Catrice

Ár:   929 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Lelőhely:   drogériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: lovecreams, Módosítva: 2017. október 8.

Lelőhely:   drogériák, online

"Párosítsd kedvedre! Hosszantartó és magasan pigmentált szemhéjpúderek matt és metálos fényű hatással, melyek könnyedén belepattinthatóak és cserélgethetőek az Art Couleurs Palettába."

15 árnyalatban kapható

Ár: 1000 , Eladó: Nooora
Állapot: új, Helyszín: Budapest, fizetés: posta, ill. Bp-en személyesen
Catrice + Essence mono szemhéjpúderek
Ár: 3000 Ft egyben (+posta vagy Foxpost) , Eladó: ljudith78
Állapot: Új/kipróbált , Helyszín: --, fizetés: Postán maradó

szofka77

2020. november 30.

Kifogyott a kiko szemhejpuderem ami rezvoros metalps szinu volt es ezek kozott kerestem hasonlot, sajnos talaltam meg is vettem de a szint beneztem a feny alatt mashogy mutatott. Szine pigmentalt es szuper tartos majdnem kiko minoseg.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. november 30.

mirabell

2020. október 25.

Nekem a 040 Wild Ginger árnyalat van meg, nagyon szép színű. Jól pigmentált, könnyen felvihető, rétegezhető. Jó, hogy matt, nem csillog. Egész nap szépen fennmarad. Tetszik, hogy külön csak egy szín van, mert a palettákból sosem használom ki az összeset, így legalább ez biztosan elfogy.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. október 25.

dunaimano

2020. szeptember 5.

Én akciós pultról szerezzem egy-egy darabot mindig, minden alkalommal impulzusból természetesen... :D Éés alig használtam őket a rengeteg paletta mellett. Most mégis sikerült egy matt nude színt elhasználni project panning keretében teljesen, úgyhogy rá is állok egy másik, ezúttal fényes nude színre. Elég jó minőségű monok egyébként, nem nagyon porolnak, a színek korrekten hozzák, amit a panben látunk - a nálam lévő darabok esetén legalábbis. Könnyen eldolgozhatóak, a csillámosak minimálisan potyogásra hajlamosak. Ha nem hajtana ennyire az újdonság iránti vágy, totál meg lennék elégedve néhány ilyen monoval. De így max akkor veszem újra, ha újra elcsábulok az akciós pultnál.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. szeptember 5.

Serpentina

2020. szeptember 5.

Évekig kerültem a Catrice pultját. De amúgy miért is?!
A megboldogult Sleek palettám verhetetlen matt feketéje helyett kerestem valami hasonlóan ütős mono verziót.
Mindenre gondoltam, csak arra nem, hogy ennyiért megúszom, és még JÓ is lesz!
Fekete színből nagyon nehéz megfelelőt találni, hiszen még a luxusmárkák “feketének” gúnyolt produktumai is felkenve csak piszkos sötétszürkék gyakran.
Ez azonban tényleg atompigmentált és VALÓBAN hollófekete. Az állaga is tökéletes, nagyon kevés elég belőle, bármilyen ecsettel és technikával könnyen kezelhető.
Pár óra után egy kicsit potyog, de ez egyáltalán nem vészes. Fekete tust használok alá alapként, mint általában az összes sötétebb sminkemhez, illetve a szem alatti résznél, így ez is segít, hogy hosszan tartson, de szerintem enélkül is megállná a helyét.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. szeptember 5.

Évekig kerültem a Catrice pultját. De amúgy miért is?!
Mindenre gondoltam, csak arra nem, hogy ennyiért megúszom, és még JÓ is lesz!

Agneshoffer

2020. július 28.

Szépek a színek és pigmentáltak, tartósak, gyorsan tudok vele dolgozni és könnyen. Nem pereg le, és a tükrös kis tok is praktikus, amiben össze lehetett válogatni. Ha gyorsat és szépet akarok ehhez a szemfestékhez nyúlok. Mindenkinek ajánlom!

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. július 28.

bolondaviki

2020. június 28.

Exxxxtra pigmentált. Szeretem, hogy én válogathatom össze a tartójában a színeket. Jelenleg a kiárusításos részről vettem 3-at (de fogok még): a 080 Mademoiselle Chic és a 070 Ashton Copper klassz, egymáshoz hasonlító, csillámos színek, első látásra szerelem. A harmadik, a 140 Secrets Of Le Chrome pedig egy igen izgis árnyalat, szintén csillámos, az alapszíne valami szürkésbarna és kékeslila rajta a csillám, úristen, nagyon imádom! Biztos, hogy fogok még venni belőle. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. június 28.

rosa.love

2020. április 5.

050 Taupe Adict-a tokeletes szemoldok puder!
Eddig nem is realizaltam, mennyire gyér kinalat van a Rossmannban a szemoldok puderekbol. A waxok, pomadek sajnos nem jottek be, pedig az osszes drogerias markat kiprobaltam mar,nalam a kremes allag pattanast okoz. Por allagu szemoldokformazokbol egy darabot sem talaltam. Nem baj, gondoltam, probaljunk ki egy szemhejpudert. Sokaig valogattam a markak kozott, kezdett mar a turelmem is elfogyni, ezert bedobtam a kosaramba ezt a Catrice termeket,aminek szep, termeszetes szine volt. Nem fuztem hozza sok remenyt, á, gondoltam felvive tuti szurkes vagy voroses, biztos porzik, nem pigmentalt, kemeny... aztan otthon kiprobaltam... az ecset konnyeden siklott benne, felvive hihetetlenul termeszetes, de epitheto is. Csak neztem a tukorben es alig hittem el. En nem hasznalok mar egyaltalan semmi sminket, se alapozot, se szempillaspiralt, se semmit, egyedul a szemoldokom az, amit szeretek kiemelni, igy eleg kritikus vagyok a szemoldokformazokkal. De ez a kis gyongyszem nagyon a szivemhez nott. Megy az 5 csillag.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2020. április 5.

050 Taupe Adict-a tokeletes szemoldok puder!

VonaViki

Korcsoport: < 18
2020. március 6.

Nekem különösebb problémám nincs vele, szép a szín, bár ujjal szebb a végeredmény, mint ecsettel.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2020. március 6.

Kremcica

2020. február 21.

020-as árnyaltot vettem meg ami egy matt világos bőrszínű árnyalat, direkt azzal a céllal hogy legyen egy alapszínem fixálni a szemhéjalapomat. Porol még a csomagoláson belül, szemen már nem vészes és ha lepotyog se feltűnő. A tokja kifejezetten tetszik hogy ki lehet belőle nyomni a festéken és palettába helyezhető. Sajnos nem mágneses, de ez megoldható.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. február 21.

browning

2019. december 15.

080 mademoiselle chic - szép, de nem használom ki. - update- nagyon határozottan kedvencem lett, sokat használom, gyönyörű :)
030 please tell rosie - gyönyörű hétköznapi árnyalat, nagyon szeretem, nagyon sokat használom.
120 like and subscribe - szép holo púder, igazából egy másik színre kenve vagy highlighterként gyönyörű.
Nem potyognak, szépek, krémesek. mind nagyon jó

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. december 15.

Nem potyognak, szépek, krémesek. mind nagyon jó

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate