Carven

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Kiszerelés:   30 ml, 50 ml és 100 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Douglas   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: illatvarázs*, az összetevőket feltöltötte: audreyx, Módosítva: 2016. június 23.

Kiszerelés:   30 ml, 50 ml és 100 ml
Lelőhely:   Douglas

Kiadás éve: 2014

Illatcsalád: virágos-fás-pézsma

Illatöszetevők: citrom, bazsarózsa, cukorborsó, frézia, jázmin,  akác, szantálfa, pézsma, fás jegyek

anita763

2021. január 4.

Nagyon finom, frissítő illat, kísértetiesen hasonlít az Antonio Banderas Queen of Seduction illatához. *5

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2021. január 4.

Puffin

2019. november 13.

Kellemes tavaszi szellő, könnyű, puha, gyümölcsös illat. Én nem érzem sokáig az illatát magamon, de az irodában ketten is megjegyezték, hogy milyen kellemes illatom van :-)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. november 13.

csakmoni

Korcsoport: >54
2018. április 3.

Nagyon finom, de akárcsak a Le Parfum, olyan kis halványka rajtam. Az az érzésem, elfújnám egy hónap alatt az egész üveggel.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2018. április 3.

paaulaaa

2017. október 11.

Sokáig csak egy parfümöt használtam, mert nekem az volt "a szerelem" vagyis "az illatom". Aztán jött egy belső késztetés, hogy csak jó lenne egy zöldes, friss illat is...ami azért se volt egyszerű mert a citrus illatokkal alapvetően ki lehet kergetni a világból. Ahogy besétáltam az üzletbe, elsőre ehhez nyúltam... utána még végigszagoltam kb az egész üzletet de maradéktalanul csak ez jöhetett szóba. Számomra ez egy könnyed, friss tavaszi illat de mégis megvan benne a púderesség és egyfajta bájosság. Mióta megtaláltam eltelt már több mint fél év de a lelkesedésem töretlen. Nem tolakodó az illata, nagyon természetes a hatása. Az egyetlen dolog, hogy néha szívesen érezném akár intenzívebben is ezt a nem fullasztó illatfelhőt. Így most gondolkozom hogy egy parfüm kiadás is haza jöjjön velem...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 11.

googles

2017. október 10.

Igazi nagy kedvencem. Nagyon üde, citrusos is, mégis franciásan klasszikus, elegáns. Vagy csak beleképzelem, mivel Carven. De ha csak képzelem is, ez nekem jó így. :D

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. október 10.

Timi8

2017. május 13.

Az utòbbi időben a bolondját járatják velem a hormonjaim ìgy sok mézédes kedvencemet (remélem, csak kis időre és nem örökre) ki kellett iktatnom a mindennapjaimbòl...hacsak nem egy jò kis migrénes fejgörcs émelygéssel karöltve a cél....ez meg miért is lenne?!
Aki ismer, tudja, h.az édes illatim a védjedem, most mégis üde, tiszta illatok után kell néznem. Amùgy is lassan de biztosan itt a nyár. Ez a kis finomka az illatjegyei alapján keltette fel az érdeklődésem (a cukorborsò mint illatjegy a Prada Candy L'eau òta kellemes meglepi és nagy kedvenc) és ùgy voltam vele, kipròbálom, ha nagyon nem, akkor max.anyué lesz, neki ùgyis ez a kedvenc illatkategòriája... Ez az illat engem megnyert magának! Pedig távol állnak tőlem a friss illatok, a zöldek meg végképp! Ez ùgy friss, hogy semmi citrus, ùgy tiszta, hogy semmi vizesség vagy szappanosság, és ùgy zöld, hogy legszìvesebben beleharapnék az üdeségébe. Szòval szuper-finom és még meglepően tartòs is! Sajnos csak picurka mennyiséggel rendelkezem ìgy ha elfogy szükségem lesz egy nagyobb mennyiségre.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. május 13.

HontiAgi

2017. május 6.

Magaménak tudhatom már egy pár hónapja, el se hiszem hogy még nem írtam róla. Emlékszem, hogy már két évvel ezelőtt is majdnem megvettem, de akkor még naívan hagytam, hogy édesanyám rábeszéljen valami másra...hiba volt. A másik parfümöt a fele után meguntam és úgy kanyarodtam vissza ehhez, hogy a korábbi majdnem szerelmünk eszembe sem jutott amíg meg nem szagoltam. Édes illat, de nem a mostanában hódító tömény cukorsokkos, hanem virágos lédús édes. Pont ilyet kerestem, mert tökéletesen tavaszias, könnyed és friss, de úgy hogy mégsem a citrusos vonatat hozza, ami legyen bármilyen jól megkomponálva számomra mindig légfrissítő illat marad. Néhány fújás elég belőle és már a lakótársam is szimatolja utánam a levegőt és a párom is imádja, szóval azt hiszem nem csak én szeretem magamon. Nagyon összenőttünk, már féligmeddig bánom hogy csak 30ml-re neveztem be belőle első körben, ha elfogy tuti nagyobbat veszek. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. május 6.

eperjeske

Korcsoport: >54
2016. december 20.

Ma kerestem a Douglasban valami friss, zöldes illatot tavaszra, és ezt is ajánlotta a hölgy. Tényleg finom, bár semmi világrengető különlegesség. Aztán ahogy beszélgettünk, és már kicsit összemelegedett ez a Carven a bőrömmel, az eladónő minősítette tusfürdősnek :) Ennyit erről...

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2016. december 20.

Mikacska

2016. december 17.

Először nagyon megörültem amikor a D-ban a hölgy megmutatta őt nekem. Valamiért a szájban szétpattanó szőlőszem jutott róla először eszembe, talán a ropogós frissessége miatt. Egyszerű, szép, kellemes illat, amit erőfeszítés nélkül könnyedén lehet viselni. Amikor a nagyvad illataim fölém nőnek hozzá nyúlok, néha tényleg csak egyszerűségre van szükségem, sallang nélkül. Tavaszra-nyárra tökéletes választás. Rajtam kb. 90 perc múltán válik teljesen bőrközelivé. Tartósság miatt kap 4-est.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. december 17.

Zood

2016. október 22.

Érdekes hogy nem írt mèg ide senki. Olyan illatot akartam ami nőies, tartós, kicsit púderes. Douglasbe ajánlották és megvagyok vele elégedve. Finom illata van, picit édes és este is érzem magamon.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. október 22.

Hidratálók: Propylene Glycol

Részletesebb információ a smartskincare-en.