Cartier

Ár:   15990 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --
Vedd meg online a Vip-parfum.hu-n 15990 Ft-ért megnézem

A krémet feltöltötte: vador, az összetevőket feltöltötte: lorenzo, Módosítva: 2016. november 10.

Lelőhely:   parfümériák, online
Vedd meg online: Vip-parfum.hu, 15990 Ft

Illatjegyek: bergamott, keserűnarancs, nyírfa, fehér üröm, boróka, kardamom, római kömény, cédrus, vetiver, tölgymoha

Ár: 15990 Ft , Eladó: Vip-parfum.hu
♂ Cartier Declaration Metal Limited Edition - fújós
Ár: 1400 Ft - 5 ml /// 2600 Ft - 10 ml , Eladó: chamo
Állapot: frissen fújva üveg fújósba, Helyszín: Budapest 21. kerület, fizetés: Foxpost, Postán maradó, MPL automata, Személyesen
Fújós Cartier Declaration EDT 5/ 10ml
Ár: 1300/ 2200 , Eladó: abelhorvath91
Állapot: új, Helyszín: Dunakeszi, fizetés: Készpénz/ előreutalás

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia (régi)

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia (régi)

pacsalia

2020. június 23.

Jézus...Ennek izzadtság+öregasszony SZAGA van. Nem, erre nem fogom, nem tudom, nem akarom az illat szót használni. :( Nem értem, hogy hajazhat egy parfüm emberi verejtékre. Láttam már olyan parfit, aminek az illatjegyei között szerepelt valami hasonlóan beteg dolog, de ebben nincs semmi ilyesmi. Mitől lesz akkor mégis ilyen irtózatos? :O Nem értem.
Mindenkitől elnézést kérek, aki szereti, lehet az én bőrömben van a hiba. De ez rettenet! Szerencsére csak rendelés mellé kapott ajándék mintából volt alkalmam tesztelni. :D Majd fújós mellé odaadom valakinek ajándékba. :D Attól az embertől előre is bocsánatot kérek ezúton.

UPD, 10 perc múlva: Nagyon nagyon erőszakos, orr- és gyomorgyötrő illat! Rohantam lemosni, mert eskü majdnem rámjött az öklendezés. Viszonylag sok illatot teszteltem már, de ilyen gyomorforgatóhoz még SOHA nem volt szerencsém. Picit elkezdett leszáradni, és most nekem valami igénytelen indiai vagy török kajálda ugrik be, ahol épp izzadtságszagú szakácsok főzik a gusztustalan kaját. Levegő az nincs... Évek óta bent cigiznek.... Egy idős hölgy bejön és avas kölni szagot áraszt. A résnyire nyitvamaradt WC ajtón olcsó, éles szagú légfrissítő bűze párolog ki. Legszívesebben menekülnél, de valami miatt muszáj maradnod.
B.O.R.Z.A.L.O.M.
Nem, nem adom oda senkinek, inkább kukába dobom =(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. június 23.

B.O.R.Z.A.L.O.M.
Nem, nem adom oda senkinek, inkább kukába dobom =(

anitaa17

2019. szeptember 27.

Rettentően büdös szerintem, viszont tartósnak tartós, elnézést attól, akinek tetszik :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. szeptember 27.

lauran

2018. június 29.

Férjem többé-kevésbé új szerzeménye, ami a Hermes Eau Tres Fraiche-t váltotta le mint nyári szignót, elegáns, fűszeres illat, ami ugyanakkor kellőképpen friss a nyári viseléshez. Bravúros benne a kömény, nyitánya friss, ugyanakkor mégis légies, leszáradása meg nagyon férfias, de nem macsós. Szerintem meg kell találnia a megfelelő bőrt és egyéniséget és akkor nagyot dobbant. Tartóssága kb. 4 óra, ez picit zavaró, de olyan szép, lapos, tenyérbe simuló az üvege, hogy nem egy ügy magunkkal vinni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. június 29.

champagnepapi

2018. május 24.

Kifújáskor is brutálisan bántó, de még érezhető kicsit a friss-fűszeres-keserű narancsos beütés. Leszáradás után mintha pirospaprikával meg vegetával kenegette volna magát az ember, undorító. Számomra megmagyarázhatatlan ez a rengeteg pozitív vélemény.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 24.

emb1p3

2018. január 13.

Nagyon szeretem ezt az illatot, férfi használóit megkérném, hogy legyenek kedvesek többet vásárolni az Eiffel téri teszkóban, és elém álljanak be a sorba. A kömény nagy rajongója vagyok, ad egy animális, kicsit brutális, nagyon erotikus felhangot minden parfümnek, ebben az esetben a pezsgő citrusok között lehengerlően férfias. (Pedig nagyon kevés jó illatot tekintek vagy maszkulinnak, vagy femininnek, de ez - számomra, s hozzátenném, legnagyobb sajnálatomra,mert így nem veszem meg magamnak - férfias.A Parfum d'Empire köményes Aziyadéját, például teljesen uniszexnek találom, élvezném mindkét nemen.) Érett, vonzó, intelligens illat, mintha az Artisan Al Oudh-jának lenne egy kristálytiszta, lecsupaszított változata, ahol a köményt és a fát is európai stílusúra puhították. Bármikor meghívhatna egy italra a férfi, aki ezt viseli - azaz inkább bármikor meginnám mellette az italom, mert nem szeretem, ha meghívnak :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 13.

birdy70

2017. november 13.

Finom, elegáns illat. A családban a fiúk kedvence lett.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. november 13.

Finom, elegáns illat. A családban a fiúk kedvence lett.

Timi8

2016. szeptember 17.

Pàrom új felfedezettje, imàdja! Picit mintàcskàt kaptam belőle amit legelőször magamra fújkàltam. Picit kellett erőltetni, hogy rà is fújhassak, de a lènyeg, hogy belement ès nem bànta meg sőt egyre többször illatolta magàn. Tetszett neki! (Nekem is rajta. Igazàn elegàns, szàmomra semmihez sem hasonlítható illat.) Imàdja, teljesen magàènak èrzi pedig nem sok parfüm tudja elnyerni a tetszèsèt! Most ilyet szeretne, úgyhogy szerintem ez lesz a követnező ajija tőlem!!!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. szeptember 17.

Vuk2

2016. március 20.

A titkos vágyam ő, ahogy már írtam a Kelly Caleche-hez írt véleményemben. Próbáltam már több férfiismerősömre is ráerőltetni, de az a helyzet, hogy valószínűleg nekem kéne használni néha. Igazából ő, a Soir, a Terre annyira jók, hogy miattuk szívesen lennék férfi, hogy hordhassam őket. Isten áldja meg az alkotójukat!

Ja hogy amúgy milyen? Azt hiszem, a JHG Citizen Queen-nél írta egy kritika, hogy összeizzadt bőrdzseki. Na, ez is olyasmi, csak itt valamelyik finom virágos friss, átlátszó Niveával van összeizzadva, és a bőr sóssága is érződik benne.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. március 20.

umpalumpa

2016. március 1.

A férjemnek, és nem mellesleg magamnak is, vettem egy 9 ml-es kicsikét. Mikor megéreztem az üzletben a kifújt illatot már hanyatt estem. Reméltem, hogy jó lesz a párom bőrén is, de ha nem-gondoltam, majd én elhasználom ;)
A vége az lett, hogy nem engedem neki hétköznapra használni, mert félek, hogy más nőnemű lény is rá akarja vetni magát :D
Nekem pont a kardamom és a római kömény teszik a legjobban benne, ami sokaknak a "kellemetlen testszag". 4 éves koromig arab országban éltem és azok az illatok, amikben olyan összetevők vannak, amikből ételfűszert is készítenek szerintem benne vannak az orrom emlékeiben.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. március 1.

Málni

2014. április 4.

Már megint ezzel a vegetás leves "szaggal" futok össze, nem gondoltam vna, h uolyan lesz rajtam mint a Terre d' Hermés. Friss, semmi édes nincs benne, kissé földies, melegebb időben jól teljesít.
Kardamom, indiai fűszerek/konyha, vegeta/leves, föld, ezek a kulcsszavai:D Nem is tudom eldönteni, hoyg tetszik e egyáltalán, érdekes mert más mint a többi, de uakkor nem az a kifejezetten csábító illat, max. ha egy szakácsot akarunk vele az ágyunkba cipelni:D Egyszerre szagoltam YSL Opiummal (ffi), hát az mérföldekkel kellemesebb volt Declaration barátunknál, folyton megcsapott az illata ahoyg emelgettem a kezemet, mindig körbe is néztem kié lehet ez a jó illat, közben a kézfejemen lévő Opium kelt életre:)
+ unisex, egyedi, különc, nem tucat
- nem megszokott/fura az illata

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. április 4.

+ unisex, egyedi, különc, nem tucat
- nem megszokott/fura az illata

Alkoholok: Alcohol
Illatanyagok: Parfum/Fragrance, Limonene, Linalool, Citronellol, Hexyl Cinnamal, Coumarin, Furfuracea (Treemoss) Extract, Geraniol, Citral, Farnesol

Növényi kivonat, melyet illatanyagként használnak a kozmetikumokban.