Catrice

Ár:   €7.45   Kategória:   Sminkek arcra
Lelőhely:   drogériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Panni21, az összetevőket feltöltötte: juditkaa70, Módosítva: 2021. május 18.

Ár:   €7.45
Lelőhely:   drogériák, online

Égetett highlighter ásványokkal dúsítva. A selymesen lágy textúra a fényvisszaverő pigmenteknek köszönhetően természetes ragyogást nyújt.

Mikroplasztik-,, szilikon-, és ásványi olajmentes

Vegán

2 árnyalatban kapható:  010 Roségold és 020 Gold

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

Virág-os

2021. június 11.

Elolvastam itt, majd azzal a lendülettel el is felejtettem. Pedig kinéztem magamnak.

Nos, szembe jött a boltban, így a Rose Gold árnyalatú szett jött is velem. Első highlighter palettám, nagyon szépek a színei. Jól le van préselve.
De: a doboza bár bontatlan volt, belül a széleken a műanyag védő alatt volt némi porzott rész. Illetve a kis tükör bár praktikus, nem tudom miért volt olyan koszos, mintha a futószalagon áthúzták volna. Azon lehetett volna egy vékony lehúzható hártya mondjuk.
Amíg még jobban el nem varázsol, csak négy csillagot adok.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. június 11.

Amíg még jobban el nem varázsol, csak négy csillagot adok.

Panni21

2021. május 17.

Ez a kettő az első highlighter palettáim, amiben végre minden színt egyformán ki tudok használni.
Világos, sárgás tónusú bőröm van, és eddig minden palettában akadt minimum egy kakukktojás szín, ami vagy túl sötét volt, vagy épp hideg árnyalatú, így a paletta konkrétan elvesztette a lényegét, hiszen mi értelme, ha csak egy árnyalatot használok?
Mindkét színösszeállítás a melegebb tónusok kedvelőinek kedvez, nincsenek bennük hideg színek, de elég világosak ahhoz, hogy nagyon világos bőrrel is kompatibilisek legyenek.
A 010 Roségold paletta után valamivel gyakrabban nyúlok, valahogy különlegesebbnek érzem a színösszeállítást, de a 020 Gold mindhárom színe is nagyon szép.
A textúra jó, nem porol, nem darabos, nem csillámos, egységesen ragyog. Ujjal szoktam felvinni, így nagyon természetes, egészséges fényt ad.
Kár, hogy limitált kiadás.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. május 17.

Kár, hogy limitált kiadás.

Antioxidánsok: Tocopherol
Hidratálók: Glycerin, Magnesium Stearate