Catrice

Ár:   1490 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Lelőhely:   Müller, Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Mano1234, az összetevőket feltöltötte: vera01, Módosítva: 2017. december 22.

Lelőhely:   Müller, Rossmann

Gyönyörűen kiemelt, legyezőszerű szempillák- könnyű elérni a 3D Lash Multimizer Effect vízálló szempillaspirállal. Az elasztomer kefe intenzív, három-dimenziós dúsítást nyújt.

Lerika

2019. október 7.

Amit egy szempillaspirálnak rossz tulajdonságként fel lehet róni, azt ez tudja! Rengeteg festéket visz fel (hiába húztam le a keféről), csomókban keni fel a pillákra a festéket, és persze jól össze is tapasztja azokat. Napközben a felső szemhéjamra kenődik, alulra pedig potyog, normálisan lemosni viszont nem lehet. Kétféle lemosóval tisztítom (kétfázisúval és micellás vízzel), majd habzó arctisztítóval arcot mosok, azt hiszem, hogy nincs rajtam több festék, és reggel a szemem alatt pandamaci kairkákkal ébredek (ami nem a kialvatlanságtól van, hanem a spiráltól). Én is észre vettem, hogy jobban hullanak a pilláim ha ezt használom. Egyetlen dolgot tudok a javára írni, hogy szép fekete a színe (talán ezért érdemel tőlem egy csillagot), egyébként összességében borzasztó!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. október 7.

Yavanna

2018. január 10.

Nagyon óvatosan kell felvinni ahhoz, hogy ne legyen csomós, de, ha odafigyelünk, akkor egész jó a végeredmény. Tényleg tartós és nehéz lemosni. Viszont ami miatt nem ajánlom, az az, hogy nekem kb. 3 hónap használat után letörött belül a szűk, feleslegleszedő része (pedig nem ejtettem le, vagy ilyesmi) és így használhatatlanná vált. Úgy gondoltam, hogy ez biztos csak egy kivételes eset, a jó ára miatt még egyet vettem belőle, azonban pontosan ugyanígy jártam a másodikkal is.
UPDATE: (-1 csillag) most jutott eszembe, hogy amikor még ezt használtam, elég sok szempillám hullott ki. Akkor valamiért ez nem tűnt fel, ennyit még normálisnak gondoltam, viszont, mióta áttértem egy másikra, elég szembetűnő a különbség.
UPDATE2: most látom, hogy már nem gyártják :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 10.

UPDATE2: most látom, hogy már nem gyártják :)

Peculilyar

2017. november 18.

Nekem nem vált be.:(
Csomósan jön fel a szempilláimra és nehezen is tudom lemosni kókuszolajjal.
Szerintem elhasználgatom, de nem vagyok elégedett vele.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. november 18.

Nekem nem vált be.:(
Csomósan jön fel a szempilláimra és nehezen is tudom lemosni kókuszolajjal.
Szerintem elhasználgatom, de nem vagyok elégedett vele.

Nikki8895

2017. augusztus 31.

hát igen összejött a szín mivel baromi szép fekete és hosszú pillákat varázsol tartós is ha megszárad .de a kefe nem sikerült túl jol sok festéket vesz fel és hajlamos a csomosodásra az anyag felvitelkor .DE!! meg lehet tanulni használni és akkor meseszép pillát varázsol.türelem játék de ennyi pénzért mit nekünk egy kis gyakorlás :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. augusztus 31.

szaszii24

2017. augusztus 9.

Akciósan vettem, de még azt sem érte meg. Ha lehet még rövidebbnek láttatja a pilláimat, csomósítja, összeragasztja. Lehet több használat után jobb lesz.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. augusztus 9.

szilva82

2017. március 4.

Az atom nem robbantja le a szememről....:D
Micellás víz sem....:D
De legalább nem leszek panda maci...:D

Ápdét: 3 használatig bírtam....olyanok a szemeim tőle, mint a bagzó macskának....borzalmas...:/

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. március 4.

Az atom nem robbantja le a szememről....:D
Micellás víz sem....:D
De legalább nem leszek panda maci...:D

gendur.berni

2017. január 15.

Az jó benne, hogy tényleg tartós, vízálló és nem maszatolódik el, de vannak hibái is bőven. Az első pár hónapban olyan sok festéket vett fel a keféje, hogy inkább csak óvatosan kentem vele egy kis festéket a pilláimra és egy másik kifogyott spirál letisztított keféjével oszlottam el. Így szép volt az eredmény és estig tartott. Amikor már kezdett fogyni a festék, akkor volt pár hét, amíg szinte tökéletes volt, de így is kellett igazítani másik kefével rajta. Most a végénél járok már és elég sűrű, póklábasak lesznek a pilláim, összetapadnak, lepereg. Olajos lemosóval nekem simán lejön, a leszedésével nem volt gondom sose. Biztos nem fogom újravenni azért, hogy pár hétig legyen csak normálisan használható, elég volt a sok kínlódás vele. Bár egész jók az összetevői ahhoz képest, hogy drogériás, olcsó spirál, de inkább szétnézek a magasabb árkategóriások között. Sajnos az igazán szép alapanyagok, minőség pénzbe kerül, vannak olyan termékek, amiken nem éri meg spórolni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 15.

citronella

2016. augusztus 29.

Nem tudom,hogy mi lehet a gond,de ez a szempillaspirál szerintem büdös. Vagyis én egy olyan szagot érzek rajta,amit nem tudok elviselni. Biztos,hogy nem volt kinyitva mielőtt megvettem.Ezt a szagot több spirálon is éreztem már,az Essence sok spirálját is emiatt nem tudom használni. Egyébként nem lenne rossz termék,gyönyörű fekete színe van és valóban tartós is,de ez a szag sajnos megmarad akkor is,ha megszárad a festék,érzem magamon és nagyon zavar. Sajnálom,mert keresem a jó vízálló spirált és azt hittem megtaláltam,de emiatt képtelen vagyok használni. Egyébként tényleg vízálló,viszont a lemosása nem egy horror (olajos lemosóval persze).

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. augusztus 29.

Kingucii

2016. június 24.

A héten tettem szert erre a kis szempillaspirálra. Hát wow. Ez kérem szépen A SZEMPILLASPIRÁL!
Hosszú,dús szempillákat csinál,ami tartós is. Kiemeli a szemem,ezentúl csak is ezt fogom használni. Örülök,hogy ráakadtam! 1500Ft-ért baromira megéri. Nagyon hajlékony a keféje, így könnyen lehet vele festeni. Nem tapasztja a szempilláimat össze, nincsenek a pillákon szemfestékcsomók. Vízállóságát még nem teszteltem, szóval majd updatelek. De az sem baj,ha nem vízálló,ilyen hosszú szempillákat még egy spirál sem csinált.

Update: azóta újravettem, és még mindig imádom❤ Szerencsére vízálló.:) Csak ajánlani tudom!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. június 24.

KlaudiaZs

2016. június 6.

Csak az alsó pillákra használom, mert ott kb minden spirálom elkenődik, kivéve ez, hála az égnek. Viszont a keféjét utálom, felső pillákra azért nem is használom, mert összetapasztja az egészet 3 db pillává. Nehéz lemosni, nekem még eddig semmivel se sikerült rendesen, összességében nem valami jó, de jelenleg ez az egy ami megment attól, hogy napközben úgy nézzek ki, mint aki bőgött egy nagyot, úgyhogy csak ezért 3 csillag.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. június 6.

Antioxidánsok: Tocopherol, T-Butyl Hydroquinone
Gyulladáscsökkentők: Bisabolol
Hidratálók: Propylene Glycol

Növényi kivonat, melyet illatanyagként használnak a kozmetikumokban.

Mesterséges kék, zöld, piros, lila és rózsaszín pigmentek. További infó itt.