Catrice

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek szájra
Lelőhely:   drogériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: andrej, Módosítva: 2014. május 16.

Lelőhely:   drogériák, online
Kategória:   Sminkek szájra

2013 április-májusi limitált kiadás

Valódi cukorkristályok dörzsölik le az ajkadról az elhalt hámréteget és kényeztető hatásuknak köszönhetően csodálatosan puhává és selymessé varázsolják a bőrt. Egyszerűen használd az ajkadon, kis körkörös mozdulatokkal. Az eredmény: gyönyörű sima ajkak. Tavaszi gyümölcs illattal!

sailorluna

2018. szeptember 5.

jól radíroz, felfrissíti az ajkamat, és még ápol is. a praktikus csomagolása miatt bárhol, bármikor lehet használni. kár, hogy limitált volt, szívesen újravenném.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 5.

pmarcsi

2013. november 8.

Jó kis termék. Én kb. 2 hónapja vettem akciósan, szóval nem tudom, hogy még lehet-e kapni egyáltalán. Szépen rendbe teszi az ajkaim, ha épp szükséges. Fincsi almás illata, és íze van. Nekem hasznosnak bizonyult.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. november 8.

kinderino

2013. október 16.

Én is elégedett vagyok vele. Jobb lett volna, ha most ősszel adják ki, mert azért ilyenkor jobban szükség lehet egy ajakradírra. Nekem is jól radíroz és utána tényleg puha tőle a szám.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. október 16.

vlilla0522

2013. május 14.

egyelőre nagyon tetszik! cukorkristályokkal van megrakva, az állaga elég sűrű, sok kristálydarab van benne. ki kell tapasztalni, hogy mennyi elég, könnyű használni és utána puha ajkakat varázsol. én már első használat után éreztem javulást, de még mindenképpen update-elek, amikor már hosszabb ideje használom. :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. május 14.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, Tocopherol, Ascorbyl Palmitate
Gyulladáscsökkentők: Ascorbyl Palmitate
Hidratálók: Sucrose
Vitaminok: Panthenol, Tocopheryl Acetate, Tocopherol, Ascorbyl Palmitate

Cukor.  A bőrön alkalmazva vízmegkötő hatása van.

Ascorbyl Palmitate a I i I v I gy 2 0