Catrice

Ár:   1659 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Lelőhely:   drogériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: LizLiz, Módosítva: 2020. március 13.

Lelőhely:   drogériák, online

Vízálló szemhéjtus, több mint 270 szálnak köszönhetően rendkívül precízen csúszik a szempillatő mentén. A szuper rugalmas tusheggyel mélyfekete, finom, egyenletes, de akár drámai tusvonalakat is létrehozhatunk egyetlen mozdulattal, mely egész nap tartó hatást ígér

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre
bibi24

dorkamiro

2024. április 12.

Szerencsere ajandekba kaptam (az ajandekozonak sem valt be), rettenetesen nehez vele dolgozni, preciz vonalat huzni, cserebe kb ket hasznalat utan el kezdett kifogyni, ugyhogy nem kellett sokaig szenvednem vele

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2024. április 12.

_pszofi_

2024. március 14.

Jól lehet vele tust rajzolni, de nekem pár óra mulva fakult és lekopott. Nem lesz a kedvencem de amúgy meg jó hegye van könnyű vele dolgozni.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2024. március 14.

angi9207

2022. október 19.

A Calligraph lett volna a célpont G-napokon, de nem kaptam, így erre esett a választásom.
Az első próba alkalmával megilyedtem, mert nagyon halványan fogott. Így hát elkezdtem rázni... Háátöömm... Akkor meg kifröcsögött pár csepp. Közben meg rájöttem, hogy nem kell rázogatni, hanem a kupakjában vagy nem is tudom hol, de van benne egy rugó, és ha lepattintjuk a kupakot és visszanyomkodjuk a tust a kupakba (nem kattanásig, lehet érezni, ahogy rugózik!), akkor adagolja a festéket. De ezzel is óvatosan, mert hajlamos kibuggyanni.
Miután rájöttem hogyan varázsoljam ki belőle a cuccost, elégedetten használom. Nekem nem kenődik, egész nap a helyén marad. Nagyon szép intenzív fekete a színe. Lemosni viszonylag könnyű.
Ez a túlfolyás ami kicsit aggaszt, hogy így hamar ki fog fogyni, de lehet inkább még szokni kell és nem lesz vele baj.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. október 19.

hajnihh

2021. július 5.

Imádom. Mostanában ez a kedvencem, pedig nagyon sokat próbáltam. Ugyanolyan jó, mint kétszer ennyibe fájó társai. Szeretem használni, könnyű vele dolgozni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. július 5.

izsuzsi

2021. június 13.

Szép fekete tusvonal készíthető vele, az olajos szemhéjamon a nap végére egy kicsit megkopik. Hasonló, mint a Physicians formula tusa, de ez kb. harmadannyiba kerül. Igazán meleg időben nem próbáltam még.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. június 13.

MrsBean

2021. február 23.

Nagyon ambivalens érzéseim vannak. Nem egy rohangálós sminknek való, annyi szent. Amikor kapkodtam, felfestettem, mentem a dolgomra, fél óra múlva a negatív nyomat ott volt a szemhéjamon... :-)
Ellenben olyan szépen lehet vele dolgozni, hogy egy homeoffice, teljes primeres-alapozós-fixálós sminkhez felraktam, gondoltam úgyis csak itthon bohóckodom, és le sem lehetett robbantani, szó szerint nem moccant el. Úgyhogy elfogadtam, hogy rendesen elkészített sminkkel nagyon jó, nem fogom itt lepontozgatni, mert tényleg nem mozdult ekkor már, életem tusvonalait húzom vele.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. február 23.

Foxppy

2021. február 17.

Legujabb csoda volt, mikor vettem, de nem szeretjuk annyira egymast. Enyhe razogatas mellett - mintha tulnyomas lenne a tubusban - folyamatosan nyomja ki magabol a festeket. Gyorsan szarad, mondhatni tartos, de repedezik egy ido utan. Nem o lesz a kedvenc.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. február 17.

JEN18

2021. január 3.

Amikor a kezemen kipróbáltam alig fogott, gondoltam magamban, hogy ez kuka. Mindigis gélest használtam, de amikor ezt kipróbáltam a szememen (felrázás nélkül) akkor annyira matt volt és fekete, hogy hihetetlen. Tizenx órákat kibír a szememen anélkül hogy bármerre elmozdulna, kenődne onnan.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. január 3.

juditjanka

2020. október 1.

A rossz vélemények ellenére ez egy tök jó tus. :) Azért vonok le egy csillagot, mert nem tökéletes, de az átlagnál sokkal-sokkal jobb :) Akkor adnék rá 5 csillagot, ha lerobbanthatatlan lenne tényleg. De cserébe aránylag könnyű igazítani, és tart is azért. Ár-érték arányban viszont nagyon jó.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. október 1.

encikeke92

2020. július 19.

Nagyon furcsa ennyi rossz véleményt olvasni erről a szemhéjtusról... Nekem eddig ez messze kitűnik a többi közül. Egy vonallal tökéletes tusvonalat tudok vele rajzolni, gyönyörű színe van, sok ember dicsérte rajtam a sminket, pedig eddig is ugyan így csinaltam... ☺️

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. július 19.

Hidratálók: Propylene Glycol, Pentylene Glycol

Kókuszból előállított anyag. Elsősorban felületaktív anyagként funkcionál, de használható bőrkondicionálóként, emulgeálószerként és oldószerként is. Bár a hírneve nem túl jó, Paula Begoun szerint egyáltalán nem igaz az, hogy az SLS az egészségre veszélyes vagy rákkeltő. Ami viszont igaz, hogy bőrirritáló (annyira, hogy jellemzően SLS-t használnak a kozmetológiai kutatásokban a bőrirritáció kiváltására, hogy pl. különböző gyulladáscsökkentők hatását teszteljék aztán), ezért hacsak nem az összetevő lista utolsó helyeinek egyikén szerepel jobb kerülni. Az SLS-t tartalmazó tisztítók általában túlságosan is tisztítanak és megbontják a bőr természetes védőrétegét.