Catrice

Ár:   1500 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Lelőhely:   drogériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: andrej, Módosítva: 2019. március 11.

Lelőhely:   drogériák, online

A hármas szálú kefének köszönhetően könnyen kezelhető és biztosítja a drámaian dús, hosszú és ívelt hatást egyszerre. A végeredmény: lenyűgözőbb, mint a hagyományos műszempilla. Szemészetileg tesztelt. Prémium fém csomagolásban kapható. Vízálló.

Yette

2017. február 7.

Tisztázzuk le az elején ez a spirál nem vízálló, számomra biztosan nem az.
Rendszeresen járok úszni és se a medencét se a szaunát nem viseli jól. A hétköznapokban viszont igen masszívan a helyén marad nem pereg vagy kenődik el se esőben se egy meleg nyári napon.Nagyon szép végeredményt ad dúsít és "hosszabbít" valamint nem ragasztja össze a szempillákat,de az ívességet nem tudja megadni magában.
Nagyon szeretem de 5* ot nem tudok rá adni mivel amit ígér nem tartja be:nem vízálló.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. február 7.

Tisztázzuk le az elején ez a spirál nem vízálló, számomra biztosan nem az.

fuufanni

2016. november 3.

Ezt a véleményt-t a közösség nem találta hasznosnak. Mégis elolvasom

Nem is vízálló :( lepereg és el is kenődik nekem.

(-2)    Hasznos vélemény?    Házirendellenes
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. november 3.

Ezt a véleményt-t a közösség nem találta hasznosnak. Mégis elolvasom

Nem is vízálló :( lepereg és el is kenődik nekem.

(-2)    Hasznos vélemény?    Házirendellenes
dainthda

2016. április 26.

Ahogy felkentem egyből begyulladt a szemem tőle, és még a szempilláim sem lettek szépek.
Ez nekem nagyon nem.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. április 26.

Ez nekem nagyon nem.

renataH

2016. április 10.

Vízálló szempillaspirált kerestem, végül ezt vettem a Glamour napokon. Első Catrice spirálom. Nekem bevált eddig, nem csomósít, szép sűrű pillákat csinál. Sajnos ebben az évben brutálisan előjött a szénanáthám, ami időnként kifog az erre a célra szedett tablettán is, de az extrém könnyezést is bírja, szóval ötös :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. április 10.

Zafado

2016. január 30.

Nagyon kedvelem, szépen dúsít, nem csomósít, nagyon szép végeredményt ad. Mondjuk eddig még nem próbáltam ki ,,élesben", de pár csepp eső meg sem kottyant neki. Szeretem, az egyik kedvenc spirálom lett.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. január 30.

laracroft

2016. január 16.

Nekem igazából csak annyi a bajom, hogy nem vízálló. Vagyis én wellnesselni vettem, lehet sok volt neki a mindenféle behatás (gőz, szauna), de deélutánra úgy néztem ki, mint egy panda, az egész leázott a szemem alá. :( így aztán számomra értékelhetetlen.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. január 16.

Melitta76

2015. november 17.

Árakategoriában a legolcsóbb, de ehez képest nagyon sokat tud. Kíváló!!! Nem csomósodik, nem kenődik el és nem oldódik a szemváladékra sem. Ezért nálam a Nr.1, mivel így nem csípí-marja a szememet a pillákon lévő spirál. Talán 1490 Ft körül van a Müllerben.....nemtom, pedig rendszeresen ezt használom. Ja, és reggel 6-tól este 9-ig tökéletes marad a pillákon. A Mülleres kétfázisú 490 Ft-os szemfestéklemosó kíválóan oldaj és nyomtalanul eltávolítja. Bátran próbáljátok ki ha minőségi éa olcsó spirált szeretnétek!!!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2015. november 17.

lucckozak

2015. szeptember 14.

Ajándékba kaptam, egyébként nem szeretem a vízálló spirálokat, mert a lemosása sokáig tart(hmm ki gondolná:D). Jó kis spirál, nyáron szuper, mert tuti nem izzadtam le, és még azok a párakapuk(vagy micsodák) sem fogtak ki rajta. Végülis meg voltam vele elégedve, mert vastagon használva elég jó látványt nyújtort, de nem lett a kedvenc spirálom, mert nagyon könnyen beszáradt, de szuper tartós a pillákon :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. szeptember 14.

bvivienne

2015. május 23.

Az elso vizallo szempillaspiralom, sm igazan fuztem hozza sok remenyt, de nagyon kellemeset csalodtam. Reggeltol tokeletes, sot az aktiv wellness-t is birja, medence-szauna-gozkabint nekem kibirta... :))

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. május 23.

Lilu

2015. január 24.

Oké, én csak szemöldökre használom, de kibírja a több órás edzéseket, és nem folyik le az izzadtságtól.Szóval nekem abszolút újravevős :D

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2015. január 24.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Gyulladáscsökkentők: Bisabolol
Hidratálók: Propylene Glycol
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Sűrűség szabályozó, átlátszatlanná tevő porszerű segéd anyag.