Catrice

Ár:   1659 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Lelőhely:   drogériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: HNReni, Módosítva: 2020. május 18.

Lelőhely:   drogériák, online

Ez az abszolút nagy teljesítményű púder mattítja a bőrt és fixálja a sminket is. A préselt, színtelen púder víz- és izzadásálló, 10 faktoros napvédővel védi a bőrt.

1 árnyalatban kapható

dnoule

2021. január 27.

Elég jól lemattít, viszont én úgy vettem észre, hogy nem tartós.
Pihés bőrömön látszódik a fehér por, hiába dolgozom el, úgyhogy a kezemmel még át kell simítsam az arcom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. január 27.

Elég jól lemattít, viszont én úgy vettem észre, hogy nem tartós.

Bettu

2021. január 25.

A Catrice prime and fine mattifying-et használtam ezelőtt, amit nagyon szerettem, csak mivel sikerült eltörnöm így néznem kellett helyette másikat, viszont nem volt most egy darab sem belőle, így esett erre a választásom. Teljesen fehér maga a púder, a másik halványbarna volt,de igazából az is "átlátszó". Remélem szeretni fogom. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. január 25.

vmarti

2020. október 27.

a mattító pudere a catrice-nek jobban tetszik egy fokkal,mert ezzel egy kicsit ügyködnöm kell hogy szépen nézzen ki a bőrömön,kicsit bele szoktam tapicskolni az alapba egy nedves szivaccsal és ugy nagyon szép:) úgy vettem észre hogy fotókon van egy kis flashback. A tükröt szeretem benne és tényleg minőségibb a csomagolása. Táskába bedobós pudernek hogy napközben mattítsam az orrom környékét,arra tökéletes lesz:)

update: mostanában az arcomra is szoktam belőle rakni és nem tetszik ahogyan kinéz a bőrömön, nem simul bele a bőrömbe hanem kiül rá és látszik,hogy ott van. Nem ronda csak szerintem ront az összképen.. :( sajnálom pedig nagyon szeretem a catrice termékeket, majdnem minden beszokott válni tőlük

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. október 27.

Kremcica

2020. szeptember 7.

Update:
Sajnos rendkívül fehéríti az arcomat és a száraz részeket is kiemeli. Próbáltam lazább ecsettel felvinni, illetve kevesebbet rakni de akkor meg nem érvényesül a mattító hatása. Most hogy a közepénél leértem az aljára elég nehéz a kinyerni a tokjából. Nálam nem lesz újravevős, a sima mattító púderük jobb volt.

Számomra ez a púder olyan "nem is tudom" kategória. Elegáns a csomagolása (mint a sima mattító púdernek), tükör is van benne és elég masszív is. Ezzel a púderrel is pont úgy megszenvedtem az elején mint a sima mattító testvérénél, annyira keményre van préselve hogy blender szivaccsal vittem fel a bőrömre mert semelyik ecsetem (még a kabuki sem) vette fel. Ez egy idő után persze elmúlik, de kicsit zavaró. Maga a púder elég világos színű és sajnos kissé fehérít is annak ellenére hogy természetes hófehérke vagyok kb egész évben. A mattító hatása olyan szó-szó, pár óra múltán frissíteni kell. Számomra nyárra nem ez a legideálisabb, ősszel jobb lesz. Az alapozót-korrektort szépen fixálja, ezen a ponton nem tudok belekötni. Tetszik az incije, nincs benne semmi piros pöttyös illatanyag vagy durván komedogén összetevő. A fényvédelmet nem ettől remélem, nem is viszek fel annyit hogy érjen bármit is, de azért jó hogy van benne. Mondjuk azt nem próbáltam hogy fényképezésnél van e flashback.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. szeptember 7.

Update:

HNReni

2020. augusztus 6.

Könnyű a felvitele. Nem hagy fehér nyomot az arcon. Nagyon jól fixál. Viszont nem marad sokáig matt tőle a bőröm. De ettől függetlenül, a jó fixáló tulajdonsága miatt újra fogom venni. Drogériás viszonylatban nagyon jó és az ára is kedvező.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. augusztus 6.

Amargant

2020. április 15.

Alapvetően szeretem a Catrice púdereit, eddig egyik fajtával sem volt problémám, és ez a termék is bevált. Kicsit tartottam attól, hogy fog a bőrön kinézni a púder, ami ijesztően fehér a dobozában, de tényleg jól idomul a bőrhöz, tartós, és egyátalán nem látszik. Mivel eddig még nem volt igazán meleg, ezért nem tudtam tesztelni, hogy tényleg bírja-e az izzadást, de megelőlegezek neki négy csillagot.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. április 15.

Antioxidánsok: Tocopherol, BHT
Hidratálók: Aluminum Hydroxide

Sűrűség szabályozó, átlátszatlanná tevő porszerű segéd anyag.

Részletesebb információ a smartskincare-en.