Catrice

Ár:   1089 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Lelőhely:   drogériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: L1ll4, Módosítva: 2020. november 26.

Lelőhely:   drogériák, online

Magas pigmentációjú, hosszantartó, magas minőségű, slim tip, könnyen használható szemhéjtus, vízálló formulával.

Ár: 900 Ft , Eladó: Ritkamitka
Állapot: Néhányszor próbált, Helyszín: Budapest, fizetés: Személyes átvétel

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre
bibi24

dorkamiro

2024. április 12.

En imadom ezt a tust, evek ota csak ezt hasznalom. Nagyon szuper az applikatora, es nindennapos hasznalat mellett is sokaig eleg. Az egyetlen negativuma, hogy eleg konnyen lejon, eleg egyszer rafekudni/ megdorzeolni, es konkretan nyoma sem marad (meg elkenodes se, semmi:D)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2024. április 12.

RoseBern

2023. január 4.

A matt hatású fajtát szoktam használni de az épp nem volt a Müllerben igy ezt vettem le a polcról.Nagy hiba volt :D Elsőre szép vékony csíkot húz ugyan ,de nem elég sotét ha még egyszer át mennél rajta azt felejtsd el vagy nagyon nehezen megy mert lehúzza/össze húzza az előző csíkot és baromi darabos lesz. Ha sikerűlt a művelet akkor kb 2-3 óra múlva berepedezik...sajnos..

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2023. január 4.

Esztii78

2022. november 3.

Sok fajta tust próbáltam már, eddig ez a legrosszabb. Ahogy kenem fel először túl sok megy rá utána a közepe "üres marad". Próbáltam mással felvinni, de a festék benne darabossá válik szinte azonnal és pereg, ezen a fixáló sem segít. Ritkán mondom ezt, de pénz kidobás volt megvenni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2022. november 3.

paalkinga

2021. május 14.

Nagyon szép, vékony vonalat húz és bármilyen tusvonalat könnyű megcsinálni vele, de ha nem rakok alá primert, darabos lesz egy idő után, ami ugyan csak közelről látszik, de elég zavaró.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. május 14.

hollieme

2021. április 19.

életem első szemhéjtusa, így nem tudom összehasonlítani, de ebben az esetben nem is kell :) nagyon könnyű használni, szép, vékony vonalat húz, nem maszatolódik, viszont egy napot nem bír ki, töredezik a szemhéjakon, fél nap után újra kell kenni. nem irritál, könnyű lemosni, de valóban vízálló és szép fekete a színe. az illatát pedig imádom.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. április 19.

roxitynosebleed

2021. január 11.

Most vettem, ki is próbáltam gyorsan. Az ecsete szuper, szép éles tusvonalat lehet vele húzni. Mély fekete, amilyennek lennie kell. Tartósságról még nem tudok nyilatkozni. :)
Addig 5 csillag.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. január 11.

Addig 5 csillag.

L1ll4

2021. január 7.

Nagyon megszerettem. Intenzív fekete, az ecsete vékony, így szép volnalat lehet vele húzni. Hamar megszárad, így nekem kenődik sehová, majd fél-egy óra elteltével válik valóban vízállóvá.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. január 7.

Hidratálók: Propanediol, Methylpropanediol, Caprylyl Glycol

Szintetikus összetevő, amely oldószerként működik. Segíti az aktív hatóanyagok (pl. szalicilsav) felszívódását. A Methylpropanediol hidratáló tulajdonságokkal is rendelkezik, ráadásul ragacsos utóérzet hagyása nélkül. Nagyon jó antimikrobiális tulajdonságokkal is rendelkezik, ezért tartósítószer-keverékek részeként is használják, mivel elősegíti a tartósítószerek hatékonyságának növelését, ezért azokból kisebb mennyiségre van szükség.

Forrás: truth-in-aging, BFT