Cartier

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: buttercup, az összetevőket feltöltötte: anonymous, Módosítva: 2017. november 20.

Lelőhely:   parfümériák, online

Illatcsalád: virágos-zöld

Illatjegyei: őszibarack, neroli, mandarin, feketeszeder, bergamot, rózsa, orchidea, nőszirom, írisz, jázmin, gyöngyvirág, virginiai cédrus, vetiver, szantálfa, moha, benzoin, ámbra

Phoenix19

2019. augusztus 4.

Régen alkalmi parfümként használtam, 30 ml-s kiszerelésben volt és a doboza nem piros volt, mint a képen látható, gondolom ez már valami újabb kiadás, hanem gyönyörű gyöngyházfehér és arany. Az illata rózsaillat. Egy igazán kifinomult, krémes-púderes rózsa, nagyon elegáns, de ma már szóba sem jöhetne, hogy magamra fújjam, mindössze csak azért, mert rózsás, sajnos a rózsa elviselhetetlen számomra parfümben.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. augusztus 4.

balalajka

2017. január 30.

Jópár évvel ezelőtt ő volt a "csinos" illatom, sokat használtam. Igazán nőies, elegáns luxusillat, varázslatosan egyedi és minőségi parfüm. Tartós, kellemesen körbeölel, ugyanakkor nem tolakodó és kihívó. Klasszikusan elegáns illat, amit valami csodás porosság-púderesség vesz körül, de ettől nem lesz ódivatú vagy idejétmúlt. Nehezen tudnám bármihez hasonlítani, egészen egyedi kombinációja ez valami könnyűnek, mégis tartalmasnak. Tökéletes alapokon nyugvó, sallangoktól mentes elegancia hatja át, és igazán tökéletesnek éreztem a megjelenésem, ha ezt viseltem. Számomra ez egy kivételes parfüm kivételes alkalmakra!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. január 30.

dobolank

2014. február 21.

Csak egy kis mintát vettem belőle egyelőre, rajtam is a rózsakrém a vezérfonal, de nem prosztó naturális módon, hanem nagyon elegánsan kiegyensúlyozva. Nagyon érdekesnek találom, biztos nem ezzel a mintával ér véget a viszonyunk...

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2014. február 21.

Corra

2013. március 12.

Krémes rózsa, mint valami ártatlan babakrém vagy babapúder, ugyanakkor ápoltság, luxus, fényűző elegancia, és valami éteri naivitás rejtezik benne számomra.

Luxusillat a szó legigazibb értelmében.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. március 12.

Luxusillat a szó legigazibb értelmében.

Alkoholok: Alcohol Denat.
Illatanyagok: Parfum/Fragrance