isoeugenol