Catrice

Ár:   929 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Lelőhely:   drogériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: lovecreams, Módosítva: 2017. október 8.

Lelőhely:   drogériák, online

"Párosítsd kedvedre! Hosszantartó és magasan pigmentált szemhéjpúderek matt és metálos fényű hatással, melyek könnyedén belepattinthatóak és cserélgethetőek az Art Couleurs Palettába."

15 árnyalatban kapható

Ár: 1450 Ft+pktg , Eladó: Kodi
Állapot: kipróbált, szinte érintetlen, Helyszín: Debrecen, fizetés: átutalás után ajánlottan küldöm postán maradóra, foxpost
Sminkcsomag - 4500 Ft
Ár: 4500 Ft az egész csomag egyben , Eladó: Ralynna
Állapot: Nem használt és Párszor használt, Helyszín: Budapest, fizetés: Foxpost/Posta, Személyes átvétel Gazdagréten

Viktoria_fks

2022. április 25.

Metálos, pezsgőszínűt vettem meg (számát már nem tudom). A mérete tetszik, kis helyen is elfér, jól záródik. Először ecsettel akartam felvenni, de borzasztóan porzott. Majd megpróbáltam aplikátorral. Akkor is porzott, de nem annyira. Viszont felvitelkor akkor is lepergett a szemem alá. Ezek ellenére jól lehet építeni, több óra elteltével sem ül meg a szemhéjban.
Szép pigmentált színe van. Nem bántam meg, de a porzása miatt nem tudok rá 5 csillagot adni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. április 25.

Edo88

2022. április 17.

Nagyon jó kis cucc. Simán a la nature viszem fel, és úgy is egész jól tart. Csak a nagy melegben kell igazítanom rajta. Akciósan szereztem be 300 Ft-ért belőle 3 metál árnyalatot. Az árához képest is kiváló termék. Nagyon jól pigmentált, nem porzik, utazáskor is tökéletes. Valamint nekem nagyon jól állják a sarat amiközben ide-oda csapódnak mindenhez a táskám alján is. :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. április 17.

Anita1978

2022. január 20.

A 290-es bronzos metált vettem meg (most új szín), mert karira akartam vmi ütőset.Uh, annyira pigmentált és fémes fényű, tartós, nem porolós, mintha vmi drága cucc lenne!Simán olyan, mint a Pupa metalic.Aranyos szín lesz a kövi!Szuper cucc!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2022. január 20.

sztinke

2021. december 7.

Ritkán használok szemhéjpúdert, csak különleges alkalmakra, vagy esetleg tusvonalhoz alapnak, de olyankor is inkább csak sima natúr, világos árnyalatokat. Van is erre drágább, minőségibb palettám. Viszont megakadt a szemem a "Say you"ll be wine" árnyalaton, ami szerintem egy nagyon különleges szín... Bordós barna, és matt, jól pigmentált, nem porol. :) Úgyhogy megvettem. Mac alappal egész jól megmarad, anélkül nekem nem tartós, sajnos rejtett szemhéjam van, ami zsírosodni is hajlamos.
Ezt akár önmagában is használom a hétköznapokban. :)
A minősége nem tökéletes, de ár-érték arányban megéri, főleg az egyedibb árnyalatok.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. december 7.

Ezt akár önmagában is használom a hétköznapokban. :)

Emma23

2021. augusztus 16.

Leértékelve vettem meg a 050es árnyalatot. Tetszik hogy ilyen egy színes mert utazáshoz nekem nagyon hasznos.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. augusztus 16.

kisTi

2021. július 18.

Akciósan szereztem be néhány árnyalatot. Viszonylag pigmentált, nem kenődik (alappal használom), nem potyog, hétköznapokra tökéletes, de semmi extra. A csomagolás néha törik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. július 18.

szofka77

2020. november 30.

Kifogyott a kiko szemhejpuderem ami rezvoros metalps szinu volt es ezek kozott kerestem hasonlot, sajnos talaltam meg is vettem de a szint beneztem a feny alatt mashogy mutatott. Szine pigmentalt es szuper tartos majdnem kiko minoseg.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. november 30.

mirabell

2020. október 25.

Nekem a 040 Wild Ginger árnyalat van meg, nagyon szép színű. Jól pigmentált, könnyen felvihető, rétegezhető. Jó, hogy matt, nem csillog. Egész nap szépen fennmarad. Tetszik, hogy külön csak egy szín van, mert a palettákból sosem használom ki az összeset, így legalább ez biztosan elfogy.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. október 25.

dunaimano

2020. szeptember 5.

Én akciós pultról szerezzem egy-egy darabot mindig, minden alkalommal impulzusból természetesen... :D Éés alig használtam őket a rengeteg paletta mellett. Most mégis sikerült egy matt nude színt elhasználni project panning keretében teljesen, úgyhogy rá is állok egy másik, ezúttal fényes nude színre. Elég jó minőségű monok egyébként, nem nagyon porolnak, a színek korrekten hozzák, amit a panben látunk - a nálam lévő darabok esetén legalábbis. Könnyen eldolgozhatóak, a csillámosak minimálisan potyogásra hajlamosak. Ha nem hajtana ennyire az újdonság iránti vágy, totál meg lennék elégedve néhány ilyen monoval. De így max akkor veszem újra, ha újra elcsábulok az akciós pultnál.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. szeptember 5.

Serpentina

2020. szeptember 5.

Évekig kerültem a Catrice pultját. De amúgy miért is?!
A megboldogult Sleek palettám verhetetlen matt feketéje helyett kerestem valami hasonlóan ütős mono verziót.
Mindenre gondoltam, csak arra nem, hogy ennyiért megúszom, és még JÓ is lesz!
Fekete színből nagyon nehéz megfelelőt találni, hiszen még a luxusmárkák “feketének” gúnyolt produktumai is felkenve csak piszkos sötétszürkék gyakran.
Ez azonban tényleg atompigmentált és VALÓBAN hollófekete. Az állaga is tökéletes, nagyon kevés elég belőle, bármilyen ecsettel és technikával könnyen kezelhető.
Pár óra után egy kicsit potyog, de ez egyáltalán nem vészes. Fekete tust használok alá alapként, mint általában az összes sötétebb sminkemhez, illetve a szem alatti résznél, így ez is segít, hogy hosszan tartson, de szerintem enélkül is megállná a helyét.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. szeptember 5.

Évekig kerültem a Catrice pultját. De amúgy miért is?!
Mindenre gondoltam, csak arra nem, hogy ennyiért megúszom, és még JÓ is lesz!

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Hidratálók: Magnesium Stearate