Casa Nature

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Lelőhely:   külföld   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: wishes, Módosítva: 2015. január 30.

Lelőhely:   külföld
Kategória:   Pakolások, Hámlasztók

Hámlasztó és bőrradírozó natúr tisztító paszta, gyapotvirág illattal. A Casa Nature megalkotói sok-sok ötlet, kutatás és tesztelés után fejlesztették ki ezt a nem mindennapi terméket, a tisztító bőrradírt, mely a benne található tört kukorica okán válik hatékony bőrtisztító kozmetikummá. Nem durva a bőrhöz, puha, selymes érzést hagy maga után.

Érdekesség: A Petipo de patapo 2006-ban Landes területén megrendezett versenyen első helyet ért el „Legjobb új termék” kategóriában, az Aquitaine régióban a Kereskedelmi Kamara versenyén pedig a 2. helyezést gyűjtötte be.

Teszt+elemzés: Petito de Patapo bőrradír

Brazilparty

2015. április 23.

Az akció keretein belül vettem meg féláron, harmadoltuk barátnőimmel. Hatalmas adag, szerintem így is kitart egy évet, mivel nagyon kevés kell belőle. Az illata szerintem nem tolerálhatatlan, de kicsit tényleg nagymamás. Arc- és bőrradírként is használom, finom szemcsés, így nem sérti fel az én vékony, érzékeny bőröm. A hatása jó, de nem kimagasló. Teljes áron, vagy egyedüli megvételre szerintem túlzás, de így egész jó ár/érték aránya van.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. április 23.

Lyah

2015. március 16.

Előre is bocs, hogy ebben a formában teszem közzé a hírt, de másképp nem tudnám, és szerintem sokatoknak érdekes lehet, aki nem kap tőlük hírlevelet: kaptam egy levelet a Rendez-Vous Nature-től, hogy bezár a bazár, március 20-ig lehet még vásárolni, 50% kedvezménnyel. Előre utalással meg kell várni a visszaigazolást tőlük, mert a készlet véges.

Ma megkaptam, még karácsony után rendeltem. Hatalmas mennyiség, tényleg vizes homok állagú. Az illata nekem nem kellemes, nagyon nagymamás, az a kontrollálatlan fajta. A hatása tulajdonképpen jó, viszont egy kicsit túlértékeltnek érzem. A bőröm szinte ugyanolyan utána, mint a Lush Bush de noel után, aminek szintem nem bírom az illatát, de ennél azért jobban. Ha valaha elfogy, szerintem nem veszem újra, (egyébként a Lusht sem), mert a mézes-kukorica-rizslisztes radírom ugyanezt tudja, mennyiségi arányokat tekintve kb 300 Ft-ért, viszont amíg tart örömmel el fogom használni. 4*, mert nekem nem csodaszer, de határozottan a jó termékek közé tartozik, pláne, ha az összetevőit is figyelembe vesszük.

Update: kb. két hónappal ezelőtt vettem, a szaga mostanra szinte megsavanyodott, elég elviselhetetlen, eléggé gondolkodom rajta,hogy kiterítem, kiszárítom, és ha elment a szaga, visszateszem a dobozba. Azt sem nagyon értem, hogy miért habzik, de az állaga miatt el fogom használni. Ellenben teljesen biztos, hogy újravenni nem fogom. Csillagot nem vonok le, de légyszi, ha valakinek még megtörtént, hogy a szaga megváltozott, az jelezze, hogy okozott-e bőrpoblémát is. Előre is köszönöm.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. március 16.

minimano81

2014. október 31.

Nekem személy szerint jobban bejönnek a durvább szemcsés radírok. Ezért, és az illata és az ára miatt vonok le csillagot, amúgy magában tökéletesen működik annak, akinek ilyen radírra van igénye :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. október 31.

kisko

2014. október 31.

Ennyi pénzt költeni radírra, botrány :) Megvan már nagyon régóta, de még mindig van benne. Kavargathatnék házi radírokat, használhatnék luffát/radírozó kesztyűt, vehetnék ezen a pénzen egy jobb kémiai hámlasztót, de nem, én őt választanám, ha valaha elfogyna valaha. Nagyon alaposan radíroz, de nem karcol, egyenletes szemcséjű, sűrű, nedves homok. Tíz csillag.

Az illata nekem is megváltozott, de használom továbbra is, nem okozott semmilyen problémát.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. október 31.

zitici

2014. július 1.

Legjobb bőrradír, amit valaha használtam.:) Arcra, testre is működik, irtó puha lesz tőle a bőröm, és az illata is isteni!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. július 1.

udvann

2014. június 3.

A barátnőmmel közösen vettük, majd elfeleztük. Azóta használom én, rákapott az anyukám sőt a nagymamám is rendszeresen hordja el tőlem kis adagokban :D
Az illata nagyon erős, jellegzetes de én nagyon szeretem. Arcra egy borsószemnyi elegendő, testre picit több, de mindenesetre nem volt még ilyen jó bőrradírom. Nem karcol, nem sérti a bőrt mégis maximálisan végzi a dolgát.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. június 3.

repülő mókus

2014. április 24.

Abszolút szerelem. :) Ilyen tökéletes bőrradír nincs még egy az tuti. Kellemesen radíroz, olyan puha homok állagú mikor belenyúlok, isteni. Én az illatát is nagyon szeretem. Néha még a barátom is használja, pedig neki a tusfürdő+sampon kombináció az egyetlen, amit eddig hajlandó volt használni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. április 24.

Milendoria

2014. február 27.

Olyan bőrradírt kerestem, amit tudok használni testre-arcra-szájra egyaránt.
Jelentem, megtaláltam!
Felesbe vettük egy barátnőmmel, így az ára sem volt olyan vészes (ráadásul épp akciós volt amikor kinéztem magamnak), és meg kell hogy mondjam, nagyon megérte!
Az illata először nekem sem tetszett, de aztán később megszerettem, olyan friss, tiszta érzést ad a bőrömnek.
A szemcsék mérete pont tökéletes, az állaga nem túl száraz, nem túl folyós - kényelmesen kezelhető, és elég belőle egy kevés egyszerre. Pl. a piros pöttyös karomat szépen leradírozta, ezt eddig egyetlen más kozmetikummal sem tudtam elérni.
Az illatát kell egyedül megszokni, egyébként tökéletes.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. február 27.

Olyan bőrradírt kerestem, amit tudok használni testre-arcra-szájra egyaránt.
Jelentem, megtaláltam!
Az illatát kell egyedül megszokni, egyébként tökéletes.

lili55

2014. február 3.

Szép összetevők, kellemes illat, tökéletes radírozás . Hatalmas kiszerelés , sokáig elég lesz még úgy is, hogy anyukámmal ketten használjuk :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. február 3.

Flami

2013. július 31.

Ma vásároltam ezt a bőrradírt, főleg az itteni vélemények alapján. Kicsit soknak találtam az árát, de már egy használat után is azt gondolom, abszolút megérte beruházni rá!
Csodás illata van, diszkrét, édes, púderes, "babás" vagy "nagymamás", ahogy tetszik. :-)
Arcra és dekoltázsra használtam, gyönyörű puha és sima bőr lett a végeredmény. Tényleg elég nagyon pici belőle, úgyhogy hónapokra elég lesz a tégely.
Teljesen a rabja lettem!

Ma használom pont két hónapja és változatlanul imádom! Kinyitom a dobozát és megcsap az a nagyon finom illat....próbálok vele takarékoskodni, hogy minél tovább tartson! Biztos hogy újraveszem! Sőt, nyomozni fogok gyapotvirág parfüm után is!

Hú, el vagyok keseredve. Nem tudom mi történt az én példányommal, de elkezdett változni az állaga, ami még egy dolog volna. De az illata is...tegnap használtam, kinyitottam és egész más illata van mint eddig. Ti tapasztaltatok ilyet?? Mindig gondosan visszazártam használat után a dobozát, nagyon vigyáztam rá...:(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2013. július 31.

Teljesen a rabja lettem!

Gyulladáscsökkentők: Chamomilla Recutita (Matricaria) Extract

Nem szabályos INCI név. Jelentése: Összetört kukoricacsutka. Bőrradírozó anyagként használt a kozmetikumokban.

Nem szabványos INCI név. Jelentése cukor kivonat.