Cartier

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Kiszerelés:   30 ml, 50 ml és 100 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: hagicica20, az összetevőket feltöltötte: Hecate, Módosítva: 2019. június 6.

Kiszerelés:   30 ml, 50 ml és 100 ml
Lelőhely:   parfümériák, online

Illatcsalád: virágos

Összetevők: liliom, málna

Fújós: Cartier Baiser Vole Lys Rose EDT
Ár: 2.200/3.900 Ft + szállítás , Eladó: Asianlover
Állapot: 5/10 ml-es műanyag fùjòs, Helyszín: --, fizetés: átutalást követően küldöm (személyes átvételt nem tudok vállalni)

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

Burya

2019. november 8.

Ezzel az illattal évekig hadilábon álltam. A liliomot imádom és a leírás alapján ez egy tökéletes, hűvös, liliomos, finoman gyümölcsös, kecses, nőies illat volt. Ámde a próba során alighanem romlott teszterből fújhattam, mert valami irdatlan büdös, poshadt növény szag csapott meg. Sajnos ahányszor csak próbáltam parfümériában, így jártam vele. Viszont egyszerűen nem fért a fejembe, hogy ha tényleg ennyire szörnyű, akkor mire fel ez a sok csillag neki, így hát az egyik rendelésem mellé bedobtam a kosárba egy 1 ml-es kis kenős mintát. Na, akkor sikerült találkoznom az itt emlegetett szépséges illattal! Szerettem, el is használtam, de azóta is ahányszor parfümériában jártam, kivétel nélkül büdösnek éreztem, a csaknem teli - tehát nem is régen - bontott üvegekből fújva is, és így jártam a Baiser Volé sorozat összes többi tagjával is. A héten azonban szert tettem belőle egy kis 5 ml-es fújósra itt, ami reményeim szerint végre pontot tesz eme rejtély végére. Hát kérem, én szerelembe estem! Akármi baja is volt a tesztereknek, most már bizonyos vagyok benne, hogy EZ az az illat, amit kerestem, ez a hűvösen elegáns liliom, ami a málna édes gyümölcsösségétől mégis valahogy játékos marad. Szemezek a többi Baiser Volé-vel is, mert már régóta szeretnék egy szép liliomos illatot a gyűjteményembe, de még nem tudom, melyiket vegyem meg. (Az viszont biztos, hogy csakis fújósban tesztelem őket.) A tartóssága szuper, még fürdés után is meg-megcsap az illata.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 8.

Asianlover

2019. június 3.

Két évvel ezelőtt "találkoztunk" először, már elsőre nagyon megfogott, de akkoriban mégis a Trésor Midnight Rose mellett tettem le a voksom málnás-rózsa kategóriában. Utóbbit mostanában kicsit erőszakosnak érzem, ezért kanyarodtam most vissza a Cartiéhoz. Egyszerűen imádom! Olyan kecses, olyan szép! Vidám, intenzíven málnás, a liliomtól meg alapból elgyengülök. Nem tudom, meddig lesz még netes parfümériákban elérhető, de most megnyugodtam, hogy vettem egy nagy üveggel :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. június 3.

Letti09

2018. október 18.

Nagyon finom illat! Pedig nem gondoltam volna első szippantásra. Befújtam magam vele a D-ban tévedésből, azt hittem a sima Baiser edt-et fogtam meg es fújtam magamra ezerrel. Majd mikor rájöttem hogy ezt, nem győztem a sálammal törölgetni a nyakamat. Nem volt zavaró, csak a 'rose' megtévesztett, azt hittem vmi tömény rózsa izé. Pár óra elteltével kezdtem felfigyelni rá, hogy mennyire finom illat. Kesobb otthon a sálam a székre került és bármikor beléptem a szobába megcsapott ez a gyönyörű illat! Az eredeti baiser edp megvan, de az vhogy sok ehhez képest. Ez pont finoman el van találva. Irtó drága, de sajnos meg fogom venni :/

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. október 18.

leila0803

2018. január 11.

Nagyon finom, elegáns virágillat. Olyasfajta magadra öntött önbizalomlöket. :-)
Egy vegtelenul konnyed es megis karakteres, hatarozottsagot de nem merevseget sugallo költemény.
Viragos konnyed illat letere tartos es van hatosugara is. Egy igazi bokvadasz. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. január 11.

Nagyon finom, elegáns virágillat. Olyasfajta magadra öntött önbizalomlöket. :-)

bingus86

2017. szeptember 3.

Első találkozásunkkor beleszerettem,de megfogadtam,hogy nem veszek több parfümöt. Aztán mindenhol belefutottam,tálcán kínálta fel magát nekem, úgyhogy gondoltam,csak akkor fogok megszabadulni a kísértéstől,ha engedek neki. Milyen jól tettem! Szinte csak ezt használom azóta, a nagy melegben nem is kívánok nehezebb illatokat.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. szeptember 3.

CChanel

2017. július 13.

Először a "sima" Baiser Volé edp-t sikerült beszereznem. Amikor végre a Lys Rose is az enyém lett, éppen tél volt. Akkor magamra fújtam, és hát nem éreztem szinte semmi különbséget a másikhoz képest. Pedig már nagyon vártam a málnát! Olvastam a véleményeket, legtöbben a málnát érzik benne, és hát kezdtem szomorúan beletörődni, hogy rajtam pont az nem érződik. Bekerült szegénykém a szekrénybe. Most elővettem, gondolván, hogy 2 majdnem egyformát nem kéne megtartani, valamelyiktől meg kellene válnom. Magamra fújtam mindkettőt, és láss csodát! Itt a málna! Végre! Úgy tűnik, csak a nyár kellett hozzá! :)
Kifújáskor azonnal és töményen málna! Később pedig - mivel folyamatosan szaglásznom kellett - felváltva hol a málnát, hol pedig a finom liliomot érzem.
Most már érezni a különbséget, ezek szerint rajtam csak nyáron jön elő az igazi illata.
Tartósságban viszont mindkettő kiemelkedő!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. július 13.

Tartósságban viszont mindkettő kiemelkedő!

Flami

2017. február 10.

Itteni csereberém egyik legújabb példánya. :)
A liliomot annyira nem kedvelem, a málnát viszont igen. Kifújáskor nagyon erős, aztán szépen finomodik, átveszi a liliom helyét a málna, bőr közelivé válik. És valami csodálatos kellemes, nőies pára marad. Néha ha megmozdulok, meg, megcsap. Hű, nagyon, de nagyon tetszik. Végigmentem a folyosón és utána visszajöhet ott szaglásztam, hogy mi ez a nagyon finom illat. Hát az enyém volt :))) még nem ismertem meg. :)

Update.
A tartóssága rajtam is nagyon jó. 6-8 óra után is érzem, persze gyengébben, de észrevehető.
Nagyon sok illatom van, de ő most benne van a top 3-ban, sőt, az is lehet, hogy első.
Szőke, légies hölgyek illata. Elmondhatatlanul nőies.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. február 10.

Itteni csereberém egyik legújabb példánya. :)

Update.
Szőke, légies hölgyek illata. Elmondhatatlanul nőies.

Cintia04

2017. február 10.

Akinek a sima edp vagy társai túl soknak vagy szúrósnak bizonyultak a liliom és a zöldes jegyek miatt ezt bátran tudom ajánlani kipróbálásra és persze azoknak is akik már várják a tavaszt ebben a hideg időben. Finom, tiszta, málnásan édes, fanyar ahol szelíden van jelen a liliom és nem szúrósan. Üde, friss tavaszias illat de mégsem enyhe hanem igazán karakteresen van jelen viselőjén. Tartósságával sincs különösebb probléma. Rajtam inkább a málna dominál ezért nem lesz szerelem illat de nagyon szívesen elhasználnám ha kapnám. Teljesítését tekintve 5 csillag.:)

Egyre többet próbálgatom és azt kell, hogy mondjam folyton változik a bőrömön ez a kis csoda. Van, hogy a liliom de van, hogy a málna a dominánsabb és mindez nagyon finom és tiszta nincs benne semmi mű mellék szag. Azt hiszem mégis csak kelleni fog egy példány belőle. Tartóssága még mindig nagyon jó rajtam.:)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. február 10.

skin

2016. december 28.

Az ember lánya néha véletlenül csábul el. Ma megint kuponizáltunk ,ahogy egy ismerős fiú emlegeti ezt a férfi rémálmot. Betévedtem a D-ba csak egy szempillaspirálért és csak úgy foghegyről rápillantottam erre a kis szépségre. Megszagoltam és konstatáltam,hogy finom . Beálltam a kígyózó sorba ,és képes voltam visszamenni hozzá akkor amikor majdnem én következtem ,mert a csuklómon ott tündökölt. Megesküdtem volna rá,hogy nagyon finom rózsát érzek ,puhán ,símogatóan. Aztán mégsem vettem meg. Otthagytam . A szívem vérzett,de arra gondoltam van jobb hely is ahonnét be tudom majd szerezni. Itt szembesültem vele ,hogy rózsának még csak nyoma sincs benne. Most kb.5 óra elteltével is vígan illatozik a csuklómon és csábít .

Update: Végre az enyém lett egy parfümériás példány. Sajnos azt kell mondjam ég és föld ez és amit a N.....
-ról és egy másik webáruházból vásároltam és vissza is küldtem . Romlottak voltak.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. december 28.

zsazsi1

2016. november 13.

Mintát rendeltem belőle, mert a Párduc annyira megtetszett, hogy elhatároztam, megismerkedem Cartier többi illatával is. Kíváncsivá tett az is, hogy két összetevő mit tud produkálni. Egy nagyon finom illat alakult belőlük, és ahhoz képest, hogy liliomos, egyáltalán nem az a nehéz, fejfájdító, bódító illat, amit a liliomról gondoltam. Könnyű, finom, elegáns illat, valami légiesség van benne. Kortalan, minden évszakban viselhető, bár talán inkább tavaszi-nyári könnyűség. Én az EDT változatot tudtam megrendelni, és azért vonok le egy csillagot, mert egyáltalán nem éreztem tartósnak, lehet, hogy a fújós kiszerelés jobban kiadná az illatot, mint ha csak odakenek pár cseppet, de sajnos nem igazán éreztem magam körül, pedig jó lett volna. Egyedül a csuklómon maradt egy halvány emléke. Ahogy olvasom, az EDP tartósságára nincs panasz.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. november 13.

Antioxidánsok: BHT