Catrice

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek arcra
Lelőhely:   drogériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: szeliger, az összetevőket feltöltötte: pigglypig, Módosítva: 2020. február 26.

Lelőhely:   drogériák, online

3D mintázatú highlighter, ragyogó hatással.

3 árnyalatban kapható

• Pinch of Rose
  • Icy Glaze
  • Warm Embrace

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

BartaLili

2020. július 8.

Amikor kerestem highlightert megkérdeztem az eladót és ezt ajánlotta . Icy Glaze árnyalatban vásároltam meg és oda vagyok érte.Hogy fiatalosan írjam körbe képeken ,távolabbról is elég látványos :D Szakszóval élve vizes hatású csillogás ,drogériás irányzatban semmiképp nem visszafogott.Én nagyon szeretem.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. július 8.

Boudica

2019. május 29.

A 030-as Warm Embrace árnyalat van meg ami egy gyönyörű, fényes, arany árnyalat. Nem vakító, inkább egy visszafogottabb darab amit azért lehet építeni, de ettől függetlenül nagyon szép fényt ad az arcnak, pont olyan amilyet kerestem. Mellesleg a design is egy csoda, egyszerűen gyönyörű.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. május 29.

pigglypig

2019. március 18.

010-es Pinch of Rose árnyalatban van meg. A dizájn gyönyörű, szerintem ez volt a fő oka annak, hogy levettem a polcról. A szín miatt én nem kifejezetten highlighterként használom, inkább kettő az egyben pirosító és highlighter, mert ez a 010-es nagyon rózsás. Nem bánom, mert utazáskor minden négyzet-centiméternyi hely számít a neszesszeremben, legalább nem kell külön két terméket vinnem :)
Szép fénye van, de nem az az űrből is látható fajta, épp ezért megy el pirosítónak is. Viszonylag tartós, nekem több óra snowboardozás után is fellelhető volt a pofimon, sima munkanapot pedig bőven kibír, ha le van fújva setting spray-vel. A pan strapabíró, jól záródik, kifejezetten táskába dobálós fajta :)
Nem mondom, hogy "alapdarab", de egy próbát megér, már csak a csodaszép kinézete miatt is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 18.

Emolliensek: Octyldodecyl Stearoyl Stearate, Dimethicone, Pentaerythrityl Tetraisostearate, Isododecane, Isohexadecane
Emulgeálószerek: Pentaerythrityl Tetraisostearate
Szilikonok: Dimethicone, Phenyl Trimethicone
Tisztítószerek: Pentaerythrityl Tetraisostearate
Tartósítószerek: Phenoxyethanol

Bőrpuhító (emollient), emulgeáló és felületaktív anyag (surfactant).