Catrice

Ár:   1600 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Kiszerelés:   4,5 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   drogériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Szoszmoszcic, Módosítva: 2022. december 29.

Kiszerelés:   4,5 ml
Lelőhely:   drogériák, online

Hosszantartó, vízálló szemöldök gél, akár 2 napig tartó hatással!

• a kívánt formában rögzíti a szemöldököt
  • hangsúlyozza és kiemeli a szemöldök egészét
  • vízálló termék

3 árnyalatban kapható

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal
alexa12

viveka

2023. június 7.

Nem hiszem el, hogy kivonták a forgalomból. Pedig ez volt a best! Remélem valamikor visszatér valamilyen formában

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2023. június 7.

mamba22

2022. szeptember 17.

Update
Már nem lehet kapni??
Nem talalom sehol se.😭
Valaki tudja hol lehet beszerezni?

Brutál tartós,a bőrön is,szerintem ez a WunderBrow koppintása,aminek én örülök hisz jóval olcsóbb.
Aki olyat keres ami a bőrt fogja be tartósan,az próbálja ki.
Micellás viz sem hozta le,persze nem dörzsöltem,de finoman áttörölve simán fent maradt a szemöldök.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2022. szeptember 17.

Update
Már nem lehet kapni??
Nem talalom sehol se.😭
Valaki tudja hol lehet beszerezni?

Aki olyat keres ami a bőrt fogja be tartósan,az próbálja ki.

széva

Korcsoport: >54
2022. augusztus 2.

A középső árnyalatot vettem meg. A szín pont jó ,illetve a szemöldököm elején kevésbé szeretem ha sötét oda kicsit teszek és azt dolgozom el ecsettel. Egész nap tart ,nem kell vigyázni, hogy el ne vakarjam vagy hozzá ne érjek. Egyébként is szeretem a márka szemöldök termékeit, de ez túl tesz az összesen ! Én este maradéktalanul leszedem így nincs esélye 2 napig fennmaradni, de ezt nem is várom el. Pillanatok alatt feldobja a szemöldököm! Azért majd egy nap mikor nem dolgozok itthonra kipróbálom az aplikátorát is ....hátha jó lesz :-)

Elég jól használható az aplikátor, lapos a kialakítása így a szemöldök vékony fele is rajzolható vele.

Egy ideje csak teszek egy pöttyöt a szemöldököm közepére és egy ferde szemöldök ecsettel eldolgozom , pont elég rá és természetes hatást lehet elérni vele. Nagyon szeretem továbbra is!

Áprilisban kezdtem el és most fogyott ki. Már újra vettem és csak ezt használom, mikor már fogyóban van sokkal egyszerűbb felkenni, de így sem rossz csak vigyázni kell ne adagoljuk túl. Számomra a legjobb szemöldök formázó, színező!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2022. augusztus 2.

Dorci94

2022. április 7.

Tartós, jól fixál, 12-13 órákat simán kibír, én utána lemosom (este), így a 48 óráról nem tudok nyilatkozni.
Medium színben szereztem be, szép nem szürkülős árnyalat.
Viszont! Ember legyen a talpán, aki ezzel az applikátorral tud dolgozni.
Meg is lepődtem, mikor először megláttam.
Ez egy szájfénynél/rúzsnál oké, de szemöldök fixálónál?!
Ahogy olvastam az előttem szólók is saját ecsettel használják, ezentúl én is azzal fogom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. április 7.

Medium színben szereztem be, szép nem szürkülős árnyalat.
Viszont! Ember legyen a talpán, aki ezzel az applikátorral tud dolgozni.
Meg is lepődtem, mikor először megláttam.
Ez egy szájfénynél/rúzsnál oké, de szemöldök fixálónál?!

aalexaa

2022. január 31.

Az itteni vélemények alapján vettem meg. Valóban nagyon tartós, tulajdonképpen lerobbanthatatlan (bár azért a 48 órát nem próbáltam :D). A barnásfekete hajamhoz a legsötétebb árnyalatot vettem, pont jó a szín, nem túl meleg, nem túl szürkés, tökéletes. Kifejezetten szeretem, hogy miután megszárad, nincs az a húzódós, keményre száradós, feszülős érzés, amit némelyik szemöldökspirál produkálni tud. Egyetlen problmám van vele, hogy a gyors száradása miatt számomra kicsit körülményesebb a használata, gyorsan, ügyesen, jól átgondoltan kell vele dolgozni, mert amit odaken az ember az ott is marad, lehetetlen korrigálni. Ez persze lehet az én bénaságom is, nem használtam még túl sokszor, idővel valószínűleg belejövök. Még ennek ellenére is fantasztikus cucc, ha egyszer az életben elfogy, jó eséllyel újraveszem.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. január 31.

Vivus94

2022. január 10.

Jöttem én is ódákat zengeni róla! Az applikátor tényleg csak arra jó, hogy egy ecsettel felvegyek róla anyagot, de ezen kívül a termék maga egy csoda! Sokféle szemöldökformázót próbáltam már, de eddig ez visz mindent! Ritka, hiányos szemöldököm van, de az a pár szál legalább hullámos és szanaszét áll. Ezzel egyszerűen kitöltöm a részeket, megrajzolom szépen, a szálakat beigazítom és kérem szépen az ott is marad amíg én máshogy nem döntök! :D Nem jön le edzés miatti izzadástól és az izzadság letörlésétől sem. Csak akkor, ha este ledörzsölöm valamivel onnan. Szerintem betárazok mielőtt egyszer csak megszüntetik, tényleg csoda kis cucc.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. január 10.

ella98

2021. november 27.

Én kb 1 hónapja használom, és tényleg nagyon tartós. Az aplikátor katasztrófa, lehetetlen vele szépen dolgozni, túl sok anyagot visz fel, és nagyon vastag. Mindenképp egy ferde ecsettel ajánlott használni. Nagyon pigmentált, kitölti a lukakat, és mint a hajzselé, fixálja a szálakat. Sosem próbáltam, hogy tényleg bírja e a 2 napot, de egy nap után is bő micellás vízzel átitatott vattakoronggal szoktam lemosni, és akkor sem pár mozdulat az egész, szinte dörzsölni kell, hogy teljesen lejöjjön. Én újra fogom venni, ha egyszer elfogy, de nagyon sok van benne, úgyhogy lehet sosem fogy el.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. november 27.

anami91

2021. november 9.

Ecsettel viszem fel, mert az applikátora nem a legjobb. DE még ez sem tud levonni az értékéből, nagyon jó az állaga, hamar megszárad és jók az árnyalatok is. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. november 9.

Jujuci

2021. szeptember 2.

De most őszintén... mi ez a kiszerelés? ez az óriási aplikátor? Ki tud ezzel bármi szépet is kihozni a szemöldökéből?? Jobban átgondolhatták volna a koncepciót, mert a benne lévő cucc viszont mindent visz. Ferde tusecsettel viszem fel, úgy parádé!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. szeptember 2.

Sziikah

2021. augusztus 25.

Az itteni vélemények hatására vettem meg, amikkel maximálisan egyetértek. A saját applikátora nem túl praktikus, sok festéket vesz fel és nem elég precíz így könnyű vele túlzásba esni. Ecsettel viszont könnyű vele dolgozni. Kitölti a hiányosságokat és nagyon tartós is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. augusztus 25.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Hidratálók: Butylene Glycol, Caprylyl Glycol
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Nano (vagyis nagyon kicsit részecskéjű) szilicium dioxid. Lásd silica.

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó segédanyag, mely segít sűrűbbé tenni a kozmetikumokat, hogy azok így kevésbé folyjanak.

Glicerin és zsírsavak keveréke, melyet lágyító és sűrítő szerként, illetve pigmentek bevonására használnak kozmetikai termékekben. A bevonat segít stabilizálni a pigmenteket a formulákban, valamint elősegíti azok könnyű és egyenletes eloszlását a bőrön.

Szorbinsav, melyet élelmiszerekben és a kozmetikumokban is tartósítószerként használnak, jellemzően más gyengéd tartósítószerekkel kombinálva. Enyhe, természetes eredetű összetevő, mely egy 2004-es tanulmány szerint még az ekcémás bőrűek által is jól tolerált.