Catrice

Ár:   989 Ft   Kategória:   Körömlakkok, lemosók
Kiszerelés:   10,5 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Müller, Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: lovecreams, Módosítva: 2018. július 4.

Kiszerelés:   10,5 ml
Lelőhely:   Müller, Rossmann
Kategória:   Körömlakkok, lemosók

Erős fedésű acai olajjal gazdagított körömlakk, a magasfényű finishért.

5 árnyalatban kapható

fagas

2018. november 15.

Az igazi ősz beköszöntével megint előkaptam ezeket a szépséges színeket. A 03-as "Goddess of Bronze" és a 04-es "Unmistakable Style" van a birtokomban, nagyon szeretem őket, igazi elegáns, csodás színek, alap-fedővel kb. 6 napot simán kibírnak, úgyhogy a kopásra sem panaszkodom. Kár, hogy már nem lehet kapni, pedig ár-értékben valódi kincs!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. november 15.

Candy21

2018. július 29.

Hát én nem igazán szeretem. A színe szép már egy rétegben is szépen fed, de a tartóssága nálam nagyon gyenge kb 2 nap.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 29.

Sipor

2018. július 21.

Olvasom itt a többiek pozitív véleményét, és meg vagyok lepve, mert nagyon nem voltam megelégedve vele. Nekem 2 nap után lepattogott, de valami nagyon brutális módon, vállalhatatlan volt. Pedig a színe olyan szép étcsokis barna :( Biztos nem venném újra (mondjuk látom, hogy már ki is vonták a forgalomból).

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 21.

pankajanosi

2018. július 11.

Utolsó darabot ( Unmistakable Style) sikerült hétfőn lekapnom az állványról, és azóta is az van rajtam. Nagyon szép árnyalat, gyorsan szárad , és ugyan két rétegben az igazi , de már egy rétegnél sincsenek feltűnő átlátszó foltok. Ráadásul tartósnak is bizonyul, mindössze a körömvégeken kopott meg egy kicsit, ami jóformán rekordnak számít az én körmeimnél. Annyira igazságtalanság, hogy mindig akkor szűnnek meg a jó cuccok , amikor rájuk találok.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. július 11.

Csutak

2018. július 4.

Kivonásra kerül ez is, mert miért ne? :D Minden jó cucc, amit megszeretek megszűnik. Két árnyalatom van ebből, a Fashion Addict és az Unmistakeable Style. Két rétegben tökéletesen fed, tartós, legjobb körömlakk ever.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 4.

nayliey

2018. június 16.

Nagyon szep szin, csillamos is, mostansag ez a maniam, imadom a markat, allat kiserlet mentes. Nincs mas amit hozza fuznek 🐰

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 16.

HontiAgi

2018. június 3.

Nem tudom mi van velem, hogy hosszú évek után megint csillámos lakkhoz nyúltam, de ez a 04-es sötét barnás-bronzos árnyalat megvett kilóra. Szépen terül, gyorsan szárad, egész tartós is és nem egy rémálom lemosni, hiába van tele apró csillámokkal. Az egyik nyári kedvencem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. június 3.

Ad-Namah

2018. május 24.

Nagyon szép színe van és egy rétegben is elég. 03 goddess of bronze árnyalatot vettem meg, és nagyon szeretem.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 24.

wifee

2018. január 28.

04--es árnyalatban vettem meg. Tartós,szépen terül, két rétegben szoktam felvinni, de egy rétegben is tökéletesen fed. Kb 4-5 napot kibír a körmömön, mosogatás meg minden egyéb házimunka mellett.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 28.

nicollette

2018. január 11.

Előzmény: A H&M oldaláról rendeltem tavaly egy szép barna, csillogó körömlakkot, de elhasználtam és azonnal szerettem volna egy hasonlót, így találtam meg a 01-es árnyalatot. Nagyon szép fényes és csillogó, azt hiszem megtaláltam a tökéletes utódot. Tartóssága még tesztelés alatt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 11.

Fényvédők: Titanium Dioxide
Illatanyagok: Ethyl Acetate, Isopropyl Alcohol
Színezékek: Iron Oxides

Foszforsav. A kozmetikumokban pH stabilizáló anyagként használatos összetevő.