Catrice

Ár:   1359 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Lelőhely:   drogériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: falatka18, az összetevőket feltöltötte: andrej, Módosítva: 2022. március 28.

Lelőhely:   drogériák, online

• akár 12 órára mattá teszi az arcbőrt és meggátolja a fényesedését
  • egységesíti az arcbőr színárnyalatát és elfedi a kisebb hibákat
  • üde és bársonyosan selymes arcbőrt eredményez
  • könnyű és kellemes érzés az arcon
  • természetes hatású

5 árnyalatban kapható

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre
bibi24

Lilluc

2024. július 8.

Valóban kemény az állaga, ahogy már írták előttem.
De teljesen használható ennyiért.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2024. július 8.

Valóban kemény az állaga, ahogy már írták előttem.
De teljesen használható ennyiért.

vikimaja

2024. május 15.

Nem egy csodaszer, de ár-érték arányban teljesen jó. Sajnos nagyon kemény az állaga, nehéz megfelelő mennyiséget felvenni ecsettel.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2024. május 15.

csibyg

2024. május 13.

Szeretem ezt a púdert, már másodszor veszem újra, viszont az ecsetem nekem is nehezen veszi fel, kissé kemény, a púder közepe még jobban megkeményedik, szinte bekövesedik hiába kaparom le a réteget. viszont amit ígér, hogy akár 12 órán át is tart, azt nem hozza, maximum 4 óráig bírja a bőröm, utána átcsillog. A teteje is tényleg hamar letörik.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2024. május 13.

bori009

2024. május 11.

Nem rossz púder, viszont egyszerűen kemény, nem tud felvenni az ecsetem belőle olyan sokat, illetve a dobozáról a fedő már pár hónap alatt letört, ezen javítani kellene. Én a sminkem egységesítésére szoktam használni, azért is veszem a színezett verziót, arra tökéletes. Mivel nagyon zsíros a bőröm, nincsenek nagy elvárásaim, de kicsit azért mattít.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2024. május 11.

Evelin0404

2024. március 24.

Egy átlagos púder, biztos van ennél jobb, de abszolút teszi a dolgát.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2024. március 24.

Egy átlagos púder, biztos van ennél jobb, de abszolút teszi a dolgát.

jakabvanessza

2023. november 15.

A feher verzioja van meg. Atlagos termek, mattit viszont surun ujra kellene puderezni az arcot mert tartani semeddig sem tart a hatasa. Hihetetlen gagyi a csomagolasa, 2 dbot vettem es mindig szetment az elso heten a teteje, leesett igy a termek is serult, egyiket sem tudtam teljesen elhasznalni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2023. november 15.

bbiijjaa

2023. augusztus 23.

Mattítani mattít, amire nagy szükségem is van ebben a melegben, viszont sajnos az első összetevője a talc, ami nem éppen a legmegbízhatóbb anyag. Vegyük példának okáért a sok johnson&johnson pereket.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2023. augusztus 23.

szaboszilvii

2023. augusztus 23.

Szerintem a piacon messze a legjobb púder olyan mintha nem is lenne rajtam, nagyon könnyed a viselete és a sminkemet is egyben tartja még a nagy melegben is. Már sok éve újravevős

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2023. augusztus 23.

fresko

2023. május 16.

Egyszer kipróbáltam, de elég is volt. Nagyon nehezen veszi fel az ecset a púdert, olyan mintha ki lenne száradva az egész. Azt hittem rosszat vettem ezért eltördeltem egy picit, hogy könnyebb legyen felvinnem, de még úgy sem volt jó. Nem mutatott szépen a bőrömön, száraz hatása lett a sminkemnek és a hibákat sem fedte el.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2023. május 16.

amera

2023. május 5.

Több éve használom ezt a púdert. Nekem nagyon jól működik, mikor felteszem, frissen nagyon szép matt az arcom. Igaz, hogy nap végére átfényesedik kicsit, de nekem szerencsém van mert alig fénylik az arcom, az a pici nem zavar, egészséges kinézetet ad. Nagyon jól fed. A doboz fedele valóban letörik, eddig mindegyiknek letört, de csak az élettartama végén (mármint amikor már alig van benne púder). Mintha elfáradna az anyag a nyitogatástól, vagy nem tudom. És rendszerint a végén bennemaradt púdert elég nehezen szedem ki, mert a szélén körben marad, ami aztán elvándorol mert már nem tud az oldalához tapadni gondolom, és ha abba belenyomom az ecsetet, semmit nem vesz fel belőle. Szóval a végét mindig úgy csinálom, hogy összenyomkodom egy ecsetnek a végével, így por állagú lesz, és azt fel lehet vinni. Így maradéktalanul el tudom használni.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2023. május 5.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Pálmaolajból származó bőrpuhító, emolleins összetevő, melyet gyakran használnak natúrkozmetikumokban a szilikonok természetes alternatívájaként.  A komedogén indexe 5-ből 4-es, így pattanásokra hajlamos bőrrel érdemes óvatosnak lenni az összetevővel.

A CosIng hivatalos besorolása szerint csomósodást megakadályozó, színező és sűrűség szabályozó összetevő. Leggyakrabban por állagú sminktermékekben találkozhatunk vele, melyeknek nagyon jó tapadást biztosít.