Catrice

Ár:   1090 Ft   Kategória:   Körömlakkok, lemosók
Kiszerelés:   10,5 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   drogériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: lovecreams, Módosítva: 2020. február 26.

Kiszerelés:   10,5 ml
Lelőhely:   drogériák, online
Kategória:   Körömlakkok, lemosók

Tökéletes duókróm vagy metálos finishű körömlakkok.

5 árnyalatban kapható

Picieri

2018. május 18.

Az unexpected red árnyalata került a birtokomba. Csodaszép színe van, de ez olyan őszi szín, nyáron inkább a vidámabb színeket szeretem használni.
Nagyon szép fénye van, kevésbé csíkoz, ami ezeknél az effecteknél kifejezetten fontos,mert nagyon bele tud rondítani a végeredménybe. Volt már olyan lakkom, hasonló hatással, amit akárhány rétegben lehetett volna kenni, hogy elkerüljem a csíkos végeredményt, de akkor már soha az életben nem száradt volna meg. Ez nem ilyen. Két réteg elég, tartósságáról nagyon nem tudok nyilatkozni, mert én általában 4 naponta újra festem a körmeimet, mert megunom a színét, de addig a 4 napig tökéletesen bírta.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. május 18.

lenizsu

2018. március 11.

A csomagolásban csodaszép színe van. A képen látható árnyalatban vásároltam meg. Felkenve nem az igazi. Úgy is szép, de az üvegben lévő termék alapján duokróm hatásra számítottam, és nem azt kaptam.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. március 11.

missmomsen

2017. szeptember 25.

rosegold arnyalatot vettem, egy retegben nagyon szepen fed es 1hetig fedolakkal maradt fent. lehet tovabb is birta volna, csak lemostam :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. szeptember 25.

Zsan31

2017. szeptember 19.

Nem olyan régen vettem meg a kollekcióból 3 színt (01-Stainless Silver; 02-Impressive Gold; 03-Stunning Rose Gold). Csodaszép színek, egyenletes fedés és gyors száradás! Nagyon vagány metálos befejezést kapunk, ha felkenjük ezeket a lakkokat. :) Arra viszont vigyázni kell, hogy nem minden fedőlakkal kompatibilis és valamelyik feloldja picit. Tőlem kiérdemelte az 5 csillagot.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. szeptember 19.

Emolliensek: Pentaerythrityl Tetraisostearate
Emulgeálószerek: Pentaerythrityl Tetraisostearate
Tisztítószerek: Pentaerythrityl Tetraisostearate
Illatanyagok: Ethyl Acetate, Isopropyl Alcohol
Színezékek: Iron Oxides

Bőrpuhító (emollient), emulgeáló és felületaktív anyag (surfactant).

Foszforsav. A kozmetikumokban pH stabilizáló anyagként használatos összetevő.