Catrice

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek arcra
Lelőhely:   drogériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: sugar bunnie, az összetevőket feltöltötte: anonymous, Módosítva: 2019. március 11.

Lelőhely:   drogériák, online

Folyékony bronzosító a természetes napbarnított hatású bőrért

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre
bibi24

FundyBundy

2016. május 30.

Egyelőre 4 *-ot kapott tőlem, mert nagyon reménykedtem, hogy hátha az, amit én veszek, az az egy darab, eldolgozhatóság szempontjából nem lesz problémás. hát naná, hogy én sem lehetek kivétel :/ szóval imádom a színét, a tartóssága is hibátlan eddig, csak eldolgozni nem könnyű!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. május 30.

PcsjBglrk

2016. március 26.

Kicsit nehéz eldolgozni valóban,de nagyon szép színe van és elég nagy adag.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. március 26.

Kicsit nehéz eldolgozni valóban,de nagyon szép színe van és elég nagy adag.

nemethanna1

2015. július 27.

Borzalmas érzés egy ilyen csodaszép terméket lepontozni, de kénytelen vagyok ezt tenni...
Mikor az új szortiment kijött pár hónapja, egyből ez a bronzosító-highlighter keltette fel az érdeklődésemet. Mivel én nem vagyok a napozás híve, fehér bőröm és enyhe fényérzékenység miatt amúgy sem merészkedek ki 50 faktoros naptej nélkül házból, így kénytelen vagyok bronzosítani, ha nem akarok úgy kinézni, mint egy hulla. Rengeteg bronzosítót próbáltam, mattot, fényeset, por állagút, barnító gyöngyöket, tényleg mindenfélét, mégsem leltem rá az igazira. Mivel a Catrice innovatív pen-je nagyon megfogott, úgy döntöttem, adok neki egy esélyt. Természetesen igazi hajtóvadászat volt felkutatni, annak ellenére, hogy a városi Müller is bővített Catrice-állvánnyal rendelkezik, sosem találtam meg ezt a terméket. Aztán mikor végre megleltem, koppantam is...
Kiemelném azt az egy dolgot, ami miatt beleszerelmesedtem. A színe! A színe valami csodálatos. Egy kicsit aranyhatású, máskor kicsit bronzosnak hat, ragyogó, gyöngyházfényű-finissel bolondították meg. Én nem is bronzosítónak, hanem bronzos highlighternek mondanám, ugyanis kontúrozásra vagy markáns vonások húzására nem alkalmas, az arc- és szemöldökcsontot azonban tökéletesen ki lehetne emelni vele.
A feltételes módot nem véletlenül alkalmaztam, ugyanis egészen pontosan csak akkor lehetne kiemelni vele bármit is, ha el lehetne dolgozni. Minden létező módszert bevetettem, próbálkoztam az adagoló ecsettel, bronzosító-, pirosító-, sőt még alapozó ecsettel is, a szabadkézzel történő eldolgozást is megpróbáltam, de mindent hiába. A tökéletes alapozás ellenére is, a bronzosító beleül minden pórusba, minden apróbb ráncba, a végeredmény pedig foltos lesz, már-már az a felvállalhatatlan kategória. Ráadásul az adagolása se túl meggyőző, a tekergetős módszerrel és a szivacs-szerű applikátorral képtelen az ember a megfelelő mennyiségű porciót eltalálni. Van, hogy 5 percig kell tekergetnem a kupakot, hogy jöjjön valami, míg máskor annyi felesleget kilő magából, hogy már nem tudom hová kenni.
Szóval csalódás... A két *-ot csak azért kapja meg, mert annyira gyönyörű színe van, hogy az elmondhatatlan.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. július 27.

mobeto23

2014. december 30.

Én egy-két hete vettem meg itthon.
Ez az aminek mondják, highlighter. A színe nagyon tetszik, egyetlen bajom vele, hogy picit nehéz eldolgozni, illetve a csavaros technológia miatt picit egyenletnelül jön ki, de arányleg lehet kezelni. A színe nagyon tetszik, én a szemöldökcsontra, szemzugba és picit az arccsontra szoktam tenni.
Hezitállok a 4 és 5 pont között, de a Catrice iránti szeretetem miatt megkapja az 5-öt. :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. december 30.

Én egy-két hete vettem meg itthon.

busa01206

2014. szeptember 20.

Ez a termek sem kaphato itthon, de a becsi mullerben meg lehet venni. A csomagolasa olyan mint a csavaros ecsetes korrektoroknak. Eleg sok a csillam benne ugyhogy konturozashoz semmikeppen sem alkalmas. Vilagos borueknek jo lehet egy kis enyhe bronzositasra, viszont akinek sotetebb bore van az szerintem csak highlighternek tudja hasznalni :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. szeptember 20.

Hidratálók: Glycerin, Propylene Glycol, Caprylyl Glycol

A CosIng besorolás szerint felületaktív anyag és emulgeálószer.

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó segédanyag

Oldószerként és sűrűség szabályozó anyagként használt szerves vegyület.