Catrice

Ár:   1159 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Lelőhely:   drogériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: falatka18, az összetevőket feltöltötte: andrej, Módosítva: 2018. január 9.

Lelőhely:   drogériák, online

Az ultra finom por könnyen feloldódik és elterül a bőrödön. Az olajmentes textúra fényvisszaverő pigmenteket tartalmaz, amelyek tartósan matt arcbőrt biztosítanak.

5 árnyalatban kapható

Ajándék vásárlás mellé - Catrice All Matt Plus Mattító Púder
Ár: - , Eladó: Adrienna
Állapot: képen látható, Helyszín: --, fizetés: -

SBKitten

2021. november 13.

Számomra tipikus "meh" termék. Nem borzalmas, de azért többször újra fel kellett vinni, ami az én rohanós napjaimba pl. ritkán fért bele, úgyhogy gyakran nagyon csillogtam már nap végére. Kifejezetten nem is fixált, de ennél sokkal rosszabb púdereket is használtam már. Oh, illetve felvinni is nehéz, mert nehezen veszi fel a festék.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. november 13.

Heva86

2021. november 1.

Jó kis termék. Azt tudja amit egy púdernek tudnia kell. Semmi extra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. november 1.

Jó kis termék. Azt tudja amit egy púdernek tudnia kell. Semmi extra.

Dedi95

2021. szeptember 27.

Nagy reményeket fűztem hozzá a sok jó vélemény miatt, de nekem sajnos nem hozta a várt mart hatást mikor felvittem, napközben meg pláne nem

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. szeptember 27.

ronivarga2001

2021. szeptember 21.

Hiába kenem fel a fényes homlokomra, nagyon minimálisan tompítja a csillogást, több felvitel sem segít rajta. Az illata borzalmas, és az a legrosszabb, hogy felkenés után is érzem. Nagyon nem vált be.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. szeptember 21.

LadyDeath

2021. szeptember 20.

Számomra tökéletes a mattító hatása, még akkor is órákig tart, mikor a Sundance 50-es fényvédőjét használom alá, ami kifejezetten zsírosan fénylő arcot kreál. Ha nem viselek fényvédőt (esti programokon) nem is nagyon kell újrapúdereznem. A 010-es árnyalatot használom, nem változtat az alapozó színén, legalábbis az én hófehér bőrömön nem tapasztaltam ilyesmit.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. szeptember 20.

nikoletta1270

2021. szeptember 4.

Ennél a púdernél sokkal jobbakat lehet kapni.kb 10 percig matt utána fényesebb a bőröm mint előtte egyáltalán nem marad matt a bőröm.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. szeptember 4.

Eszter5

2021. augusztus 23.

Egy átlagos púder nagy csodát nem kell tőle várni. Amikor felviszed akkor full matt, viszont nem bírja sokáig, napi szinte többször újra kell vele púderezni. Nagyon zsíros bőrre nem ez a csodaszer.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. augusztus 23.

Teokleia

2021. július 20.

25-ös Sand Beige árnyalatot vettem meg. Szépen mattít, True Skin tetejére megy nálam, elég szép finist hagy maga után, de erősen porol, ami mondjuk engem nem zavar, de lehet, valakinek az allergiáját is beindítja. Elégedett vagyok.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. július 20.

Ada9921

2021. július 14.

Személy szerint én imádom, már kb 6 éve használom nem is veszek mást. A 010-es transparent árnyalatát használom, szépen mattít, pár óránként újra kell kenni orron de máshol nagyon szépen kitart. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. július 14.

annafekete99

2021. július 12.

010-es transparent árnyalatában vettem meg mert amit eddig használtam elfogyott es cruelty free-olcso alternatívát kerestem. Összességében szerintem jo, a szinte sikerült eltálalnom, nem sápaszt es nem veszik össze se a fenyvedommel(Eucerin sun oil control spf 30) se a hidratálómmal(neutrogena hydro boost water gel). En nem használók alá alapozott max par helyen korrektorozok,szerintem arra jo,hogy a nagy melegben ne fényesedjen at olyan hamar a borom, de par óránkénti érdemes újrapúderezni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. július 12.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Vitaminok: Tocopheryl Acetate