Catrice

Ár:   1329 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Lelőhely:   Müller, Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Makk Zsuzsó, az összetevőket feltöltötte: nkatika, Módosítva: 2018. március 5.

Lelőhely:   Müller, Rossmann

2018-as téli limitált kiadás

Innovatív hybrid textúrájának köszönhetően a krémes textúra púderes végeredményű lesz. Intenzíven pigmentált az igazán friss megjelenésért.

3 árnyalatban kapható

Egi

2019. április 4.

Nem tudom, én imádom. Csodálom h nem véleményezte senki. nekem nagyon illik a bőrszínemhez. Teljesen természetesnek tűnik mintha kipirult volna az arcom, másodpercek alatt kész.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 4.

Hidratálók: Aluminum Hydroxide