Best of Beauty 2019

Carven

Ár:   14 990 Ft, 21 490 Ft és 27 990 Ft   Kategória:   Parfümök
Kiszerelés:   30 ml, 50 ml és 100 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Douglas   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Daisyyy, az összetevőket feltöltötte: mnikolett, Módosítva: 2016. április 9.

Ár:   14 990 Ft, 21 490 Ft és 27 990 Ft
Kiszerelés:   30 ml, 50 ml és 100 ml
Lelőhely:   Douglas

Illatösszetevők: fehér jácint, mandarinvirág, szagos bükköny, jázmin, ylang-ylang, szantálfa, osmanthus, pacsuli

Variations Carven EDC
Ár: 18000 , Eladó: Phantomia
Állapot: használt, dobozos, Helyszín: Budapest, fizetés: előre utalás után foxpost, vagy postán maradó
Carven Le Parfum EDP 30 ml
Ár: 7.000 eFt , Eladó: Wacskamati
Állapot: kb. 10 ml hiányzik belőle, Helyszín: Budapest, fizetés: személyes átvétel, posta is lehetséges
nemvagyokrobot

2019. július 9.

Tipikus példája annak, amikor az ember a rekláma miatt szagol meg egy parfümöt és egyből beleszeret, legalábbis nálam így volt. Nagyon különleges illat, olyan, amit "tudni kell viselni". Én főleg télen szeretem, illetve amikor elegánsabb eseményen van megjelenésem és komoly illatot akarok viselni.
A másik parfüm, amit használok a Gucci Florája, úgy tűnik, hogy a virágos illatok jönnek be.
Egy idő után maszkulinná válik és a barátom ekkor szereti a legjobban rajtam, nagyon különleges és egyedi ez a vonása szerintem. Amellett, hogy férfias mégis nagyon kifinomult és nőies.
Mostanában járom a drogériákat, de sajnos a megszokott helyén nem lelem, remélem nem szűnt meg a forgalmazása. :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. július 9.

Torpece

2019. június 25.

Először nem nagyon tetszett, túl soknak éreztem a jázmin és a fehér virág mennyiségét. Aztán történt egy olyN véletlen, hogy próbálgattam a parfümjeimet a kezemre fújva és néhány óra múlva azon vettem észre magam, hogy mindig ugyanott szimatolok. Egy istenifás, pézsmás, citrusos illatot éreztem. Persze, hogy a Carven volt az! Azóta szeretem, 30 fok fölött isteni!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. június 25.

Adresz

Korcsoport: < 18
2019. március 25.

Nekem Ő AZ alkalmi illat, ami elegáns megjelenést megköveteli, de néha munkahelyen is viselem, amikor fontos megbeszélés vár rám. Ad egy komoly megjelenést, határozottságot. Édeskés, tartós, sokak által Chanel-hez hasonló illat. Nekem érdekes, de a chanel nem jön be, ez viszont igen. Inkább 30 körüli korosztályon tudom elképzelni, nem egy kislányos illat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2019. március 25.

Nenuka

2018. november 10.

Fú de menő, egyedi, vintage-es hatású! Öt csillag.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. november 10.

Fú de menő, egyedi, vintage-es hatású! Öt csillag.

csakmoni

2018. április 3.

Már többször is próbáltam ezt az illatot, de ha eljutok egy ilyen bűnbarlangba, fújok minden szabad felületre a karomon, és szegénykét mindig elnyomja valami erőteljesebb parfüm. Kár, mert igazán nagyszerű kis illat, minden fázisa tetszik, de olyan kis halványka a hatósugara, valahogy nem éri el az ingerküszöbömet.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. április 3.

Luna1024

2018. február 27.

Jajj nekem, ez nagyon-nagyon finom!!!! Ajándékba kaptam belőle egy fújós maradékot (innen is köszönöm!), és napokig elő sem vettem, nem tudom, miért... Valahogy sose vonzottak a Carven illatok, hozzám valahogy túl komolynak, túl elegánsnak és kifinomultnak tűntek, nekem meg - még - nem ilyen a stílusom. Aztán egy nap mégis elővettem, és első szippantásra szerelem volt. Tipikus tisztaságillat, ráadásul az a fajta, amit sokan "tisztaságillat" címszó alatt megálmodnak. Nem az aquás, "most jöttem a zuhany alól" típus, hanem a másik: a patyolattiszta, roppanós, frissen felhúzott ágyneműk illata. Kissé púderes, nagyon természetes fehérvirágos illat. Valóban van benne valami NAGYON enyhe maszkulin vonás, de nekem ez kifejezetten tetszik, sőt kissé ambivalens módon ez csak még nőiesebbé teszi a számomra. A maszkulin jegy miatt nekem stílusában Emporio Armani She EDP-jére hajaz, illatában pedig abszolút Dior Pure Poison- és Pure Poison Elixir-, Masaki Matsushima Shiro- és Cacharel Noa-vonal. A Noa-nál kissé roppanósabb, púderesebb, míg amaz harmatosabb. Vannak még persze tagjai ennek a csoportnak - például a Chloé Love Eau Florale, azzal is van párhuzam a cukorborsó miatt -, de nekem valahogy mégis az előbbi három illatra hasonlít a leginkább. Aki valamelyiket szereti, ezt is tutira fogja! :)
Nekem az említettek közül eddig Ő, valamint Masaki Matsushima Shiro-ja tetszik a legjobban, és most épp azon dilemmázok, melyiket szerezzem be, ugyanis rég szeretnék már egy amolyan igazi "semmi extra, de elegáns" illatot, amit azokon a napokon viselhetnék, amikor semmihez nincs kedvem. Mivel ebben van barack, osmanthus és cukorborsó (kedvenc illatösszetevőim), úgy érzem, mintha a Carven külön nekem csinált volna egy illatot... :D Azt hiszem, Ő lesz majd a befutó! :)
Külön öröm, hogy rajtam a tartóssága is brutális, pedig nem ezt szoktam meg a tisztaságillatoktól: kb. 8 órája fújtam fel, de még mindig itt van a csuklómon, tisztán érzem az illatát. Minőségi illat, kívül-belül! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. február 27.

googles

2017. október 10.

Ez egy nagyon jó, klasszikus parfüm, tartós, elegáns.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. október 10.

Ez egy nagyon jó, klasszikus parfüm, tartós, elegáns.

Tamimami

2017. augusztus 7.

Letisztult, friss, ude ilat; kissé maszkulin. Nem kommersz, van benne mélység. Egy idő után azonban a férfias jelleg erősödik meg, ami zavaró is lehet.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. augusztus 7.

nyarigabi

2017. február 5.

Az első egy-két órában nem tudtam volna hibát találni benne, azóta kissé elsamponosodott sajnos. Ezzel együtt nem rossz.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. február 5.

Atlantide

2017. január 19.

Nagyon sokat sejtetoen, izgalmasan indit, azt hittem nagyon fogom szeretni, de hamarosan minden egyeb osszetevot elnyom a benne levo aranytalanul sok szagos bukkony emelyito illata, fel ora mulva pedig egyre ferfiasabba valik, minden noies eltunik belole. Harom eve alkalmankent kiprobalom, de egyre ellenszenvesebb ez az illat. Kiegyensulyozatlan, fura katyvasz.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. január 19.

Hidratálók: Propylene Glycol

Színtelen, olajszerű szerves vegyület, enyhe virág illattal. A CosIng besorolása szerint illatosításra haszált összetevő. 2 vegyületből tevődik össze, így a két fő tulajdonsága, hogy zsíralkohol és emollient egyben. Az összetevőt elsősorban naptejekben, vagy olyan kozmetikumokban szoktak használni, melynek összetevői elnyelik az UVB fénysugarakat. Vízálló réteget tud képezni a bőrön.