Catrice

Ár:   1159 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Lelőhely:   Müller, Rossmann   Bőrprobléma:   --
Vedd meg online a Bellosmink.hu-n 1159-ért megnézem

A krémet feltöltötte: falatka18, az összetevőket feltöltötte: andrej, Módosítva: 2018. január 9.

Lelőhely:   Müller, Rossmann
Vedd meg online: Bellosmink.hu, 1159

Az ultra finom por könnyen feloldódik és elterül a bőrödön. Az olajmentes textúra fényvisszaverő pigmenteket tartalmaz, amelyek tartósan matt arcbőrt biztosítanak.

5 árnyalatban kapható

Ár: 1159 , Eladó: Bellosmink.hu
Fizetés: banki utalás, utánvét, bankkártya, Szállítás:futárszolgálat
Ár: 500 Ft , Eladó: Adrienna
Állapot: kipróbált, Helyszín: --, fizetés: Jelenleg postán maradó ajánlott levélként tudom küldeni.
Ár: 500 Ft (+posta vagy Foxpost) , Eladó: ljudith78
Állapot: Lásd a leírásban, Helyszín: Budapest, fizetés: Személyes átvétel, illetve posta vagy Foxpost előreutalást követően
szucsnoem95

2020. január 9.

Ez a kedvenc púderem. Néha próbálkozom másokkal, de végül mindig visszatérek ehhez.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. január 9.

Kikki84

2019. december 29.

Kedvenc púderem! A matt alapozóra szoktam feltenni, amikor du átcsillog az alapozó :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. december 29.

Zazie999

2019. december 16.

Egyik kedvenc termékem! A fehéret vettem meg. Alapozó nélkül is tökéletes, szépen mattit, természetesnek hat.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. december 16.

Alexa930

2019. november 30.

Nagyon jó termék. Alapozó nélkül teljesen természetesnek hat, de egységesíti bőrt. Alapozóval szinte porcelán bőrt alkot. Segít, hogy ne legyen fényes, olajos a bőr.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 30.

lia0000

2019. november 29.

Nagy kedvenc! Szerintem az itteni vélemények alapján vettem meg. Egyszerűen azt adja, amit ígér. Még alapozó nélkül is gyönyörű lesz a bőröm tőle. Egyértelműen max. pont!!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. november 29.

lunamoon06

2019. november 21.

Kedvenc púderem!😊
Nem próbáltam eddig sokat, de amit előtte néztem (pl essence) az botrány volt ehhez képest.
Eddig egyszer vettem újra, bár púder természetesen nem fogy el olyan hamar.
Sokáig fent marad, a zsírosabb területeket azért nem mattítja sajnos egész nap, az orrom szokott fényleni de belefér. Egyenlőre meg vagyok vele elégedve.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. november 21.

Kedvenc púderem!😊
Eddig egyszer vettem újra, bár púder természetesen nem fogy el olyan hamar.

AngelHeart80s

2019. november 16.

A fehéret vettem meg, ami az arcon átlátszó. Nekem tetszik! Ár érték arányban is nagyon megéri!!!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 16.

laura0088

2019. november 16.

Nagyon szeretem. Előtte a Rimmel matt púderét használtam, de ez sokkal jobb. Tartós, szépen mattít, természetes hatása van.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. november 16.

kicsikocsi

2019. október 28.

A maybelline mattító púderét használtam sokáig, de valahogy eltűnt a polcokról. Az itteni vélemények alapján jutottam el hozzá és nem bántam meg. Teljesen jól fed, hétköznapokra általában csak korrektort és púdert használok, de úgy is teljesen jól működik. Plusz, ha alapozóra használom, sokkal kevésbé lesz maszkos a fejem mint a korábbi maybellinetől. Ja, és a mattítás is rendben van.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 28.

HHH97

2019. augusztus 15.

Nagyon szeretem, fantasztikusan mattít, teszi a dolgát, csak ajánlani tudom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. augusztus 15.

Nagyon szeretem, fantasztikusan mattít, teszi a dolgát, csak ajánlani tudom.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Vitaminok: Tocopheryl Acetate