Catrice

Ár:   989 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Lelőhely:   drogériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: L1ll4, Módosítva: 2020. november 26.

Lelőhely:   drogériák, online

Magas pigmentációjú, hosszantartó, magas minőségű, slim tip, könnyen használható szemhéjtus.

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre
bibi24

Queen16

2023. május 9.

Elöször is a szép összetevő listája miatt választottam, illetve gondoltam kicsit kimélem a szempillám hogy nem vizálló tus, majd könnyeben lejön.
Kap 2 csillagot, 1 a szép INCI lista miatt, a másikat pedig mert valóban pigmentált fekete szinű.
Az ecsete vékony, de egy idő után az ecsete sem a régi és nehezen lehet vele dolgozni.
De ami miatt egy rémálom, borzalom! Kb a nap végén vagy pár óra elteltével a szemed alatt végzi, brutálisan könnyen kenödik!!!:(
Nap végén úgy néztem ki mint valami emós rocker aki sírt.
Hát nem fogom újra venni sajnos nem tartós.
Nem veszem újra.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2023. május 9.

Nap végén úgy néztem ki mint valami emós rocker aki sírt.
Hát nem fogom újra venni sajnos nem tartós.
Nem veszem újra.

bogcsii

2023. február 9.

Legjobb tus! Nem vészesek az összetevői, szép vonalat lehet vele húzni és nap végére is ott marad. Nem csip, nem irritál szóval újra veszem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2023. február 9.

sophieblackbeak

2023. január 20.

Ezelőtt a vízálló verziót használtam, de nem igazán vettem észre különbséget. Nekem nagyon bevált ez is, szép tusvonalat tudok húzni vele, könnyen ki lehet javítani, ha elrontom és hamar megszárad, tartós is. Biztosan újraveszem még.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2023. január 20.

Viktoria1996

2022. december 14.

Szeretem a vékony ecsetét, könnyen szépen eldolgozható a szemhéjon. Többször kell áthúznom, hogy teljesen sötét, fedett fekete hatása legyen. Kissé könnyen kenődik. Talán legközelebb kipróbálom a vízálló verzióját.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. december 14.

kovacsanett43

2021. február 18.

Hááát.. Nem volt a Rossmannban Eye'Matic (azóta kiderült, hogy már nem gyártják 😭), amelyet rendszeresen veszek, így gondoltam, kipróbálom. Az a bajom vele, mint elég sok tussal, nem elég fekete a fekete. Plusz annyira hozzászoktam az applikátorhoz, hogy nekem ezzel kicsit nehezebb szép vonalat húzni. Egyelőre még csak pár órát volt rajtam, updatelek később, hogy egy napot valóban kibír-e. Pozitívum, hogy nagyon könnyen lemosható. Tudom, ezer forintért nem lehet csodát várni, de a fent említett tus is ebben az árkategóriában mozog, azt pedig imádom. Egyelőre 3 csillag, olyan egynek jó, de a tartósság még tesztelés alatt, lehet lesz az 4 is.
Update: már használom pár napja, és pozitív irányba változott a véleményem. Nagyon tartós, annak ellenére, hogy könnyű lemosni. Viszont továbbra sem vagyok teljesen elégedett a pigmentáltságával, de két rétegben felvíve elég fekete.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. február 18.

Hidratálók: Propanediol, Methylpropanediol, Caprylyl Glycol

Forrás: truth-in-aging, BFT

Szintetikus összetevő, amely oldószerként működik. Segíti az aktív hatóanyagok (pl. szalicilsav) felszívódását. A Methylpropanediol hidratáló tulajdonságokkal is rendelkezik, ráadásul ragacsos utóérzet hagyása nélkül. Nagyon jó antimikrobiális tulajdonságokkal is rendelkezik, ezért tartósítószer-keverékek részeként is használják, mivel elősegíti a tartósítószerek hatékonyságának növelését, ezért azokból kisebb mennyiségre van szükség.

A nátrium-szulfát a nátrium kénsavval alkotott sója. Térfogatnövelő és sűrűség szabályozó segédanyagként használt a krémekben. A mindennapi életben azonban leggyakrabban nem a kozmetikumokban, hanem a mosóporokban találkozhatunk a sodium sulfate-tal, ahol térfogat kitöltő anyagként használt.