Cartier

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Kiszerelés:   30 ml, 50 ml és 100 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: hagicica20, az összetevőket feltöltötte: Hecate, Módosítva: 2019. június 6.

Kiszerelés:   30 ml, 50 ml és 100 ml
Lelőhely:   parfümériák, online

Illatcsalád: virágos

Összetevők: liliom, málna

Fújós: Cartier Baiser Vole Lys Rose EDT
Ár: 1.400/2.500 Ft + szàllìtàs , Eladó: Asianlover
Állapot: 5/10 ml-es műanyag fùjòs, Helyszín: Pest megye, fizetés: átutalást követően küldöm (személyes átvétel nem lehetséges)
Burya

2019. november 8.

Ezzel az illattal évekig hadilábon álltam. A liliomot imádom és a leírás alapján ez egy tökéletes, hűvös, liliomos, finoman gyümölcsös, kecses, nőies illat volt. Ámde a próba során alighanem romlott teszterből fújhattam, mert valami irdatlan büdös, poshadt növény szag csapott meg. Sajnos ahányszor csak próbáltam parfümériában, így jártam vele. Viszont egyszerűen nem fért a fejembe, hogy ha tényleg ennyire szörnyű, akkor mire fel ez a sok csillag neki, így hát az egyik rendelésem mellé bedobtam a kosárba egy 1 ml-es kis kenős mintát. Na, akkor sikerült találkoznom az itt emlegetett szépséges illattal! Szerettem, el is használtam, de azóta is ahányszor parfümériában jártam, kivétel nélkül büdösnek éreztem, a csaknem teli - tehát nem is régen - bontott üvegekből fújva is, és így jártam a Baiser Volé sorozat összes többi tagjával is. A héten azonban szert tettem belőle egy kis 5 ml-es fújósra itt, ami reményeim szerint végre pontot tesz eme rejtély végére. Hát kérem, én szerelembe estem! Akármi baja is volt a tesztereknek, most már bizonyos vagyok benne, hogy EZ az az illat, amit kerestem, ez a hűvösen elegáns liliom, ami a málna édes gyümölcsösségétől mégis valahogy játékos marad. Szemezek a többi Baiser Volé-vel is, mert már régóta szeretnék egy szép liliomos illatot a gyűjteményembe, de még nem tudom, melyiket vegyem meg. (Az viszont biztos, hogy csakis fújósban tesztelem őket.) A tartóssága szuper, még fürdés után is meg-megcsap az illata.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 8.

Asianlover

2019. június 3.

Két évvel ezelőtt "találkoztunk" először, már elsőre nagyon megfogott, de akkoriban mégis a Trésor Midnight Rose mellett tettem le a voksom málnás-rózsa kategóriában. Utóbbit mostanában kicsit erőszakosnak érzem, ezért kanyarodtam most vissza a Cartiéhoz. Egyszerűen imádom! Olyan kecses, olyan szép! Vidám, intenzíven málnás, a liliomtól meg alapból elgyengülök. Nem tudom, meddig lesz még netes parfümériákban elérhető, de most megnyugodtam, hogy vettem egy nagy üveggel :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. június 3.

Lilu003

2019. január 29.

Ez egy nagyon egyszerű illat, és nincs ezzel semmi baj. Málnás-virágos kis könnyed parfüm. Szerethető, de nem Őt választanám ebben a kategóriában, kicsit átlagos.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 29.

Letti09

2018. október 18.

Nagyon finom illat! Pedig nem gondoltam volna első szippantásra. Befújtam magam vele a D-ban tévedésből, azt hittem a sima Baiser edt-et fogtam meg es fújtam magamra ezerrel. Majd mikor rájöttem hogy ezt, nem győztem a sálammal törölgetni a nyakamat. Nem volt zavaró, csak a 'rose' megtévesztett, azt hittem vmi tömény rózsa izé. Pár óra elteltével kezdtem felfigyelni rá, hogy mennyire finom illat. Kesobb otthon a sálam a székre került és bármikor beléptem a szobába megcsapott ez a gyönyörű illat! Az eredeti baiser edp megvan, de az vhogy sok ehhez képest. Ez pont finoman el van találva. Irtó drága, de sajnos meg fogom venni :/

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. október 18.

leila0803

2018. január 11.

Nagyon finom, elegáns virágillat. Olyasfajta magadra öntött önbizalomlöket. :-)
Egy vegtelenul konnyed es megis karakteres, hatarozottsagot de nem merevseget sugallo költemény.
Viragos konnyed illat letere tartos es van hatosugara is. Egy igazi bokvadasz. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. január 11.

Nagyon finom, elegáns virágillat. Olyasfajta magadra öntött önbizalomlöket. :-)

bingus86

2017. szeptember 3.

Első találkozásunkkor beleszerettem,de megfogadtam,hogy nem veszek több parfümöt. Aztán mindenhol belefutottam,tálcán kínálta fel magát nekem, úgyhogy gondoltam,csak akkor fogok megszabadulni a kísértéstől,ha engedek neki. Milyen jól tettem! Szinte csak ezt használom azóta, a nagy melegben nem is kívánok nehezebb illatokat.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. szeptember 3.

CChanel

2017. július 13.

Először a "sima" Baiser Volé edp-t sikerült beszereznem. Amikor végre a Lys Rose is az enyém lett, éppen tél volt. Akkor magamra fújtam, és hát nem éreztem szinte semmi különbséget a másikhoz képest. Pedig már nagyon vártam a málnát! Olvastam a véleményeket, legtöbben a málnát érzik benne, és hát kezdtem szomorúan beletörődni, hogy rajtam pont az nem érződik. Bekerült szegénykém a szekrénybe. Most elővettem, gondolván, hogy 2 majdnem egyformát nem kéne megtartani, valamelyiktől meg kellene válnom. Magamra fújtam mindkettőt, és láss csodát! Itt a málna! Végre! Úgy tűnik, csak a nyár kellett hozzá! :)
Kifújáskor azonnal és töményen málna! Később pedig - mivel folyamatosan szaglásznom kellett - felváltva hol a málnát, hol pedig a finom liliomot érzem.
Most már érezni a különbséget, ezek szerint rajtam csak nyáron jön elő az igazi illata.
Tartósságban viszont mindkettő kiemelkedő!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. július 13.

Tartósságban viszont mindkettő kiemelkedő!

Flami

2017. február 10.

Itteni csereberém egyik legújabb példánya. :)
A liliomot annyira nem kedvelem, a málnát viszont igen. Kifújáskor nagyon erős, aztán szépen finomodik, átveszi a liliom helyét a málna, bőr közelivé válik. És valami csodálatos kellemes, nőies pára marad. Néha ha megmozdulok, meg, megcsap. Hű, nagyon, de nagyon tetszik. Végigmentem a folyosón és utána visszajöhet ott szaglásztam, hogy mi ez a nagyon finom illat. Hát az enyém volt :))) még nem ismertem meg. :)

Update.
A tartóssága rajtam is nagyon jó. 6-8 óra után is érzem, persze gyengébben, de észrevehető.
Nagyon sok illatom van, de ő most benne van a top 3-ban, sőt, az is lehet, hogy első.
Szőke, légies hölgyek illata. Elmondhatatlanul nőies.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. február 10.

Itteni csereberém egyik legújabb példánya. :)

Update.
Szőke, légies hölgyek illata. Elmondhatatlanul nőies.

Cintia04

2017. február 10.

Akinek a sima edp vagy társai túl soknak vagy szúrósnak bizonyultak a liliom és a zöldes jegyek miatt ezt bátran tudom ajánlani kipróbálásra és persze azoknak is akik már várják a tavaszt ebben a hideg időben. Finom, tiszta, málnásan édes, fanyar ahol szelíden van jelen a liliom és nem szúrósan. Üde, friss tavaszias illat de mégsem enyhe hanem igazán karakteresen van jelen viselőjén. Tartósságával sincs különösebb probléma. Rajtam inkább a málna dominál ezért nem lesz szerelem illat de nagyon szívesen elhasználnám ha kapnám. Teljesítését tekintve 5 csillag.:)

Egyre többet próbálgatom és azt kell, hogy mondjam folyton változik a bőrömön ez a kis csoda. Van, hogy a liliom de van, hogy a málna a dominánsabb és mindez nagyon finom és tiszta nincs benne semmi mű mellék szag. Azt hiszem mégis csak kelleni fog egy példány belőle. Tartóssága még mindig nagyon jó rajtam.:)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. február 10.

skin

2016. december 28.

Az ember lánya néha véletlenül csábul el. Ma megint kuponizáltunk ,ahogy egy ismerős fiú emlegeti ezt a férfi rémálmot. Betévedtem a D-ba csak egy szempillaspirálért és csak úgy foghegyről rápillantottam erre a kis szépségre. Megszagoltam és konstatáltam,hogy finom . Beálltam a kígyózó sorba ,és képes voltam visszamenni hozzá akkor amikor majdnem én következtem ,mert a csuklómon ott tündökölt. Megesküdtem volna rá,hogy nagyon finom rózsát érzek ,puhán ,símogatóan. Aztán mégsem vettem meg. Otthagytam . A szívem vérzett,de arra gondoltam van jobb hely is ahonnét be tudom majd szerezni. Itt szembesültem vele ,hogy rózsának még csak nyoma sincs benne. Most kb.5 óra elteltével is vígan illatozik a csuklómon és csábít .

Update: Végre az enyém lett egy parfümériás példány. Sajnos azt kell mondjam ég és föld ez és amit a N.....
-ról és egy másik webáruházból vásároltam és vissza is küldtem . Romlottak voltak.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. december 28.

Antioxidánsok: BHT