Casamorati 1888

Ár:   79 000 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   Neroli Luxusparfüméria   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: babyface, az összetevőket feltöltötte: Musil, Módosítva: 2015. május 15.

Ár:   79 000 Ft
Lelőhely:   Neroli Luxusparfüméria

A „Fehér hölgy” – Dama Bianca – elbűvölő illat. Adott egy hölgy, akit rabul ejtettek álma, ábrándjai. Ahogy álmodozásának elefántcsonttornyából kitekint az alant fekvő tájra, csalódást, féltékenységet. szívtelenséget lát mindenfelé. Egyetlen mentsvára e szépséges illat, mely segít megőrizni lelkének tisztaságát.

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

silence

2020. május 27.

Sorban tesztelgetem a Casamorati-kat, eddig a Líra volt az egyetlen, ami annyira betalált, hogy megvettem üvegében is.
Most a Dama Bianca a soros: egy Nerolis mintácskából kóstolgatom.....
Rajtam ez az illat teljesen olyan, mint Kurkdjian Gentle Fluidity Gold-ja!
Közvetlenül felkenés után először erőteljesen édes citromkrémes, ez a rész nagyon tetszik, de aztán átvált valami “babás” vagy “mamás” illatra (nem tudom eldönteni melyikre)....
Simogató, babás, púderes, de egyben hideg és poros.
Aztán beugrik honnan ismerős: Nagymamám régi, klasszikus pipereasztalánál volt mindig ilyen illat!!!
Hmmmm....... szép emlékek!
Puha, édes-vaníliás, mély és poros illat. Kicsit virágosnak is érzem, aztán a végére eléggé beédesedik....
Majd ismét MFK Gentle Fluidity Gold jön elő rajtam!
Nem mondanám rossz illatnak, sőt, inkább nagyon is kellemes! De magamon nagyon nemmmmm! Én ezt inkább idősebb hölgyeken tudom elképzelni!

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. május 27.

Most a Dama Bianca a soros: egy Nerolis mintácskából kóstolgatom.....
Rajtam ez az illat teljesen olyan, mint Kurkdjian Gentle Fluidity Gold-ja!
Simogató, babás, púderes, de egyben hideg és poros.
Hmmmm....... szép emlékek!
Majd ismét MFK Gentle Fluidity Gold jön elő rajtam!

Plenda

2020. március 11.

Kíváncsivá tett ez az illat is, mióta belebolondultam a dolce amalfiba. Meg is érkezett 1 teljes üveggel. Kifújáskor nagyon elkeseredtem, semmi extra, átlagos illat. Majd útnak indultam, napsütés,kellemesen melegebb idő és bummm! Megcsapta az orrom valami csodás illat, rájöttem én vagyok az 😊 Finom különlegesen édeskés, majd emlékeztetett finom kisgyerek illatra, nem-nem a púderes illatra gondolok. Majd jött 1 vaníliás illat. A vége pedig rajtam édes,cukorkás? vagy inkább babapiskóta? nem is tudom milyen nagyon finom illat 😊

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. március 11.

Mandarindream

2020. február 27.

A rút kiskacsa.Gondolom, mindannyian ismeritek a mesét. Ő ilyen. Elsőre, fújás után, elcsapottan unalmas, olcsós tucatillat a '90-es évekből. Még emlékezni rá is fád, annyira nulla. Aztán elkezd kibontakozni. Szép lassan, játékosan. A saját lábában is elbotló rút kiskacsából, meseszép életerős hattyúvá. Hófehér, tiszta és édes, mégis elegánsan hűvös, akár a márvány. Intenzív, de teret enged. Bűvkörébe vonz, csapdába ejt, akár éji lepkét a lámpa fénye. No, és amelyik férfi erre nem csábul, neki még bizony fel kell nőnie a Nőhöz. (Viszont tapasztalatom szerint jóval tisztább és szebb képet ad pihenten, fürdés után felvíve, mint egy fáradt, stresszes bőrre napközben.)

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2020. február 27.

Andi0415

2019. augusztus 24.

Bódottá... A "mindenillatú" édesség. Kétszer próbáltam mintát, a több-kevesebb elve nála is működik. Addig addig, míg végre hozzajutottam üvegében (köszönöm lizuka122 😊)
Polcom dísze, az első olyan niche, ami biztosan marad mindenestől, és féltve bontom-őrzöm-illatolgatom. Egy pici permet és megváltozik a világ. 💕

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. augusztus 24.

gangix

2019. június 28.

Kíváncsi voltam rá, és de jól tettem, hogy beszereztem fújósban...!
Számomra csöppet sem dámás, inkább ezeket az asszociációkat kelti:
- napsütötte gyermekbőr és haj édes illata lengi be este a gyerekszobát, miután a porontyok már szuszognak
- frissen mosott, fehér vászonlepedők száradnak a napon
- hőség egy mezei virágokkal teli réten
- mézvirágból és körömvirágból a kertben szedett meglepetéscsokor
- szilvás gombóc vaníliás porcukorral
Mindezek éjjel, félálomban villantak be, mikor cirka 16-18 órája fújtam be magam és este vettem egy kiadós kádfürdőt.
Tehát egy elképesztően tartós meglepetéscsomag ez a parfüm. Boldogságillat, boldogság van, hogy rátaláltam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. június 28.

Kíváncsi voltam rá, és de jól tettem, hogy beszereztem fújósban...!
Számomra csöppet sem dámás, inkább ezeket az asszociációkat kelti:
- frissen mosott, fehér vászonlepedők száradnak a napon
- hőség egy mezei virágokkal teli réten
- mézvirágból és körömvirágból a kertben szedett meglepetéscsokor
- szilvás gombóc vaníliás porcukorral

hulcsi

2019. június 5.

Beütött nálam is a krah. Megvan egy ideje a kis fújósom de a mai fújás mást mutat mint az eddigiek. Az időre fogom. Meleg de szeles. Estefelé van és már hűvösödik az a nagy meleg. Rajtam most Prada Candy-je tisztább változatban, poros mellékhatás nélkül. Már nézem is az árát...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. június 5.

andrea91

2019. április 28.

Nagyon sokaig gondolkodtam mire emlkeztet. Az ovi illatara. Valami hasonlo illatot hasznalhatott az ovonenim, igy hat vegulis egyreszt kicsit szivfacsaroan kedves benyomas, masreszt azert nekem mint parfum nem annyira tetszik. erdekes, a legtobb casamorati ilyen nekem, nosztalgikus, fajdalmasan kellemes benyomas, de viselni nem szeretem. nem az emlekasszociacio miatt amugy, nem is igazan tudom megmagyarazni miert, valami hianyzik talan.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 28.

Fanika

2019. március 31.

Habos, rumos, vaníliás sütike. És én nem szeretek habos, rumos, vaníliás sütike illatú lenni.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. március 31.

Piscinke

2019. február 1.

Ez szerintem olyan, mint anno az Impulse Vanilla Kisses nevű deospray volt. Kellemes, vaníliás, puha, de nem annyira különleges.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. február 1.

Melion

2018. október 24.

Első gondolatom: óó ennek hársméz illata van. Az illat rajtam egy egész, elejétől a végéig lineáris, nem tudnám elemeire bontani. Meg kellett néznem az összetevőt fragin, hogy egyáltalán eltudjak vonatkoztatni hogy ez méz illatú. Viszont a tartossága és a szilázsa is csapni való. Megvenni szerintem nem fogom, de ha ajándékba kapnám elfujogatnám.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 24.

Alkoholok: Alcohol Denat.
Illatanyagok: Parfum/Fragrance, Linalool, Hexyl Cinnamal, Alpha-Isomethyl Ionone, Citronellol, Hydroxycitronellal, Lyral