Catrice

Ár:   1659 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Lelőhely:   Müller, Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: LizLiz, Módosítva: 2020. március 13.

Lelőhely:   Müller, Rossmann

Vízálló szemhéjtus, több mint 270 szálnak köszönhetően rendkívül precízen csúszik a szempillatő mentén. A szuper rugalmas tusheggyel mélyfekete, finom, egyenletes, de akár drámai tusvonalakat is létrehozhatunk egyetlen mozdulattal, mely egész nap tartó hatást ígér

encikeke92

2020. július 19.

Nagyon furcsa ennyi rossz véleményt olvasni erről a szemhéjtusról... Nekem eddig ez messze kitűnik a többi közül. Egy vonallal tökéletes tusvonalat tudok vele rajzolni, gyönyörű színe van, sok ember dicsérte rajtam a sminket, pedig eddig is ugyan így csinaltam... ☺️

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. július 19.

jvivi

2020. július 2.

Első látásra jónak tűnik, mert rendesen jön belőle a festék és szép fekete a színe (engem nem zavar ha fényesre szárad). Később azonban csalódottan vettem tudomásul hogy nem hogy nem vízálló, de simán felkenődik a mélyítővonalamba a meleg időben.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. július 2.

Wolfsinger

2020. június 2.

Nekem ez a tus nagyon bevált! Eddig a NYX EPIC INK LINER-t használtam, de mindenféle eyeshadow base és púder mellett is felkenődött a szemhéjamra. Ez viszont a legnagyobb melegben is 24 órán keresztül tökéletesen kibírta. Kinek mi :D

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. június 2.

Maji

2020. május 27.

Akár még jó is lehetne, hogyha jönne ki belőle festék... A tubusára az van írva, hogy gyengéden fel kell rázni használat előtt. Hát én akármit csináltam vele nem volt hajlandó belőle jönni olyan mennyiség amivel a szemét kifesthetné az ember. A kezemre is vagy 50 vonalat húztam vele, de alig fog. 1700 forint landolt a kukában

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. május 27.

cherry19

2020. április 24.

Nos ez nem vett le a lábamról. Nagyon ügyetlen vagyok tusokkal, viszont a neten mindenfele ódákat zengenek az ecsetes applikátorú termékekről, úgyhogy gondoltam ne legyen túl drága próbálkozás, izgatottan vártam, hogy megjelenjen.
Nekem ez nem elég vékony hegy, ha a leheletnyinél picit erősebben a szemhéjamhoz nyomom a végét pacsázik és csúnya, csak nagyon óvatosan lehet vele szép igazán vékony vonalat húzni, "wing' kihegyesítésére sem alkalmas túlzottan szerintem. Azt viszont megadom neki, hogy a felső pillasor mentén egy húzással egyenletes vonalat lehet vele kreálni, amennyiben sikerül megfelelő mennyiségű anyagot kinyerni belőle. Fokozott óvatosság ellenére kb. 5 használat után elkezdett seprűződni a vége a kupak kialakítása miatt, olyan 3 szál már félreáll és ha olyanja van mellé is rajzol persze. Ha ecsettel lefelé tárolom kinyitáskor buborékozik és folyni kezd, ha fordítva nincs elég anyag a hegyben.
A festék maga sem az igazi, bár a színe intenzív, nagyon híg és aki arra számít, hogy matt tust vesz rosszul gondolja, fényesre szárad, olyan műanyagosan fényesre, feszül és ha egész nap hordom egy idő után a szemmozgásoktól összerepedezik. Ha a kiszámíthatatlan hegyből véletlenül kerül festék a szempilláimra mivel gyorsan szárad rettenet rondán összetapasztja azokat és utána spirált se igazán lehet felvinni, precíziós lemosás sem épp egyszerű manőver a vízállósága miatt.
Egy próbát megért, de újravenni nem fogom, a liquid liner matt-tal könnyebben szebb dolgokat rajzolok és rajtam szerencsére a nem vízálló verziója is teljesen szépen fennmarad.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. április 24.

bernadettu

2020. március 9.

Nekem nem jött be annyira, az egyik szememen meg tudtam vele húzni a tusvonalat de a másiknál már "kiszáradt", fejjel lefelé beleállítottam a sminkes tárolómba, úgy megint működött, sietős reggelekre nem ajánlanám emiatt.
És egyébként a Müllerben és a Rossmannban is 1 659 Ft...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. március 9.

És egyébként a Müllerben és a Rossmannban is 1 659 Ft...

LizLiz

2020. március 4.

Nagyon jó kis tus, beleszerettem. Szép tusvonal húzható vele, könnyű használni. Tartóssága teljesen rendben van.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. március 4.

Hidratálók: Propylene Glycol

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.