Catrice

Ár:   899 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Lelőhely:   Müller, Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: wishes, az összetevőket feltöltötte: renataH, Módosítva: 2017. szeptember 12.

Lelőhely:   Müller, Rossmann

Színes, hosszantartó és lágy textúra.

Ár: 2000 , Eladó: skin
Állapot: Használt , Helyszín: Miskolc, fizetés: Postán maradó
Catrice Absolute Eye Colour Szemhéjpúder
Ár: 500 Ft / csomag , Eladó: Argold
Állapot: Képen látható , Helyszín: --, fizetés: --

viktoriagellert

2019. január 8.

Van néhány belőle itthon. szeretem nagyon, tartós, pigmentált, igen mutatós sminket lehet vele készíteni!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 8.

Anheszenamon

2018. augusztus 29.

Van 1-2 ilyen Catrice monóm és abszolút megérik az árukat. Igaz, hogy szívesebben kapok elő egy palettát, mint hogy monókat válogassak és párosítsak össze a sminkemhez, de ettől függetlenül szépen pigmentáltak, alappal tartósak is ezek a festékek. És az áruk is baráti.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. augusztus 29.

pankajanosi

2018. július 11.

Még hónapokkal ezelőtt csaptam le a Don't Cry for Me Aubergine árnyalatra egy leárazás alkalmával. Azóta is tart a szerelem :). Tartós, pigmentált és nap közben sem kenődik/tűnik el. Nagyon sajnálom, hogy már nem gyártják,mert biztos beszereznék további árnyalatokat is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. július 11.

arizona07

2018. május 8.

Tartós, pigmentált, kompakt és letisztult csomagolású. Amellett hogy különleges és használható színekben elérhető van jó pár matt variáció is, ami ritka! Én vagy 3 féle színt próbáltam, azóta is tartanak. A matt fehér nálam etalon, mindig újravásárolom, kár hogy az új kiadásban mintha kevésbé lenne pigmentált és tartós. :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 8.

Kremcica

2018. április 18.

Egy krémmániás vásárlásom mellé kaptam a Go, Charlie Brown árnyalatot, innen köszönöm még egyszer. :) Ez az árnyalat barna némi szürkés beütéssel, olyan taupe. Először nem tudtam mit kezdjek vele, mert annyi barnám van itthon hogy csak na (a Zoeva Cocoa Blend barnáit úgysem tudja leszorítani a dobogóról. :) )Aztán jött az isteni ötlet: kipróbálom szemöldökre. És valami csodálatos! Érdekes mód az én már túlontúl szőke szemöldökömön nem túl sok, sőt olyan szép természetes hatást ad, hogy azóta lecseréltem a korábbi pomádémat és csak ezt használom. Mint szemhéjpúder nem egy nagy eresztés, nem rossz de nem túlzottan pigmentált. Így adok neki egy 4-est ha már az eredeti célját nem érte el nálam, másodlagosan tökéletes.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 18.

dunaimano

2017. november 11.

Kiárusításban vettem egy nude árnyalatot. Nagyon szép színe van, és ha van alatta alapozó, nem is porzik. Napi használatban van, az egyik kedvencem lett!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 11.

blankasara

2017. november 11.

400 Ft-ért vettem kiárusításkor egy sötétbarnás-szürkés árnyalatot. Szeretem, szinte mindennap használom, kellemes nude-füstös szemet lehet vele készíteni. Könnyű kezelni, nem porzik, tartós, bár a nap végére kicsit elmászik. Összességben sajnálom, hogy megszűnt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 11.

legallybrunette

2017. október 23.

Látom, megszűnt. Nem nagyon bánom, nekem nem jöttek be igazán. Próbálkoztam több színnel, de a minőség mindig átlagos volt, abba is hagytam a kísérletezést. Kivéve a barnákkal, mert szemöldökpornak igencsak beváltak. Először a Go, Charlie Brown nevűt használtam (egy tégely kb. 2 év alatt sem fogyott ki szinte napi használat mellett), de valamiért kikötöttem a Starlight Espresso nevű mellett, ami nem sötétbarna, inkább a taupe-középbarna felé tendál a színe. Rájöttem, hogy hiába sötétbarna a szemöldököm, kifinomultabb hatást kelt, ha egy árnyalattal világosabb porral töltöm ki a hiányokat (valószínűleg ha az egészet ezzel kéne újrarajzolnom, nem lenne annyira szép). Kettőt vettem belőle, örülök, hogy betáraztam, így pár évre most el vagyok látva. Biztosan van és lesz jobb cucc szemöldökre, de megpróbálom azt használgatni, ami bevált, és nem eszetlenül bevásárolni mindent, amit dicsérnek, vagy újdonság.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. október 23.

Barbizero

2017. október 4.

A Blues Almighty és a Papaya Don't Preach van meg nekem, mind a kettőt nagyon szeretem mert pigmentáltak és jól lehet velük dolgozni, kicsit sem hulanak és nagyon lágy formulájuk van.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. október 4.

draculina

2017. szeptember 3.

A matt fehér árnyalat van meg, nem porzik és nagyon szépen pigmentált, szeretem használni.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. szeptember 3.

Hidratálók: Magnesium Stearate, Caprylyl Glycol