Casamorati 1888

Ár:   79 000 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   Neroli Luxusparfüméria   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: babyface, az összetevőket feltöltötte: Musil, Módosítva: 2015. május 15.

Ár:   79 000 Ft
Lelőhely:   Neroli Luxusparfüméria

A „Fehér hölgy” – Dama Bianca – elbűvölő illat. Adott egy hölgy, akit rabul ejtettek álma, ábrándjai. Ahogy álmodozásának elefántcsonttornyából kitekint az alant fekvő tájra, csalódást, féltékenységet. szívtelenséget lát mindenfelé. Egyetlen mentsvára e szépséges illat, mely segít megőrizni lelkének tisztaságát.

Casamorati 1888 Dama Bianca FÚJÓSOK
Ár: 10 ml 4900-, 5 ml 2550- , Eladó: RekaKrem
Állapot: 5-10 ml frissen fújva, Helyszín: Pécs, fizetés: posta, foxpost (melyek költsége a termék árához hozzá kalkulálandó)
Ár: 4.000ft postával , Eladó: RoodGirl
Állapot: 5ml-foto ( szett), Helyszín: --, fizetés: --
Andi0415

2019. augusztus 24.

Bódottá... A "mindenillatú" édesség. Kétszer próbáltam mintát, a több-kevesebb elve nála is működik. Addig addig, míg végre hozzajutottam üvegében (köszönöm lizuka122 😊)
Polcom dísze, az első olyan niche, ami biztosan marad mindenestől, és féltve bontom-őrzöm-illatolgatom. Egy pici permet és megváltozik a világ. 💕

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. augusztus 24.

gangix

2019. június 28.

Kíváncsi voltam rá, és de jól tettem, hogy beszereztem fújósban...!
Számomra csöppet sem dámás, inkább ezeket az asszociációkat kelti:
- napsütötte gyermekbőr és haj édes illata lengi be este a gyerekszobát, miután a porontyok már szuszognak
- frissen mosott, fehér vászonlepedők száradnak a napon
- hőség egy mezei virágokkal teli réten
- mézvirágból és körömvirágból a kertben szedett meglepetéscsokor
- szilvás gombóc vaníliás porcukorral
Mindezek éjjel, félálomban villantak be, mikor cirka 16-18 órája fújtam be magam és este vettem egy kiadós kádfürdőt.
Tehát egy elképesztően tartós meglepetéscsomag ez a parfüm. Boldogságillat, boldogság van, hogy rátaláltam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. június 28.

Kíváncsi voltam rá, és de jól tettem, hogy beszereztem fújósban...!
Számomra csöppet sem dámás, inkább ezeket az asszociációkat kelti:
- frissen mosott, fehér vászonlepedők száradnak a napon
- hőség egy mezei virágokkal teli réten
- mézvirágból és körömvirágból a kertben szedett meglepetéscsokor
- szilvás gombóc vaníliás porcukorral

hulcsi

2019. június 5.

Beütött nálam is a krah. Megvan egy ideje a kis fújósom de a mai fújás mást mutat mint az eddigiek. Az időre fogom. Meleg de szeles. Estefelé van és már hűvösödik az a nagy meleg. Rajtam most Prada Candy-je tisztább változatban, poros mellékhatás nélkül. Már nézem is az árát...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. június 5.

andrea91

2019. április 28.

Nagyon sokaig gondolkodtam mire emlkeztet. Az ovi illatara. Valami hasonlo illatot hasznalhatott az ovonenim, igy hat vegulis egyreszt kicsit szivfacsaroan kedves benyomas, masreszt azert nekem mint parfum nem annyira tetszik. erdekes, a legtobb casamorati ilyen nekem, nosztalgikus, fajdalmasan kellemes benyomas, de viselni nem szeretem. nem az emlekasszociacio miatt amugy, nem is igazan tudom megmagyarazni miert, valami hianyzik talan.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 28.

Fanika

2019. március 31.

Habos, rumos, vaníliás sütike. És én nem szeretek habos, rumos, vaníliás sütike illatú lenni.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. március 31.

Piscinke

2019. február 1.

Ez szerintem olyan, mint anno az Impulse Vanilla Kisses nevű deospray volt. Kellemes, vaníliás, puha, de nem annyira különleges.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. február 1.

Melion

2018. október 24.

Első gondolatom: óó ennek hársméz illata van. Az illat rajtam egy egész, elejétől a végéig lineáris, nem tudnám elemeire bontani. Meg kellett néznem az összetevőt fragin, hogy egyáltalán eltudjak vonatkoztatni hogy ez méz illatú. Viszont a tartossága és a szilázsa is csapni való. Megvenni szerintem nem fogom, de ha ajándékba kapnám elfujogatnám.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 24.

Heine

2018. szeptember 23.

Timi, mint mindig. (Innen is üzenem, hogy ha koldusbotra jutok, akkor őt vonom felelősségre!)

Isteni... finom virágos fátyol, porcukor, pici vanília, de a gourmand parfümjeimtől a lehető legtávolabb áll. Gyönyörű, édes, puha felhő, tartós, légies kis intim csoda. Írisz... rajtam ritkán működik, de ha működik, akkor üt! Bele a szívembe, most vehetek egy üveggel. :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. szeptember 23.

nyuszo

2018. augusztus 10.

Első Casamorati parfümöm!!! Véleményeitek alapján rendeltem meg, tegnap érkezett....már nagyon vártam! A leírásaitok alapján egy vaníliás-citrusos légies illatra számítottam, de amikor kifújtam, az az érzésem támadt, hogy ezt az illatot én ismerem! Még nem tudtam hová tenni, csak azt éreztem, hogy nagyon ismerős....pár órányi ismerkedés, szaglászgatás után beugrott a megoldás: Naf Naf Graffiti Vanille!!! Pontosan 22 évvel ezelött használtam ezt a tömény vaníliás finomságot ( nem mai találmány a cukorszirup :)) az illatjegyek nem teljesen ugyanazok, de maga az illatélmény megszólalásig ugyanaz! Rajtam a citrusok nem érződnek, csak a tömény vanília...Összességében nem bántam meg, hogy megvettem, szép emlékeket idéz ( tényleg van benne némi nosztalgia!), és további Casamorati illatok kipróbálására ösztönöz....

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. augusztus 10.

Timi8

2018. május 17.

Drága Luna! Te tetted ezt velem!!! Emlékszel, hogy nekem ajándékoztál ebből egy kis fùjòst? Akkor és ott tudtam, elvesztem. Anyagi romlásba taszìtott ez a parfüm. Be kellett szereznem.
Amùgy szinte teljesen egyetértek a jellemzéseddel, van benne vmi megfoghatatlan de abszolùt ismerősnek hatò illatélmény még régről. Rajtam lineáris vanìliás porckros fehérvirág de a legeslegnyálcsorgatòbb mòdon prezentàlva.
Nekem hatalmas szerelem lett és egyùttal örök darabommá is válhat ez a finomság.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. május 17.

Alkoholok: Alcohol Denat.
Illatanyagok: Parfum / Fragrance, Linalool, Hexyl Cinnamal, Alpha-Isomethyl Ionone, Citronellol, Hydroxycitronellal, Lyral