Catrice

Ár:   1159 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Lelőhely:   Müller, Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: falatka18, az összetevőket feltöltötte: andrej, Módosítva: 2018. január 9.

Lelőhely:   Müller, Rossmann

Az ultra finom por könnyen feloldódik és elterül a bőrödön. Az olajmentes textúra fényvisszaverő pigmenteket tartalmaz, amelyek tartósan matt arcbőrt biztosítanak.

5 árnyalatban kapható

Ajándék vásárlás mellé - Catrice All Matt Plus Mattító Púder
Ár: - , Eladó: Adrienna
Állapot: képen látható, Helyszín: --, fizetés: -
Ár: 1000 , Eladó: agnetalie92
Állapot: 1-szer ptóbált, Helyszín: Budapest, fizetés: Személyes átvétel

delux2001

2020. november 20.

Első púderem, így nincs sok viszonyítási alapom, de szépen mattítja a börömet. Nyilván az alapozás nem fog kibírni 24 órát és nincs is ilyen célom vele - tehát estére már kicsit kopik. Nyáron is használtam, és jól tartotta magát vele. Az All Matt Plus alapozó 20-as árnyalat mellé használom a 25-ös púdert (sand beige).

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. november 20.

palibogi

2020. október 24.

hát én egy douglasos púder helyett akartam ezt kipróbálni, mert olcsó. nekem borzalmasan hamar átfénylik...:(

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. október 24.

kitti701

2020. október 19.

Nem igazán értek a púderekhez, amire nekem kell (fixálás, mattítás), arra teljesen jó.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. október 19.

kittyom

2020. október 7.

Szerintem ilyen árban és drogériás viszonylatban a legjobb púder. Aki nem akar sokat költeni ilyenre,annak ez a legjobb választás!

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. október 7.

szata1

2020. szeptember 26.

Nem találkoztam még igazán jó púderrel a márkától. Finom szemcsés és eléggé tömörítve van, rendesen meg kell kapargatni az ecsettel, hogy eleget vegyen fel. Viszont könnyű állagú, nem néz ki porosnak. Sajnos nem annyira tartós nekem és valamiért nem fogott meg, ezért csak három csillag.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. szeptember 26.

bleauwsy

2020. szeptember 21.

Évekig elég volt a mennyisége, szépen mattított, de pár óra múlva a T vonal azért megadta magát. Száraz részeken nekem nagyon látszott a poros állaga. Színre tökéletes, ha nem erősítek rá pár helyen. Igazából drogériás viszonylatban az egyik legjobbnak tartom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2020. szeptember 21.

encsike87

2020. szeptember 21.

Ár-érték arányban tökéletes, tartossagban sokkal dragabb pudereket is ver.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. szeptember 21.

Ár-érték arányban tökéletes, tartossagban sokkal dragabb pudereket is ver.

csertegb

2020. szeptember 19.

A színtelen verzió van meg. Az essence hasonló púdere után vettem, mert sajnos az nagyon törékeny (bár magát a terméket szerettem). Annál szerencsére masszívabb, kicsit talán töményebb is a púder - lassabban fogy. Alapozó (szintén catrice) fölé használom hogy mattítson és fixáljon, és ezt nagyjából meg is teszi. Egy teljes napot nem bír ki a kritikusabb részeken (pl orr), de egyébként teszi a dolgát. Nagyon sokáig elég. 4,5* adnék

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. szeptember 19.

TheNancy07

2020. szeptember 10.

Nem szoktam púderezni, csakis nyáron az orromat, mert nagyon kiszokott fényesedni. Na! Erre tökéletes. Ámbár egy 8 órás munkaidőt azért nem fed le maradéktalanul, de órákon át mattítja az orrom. Ennyi elég is :)

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. szeptember 10.

Matuka

2020. szeptember 4.

Ár-érték arányban verhetetlen, szèpen mattít, nincs vele semmi problémám.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. szeptember 4.

Ár-érték arányban verhetetlen, szèpen mattít, nincs vele semmi problémám.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Vitaminok: Tocopheryl Acetate