Catrice

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Körömlakkok, lemosók
Lelőhely:   drogériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Mozart, Módosítva: 2015. december 6.

Lelőhely:   drogériák, online

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre
bibi24

Ella

2017. március 1.

A LOVEnder valami csoda! Gyönyörű világosszürke lakk, igazán különleges színe van. :-) Gyorsan szárad, szépen fed és akár 4 napot is kibír a körmeimen. Ez nálam nagy szó. Kár, hogy csak limitált kiadás volt.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. március 1.

Vizililiom

2016. december 27.

Több árnyalatban is beszereztem anno, még mindig megvannak, használom is őket. A Catrice lakkokkal nagyon elégedett vagyok minden szempontból.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. december 27.

dettybetty

2015. május 3.

C02 - Pinkadoxa árnyalat az enyém, már lassan 1 éve megvan és még mindig használható! Az ecsetével könnyű felvinni a lakkot, amely tökéletes fedést biztosít, és sokáig fent is marad. Kár, hogy csak limitált kollekció volt, ha tehetném a többit is beszerezném... :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. május 3.

nadalandy

2014. augusztus 23.

C02 Mermaiday Mayday tulajdonosa vagyok. Gyorsan szárad, könnyű vele dolgozni.
De valahogy nem az igazi. Továbbá a körömön lévő szín sem olyan szép, mint az üvegcsébe.
Sajnos többet vártam volna.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. augusztus 23.

C02 Mermaiday Mayday tulajdonosa vagyok. Gyorsan szárad, könnyű vele dolgozni.
Sajnos többet vártam volna.

pottyos.zebra.97

2014. augusztus 15.

A barackos árnyalatot vettem meg, mert olyan narancsszínt kerestem, ami nem rikító (semmiképp sem neonos beütésű), de az picit élénk, nyári szín. Erre tökéletesen jó, két rétegben fed és szép a színe az apró csillámokkal.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. augusztus 15.

Szabszi.

2014. március 17.

A C04-es LOVEnder színt vettem meg. Szerettem volna egy szép szürke színt. Nem volt drága, szép a színe, még kis csillámok is vannak benne, két rétegben szépen fed és tartós is:) Nekem ötös:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. március 17.

Illatanyagok: Ethyl Acetate, Isopropyl Alcohol
Színezékek: Red 6 / CI 15850, CI 77491, CI 77499, Titanium Dioxide / CI 77891