Catrice

Ár:   1659 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Lelőhely:   Müller   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Zsan31, Módosítva: 2020. február 24.

Lelőhely:   Müller

2018-as tavaszi limitált kiadás

Fixáló spray lágy szórófejjel a hosszan tartó sminkért. Használható primerként, fixáló spray-ként és frissítő permetként. Izzadásálló.

dorottya96

2019. április 22.

Elképesztően irritálja a bőrömet. Teljes pénzkidobás.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 22.

Elképesztően irritálja a bőrömet. Teljes pénzkidobás.

IAlinka

2018. június 9.

Nagyon kis kellemes maga a permet. Az illata nagyon kis fincsi, bár nem tudnám valamihez is hasonlítani. De nem irritáló. A fújókája nagyon intenzíven adagolja az arcodra a cseppeket. Én úgy éreztem, hogy szebb és kisimúltabb lett tőle a sminkem. Természetesen ez a tartósságra nem hatott ki. De amúgy is, szerintem ez egy tévhit a fixing spray-ről, hogy bármennyire is meghosszabbítják a smink élettartamát. Nap közben ha magaddal viszed és úgy érzed fel akarsz kicsit frissülni akkor arra is tökéletes. A csomagolásával is nagyon megvett. Tetszik ez a csepp minta. Szóval ha drogériás viszonylatban nézzük akkor kiváló.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. június 9.

d-i_n-a

2018. április 25.

Már nagyon vártam..ugyanis nagy sminkfixáló faló vagyok.. Nálam mindig a sminkfixálósprayk teszik fel a "cseresznyét a habra", mert egységesíti az összképet és sokkal szebben mutat..jobb belenézni a tükörbe. :D

1. Rohadt pici..ami nekem meglepő a Mac fix+ után..és a Mülleres sminkfixáló után..

- Nemtudom..annyira elragadtatva nem vagyok tőle..annyira nem érzem, hogy fixálná az sminket hiszen igy is nagyon hamar átfénylik a bőröm..

- Napközben jó vele felfrissiteni az arcomat..de a Mac fix-el ezerszer jobb érzés..

- plusz pont, hogy nem "köpköd" :D ezért szépen tudom lefújni vele az arcomat..

Még mindig keresem az igazit.. :(

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 25.

- plusz pont, hogy nem "köpköd" :D ezért szépen tudom lefújni vele az arcomat..

Még mindig keresem az igazit.. :(

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, Tocopherol
Hidratálók: Glycerin, Cocos Nucifera (Coconut) Fruit Juice
Vitaminok: Tocopheryl Acetate, Tocopherol

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.

PVP 0 0

Az Azelain sav új-generációs, aminosavval kombinált változata, aminek hatása az azelain savhoz hasonló (vagyis hatásos pattanások, rosacea és pigmentfoltok esetén is), viszont míg az Azelain sav egy nehezen kezelhető sem vízben, sem olajban nem oldódó összetevő, a Potassium Azeloyl Diglycinate (PAD) vízben jól oldódik, így könnyed és kellemes textúrát tesz lehetővé. Az összetevő gyártója szerint a PAD kiváló a bőr olajtermelésének szabályozosára is.

Részletesebb infó az INCIDecoderen.