Casa Nature

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Szappanok
Lelőhely:   külföld   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: wishes, Módosítva: 2015. január 30.

Lelőhely:   külföld
Kategória:   Szappanok

Pálmaolaj, E-vitamin, szőlőmag olaj és shea vaj hozzáadásával készül. Illatát természetes gyümölcsök és illóolajok adják meg, míg színét olyan növényi pigmentekből nyeri, mint a hibiszkusz vagy a kamilla.

Illatvariációk: levendula, fahéj/narancs, vanília, csokoládé, kókusz, jázmin, méz, karité vaj

stilusnaplo

2012. január 22.

A csokisnak nagyon finom illata van, mióta felnyitottam, az egész fürdőszoba isteni tejcsoki illatot áraszt :) Az én bőrömet egy picit szárítja, de ez nem mérvadó, szinte minden szárítja :) A lényeg, biztosan újravásárolom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. január 22.

kliszta

2012. január 22.

Fincsifincsi, bár csak kipróbáltam, de most látom, magyarországon is lehet venni, bár nem olcsó, de nem is túl drága :-o
Tetrasodium Etidronate viszont nem tudom minek bele, minusz 1 * :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. január 22.

Tetrasodium Etidronate viszont nem tudom minek bele, minusz 1 * :(

wishes

2012. január 21.

Nagyon szeretem a Casa Nature szappanokat, és tervben van, hogy végigpróbálom az összeset :) A legtöbb verzió szárazon-vizesen is nagyon finom, intenzív illatot áraszt, viszont egynémelyek lemosás után már nem érződnek a bőrön. Amúgy kellemes, jól habzó kis szappanok, engem nem szárítanak.
A csokis a kedvencem - nagyon finom csokiillata van, fürdés közben alig tudom letenni! :D

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. január 21.

Nem szabványos INCI név. Színezékek összefoglaló neve.