Catrice

Ár:   1329 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Lelőhely:   drogériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Makk Zsuzsó, az összetevőket feltöltötte: nkatika, Módosítva: 2020. február 24.

Lelőhely:   drogériák, online

2018-as téli limitált kiadás

Pirosító hab állagú textúrával, gyönyörű matt végeredménnyel. A szivacsos applicator precíz felvitelt biztosít. A púderes textúrájú pirosítók hatásának fokozása érdekében vidd fel a habot alapként.

3 árnyalatban kapható

fairynorah

2018. június 9.

A promó kép csalóka, a legvilágosabb szín úgy néz ki kb, mint a képen a 3. 😄 nekem is ez van meg (mmint a legvilágosabb). Örülök, hogy megvettem, már régóta szerettem volna egy hidegebb pink pirosítót, ami mégsem túl hideg és Barbie-s, és nem gondoltam volna, hogy egy ennyire rózsaszín pirosító hozza meg ezt a hatást (impulzus vásárlás volt, teszter sehol...). Nyárra tökéletes a krém állag, szépen eloszlik, nagyon természetes a hatása 😊 a tartósságáról nem vagyok meggyőzve, de lehet csak a púderezés miatt nem látom már a nap végén...🤷🏻‍♀️😅 azért szeretem

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 9.

Oklaudia04

2018. június 7.

Most vasaroltam dusted rose arnyalatba.
Nagyon szeretem, tetszik az illata ami ha felkerul az arcra el is tunik. Kellemes nyari szin az en barna boromhoz tokeletes.
Kezzel dolgozom el a boromon, elegge tartos!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 7.

Most vasaroltam dusted rose arnyalatba.
Kezzel dolgozom el a boromon, elegge tartos!

szeliger

2018. április 21.

C01 Orchid színben, ez a három közül a legvilágosabb. A hab állag azért erős túlzás, egyfajta folyékony pirosító inkább. Az applikátor feje érdekes, fogalmam sincs, hogy mire jó e szivacson a kis lépcsős bemélyedés. Azt sem tudom értelmezni, hogy mit jelent a reklámszlogen szövegében a precíz felvitel. Magam részéről teszek egy pöttyöt az orcámra és azt kézzel vagy a szintén ebből a kollekcióból való, elég jó minőségű ecsettel eldolgozom. Jellegzetes édeskés illata van, nem kellemetlen, de nem is egy hűha illat, a bőrre felvive az illat el is tűnik. A szín nekem telitalálat, pontosan ezt a szín kerestem, a Guerlain Terracotta Light mellé tökéletes. Szépen eldolgozható, a tartóssága is rendben van, jól ül az arcon. Nagyon elégedett vagyok ezzel a kis mütyűrrel, érdemes kipróbálni.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. április 21.

Antioxidánsok: Tocopherol, Diethylhexyl Syringylidenemalonate
Hidratálók: Caprylyl Glycol

Kaolin 0 0

A kozmetikum összecsomósodását megakadályozó segédanyag.

Sűrűség szabályozó, átlátszatlanná tevő porszerű segéd anyag.