Catrice

Ár:   1300 Ft   Kategória:   Sminkek szájra
Lelőhely:   drogériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: bernadettu, az összetevőket feltöltötte: juditkaa70, Módosítva: 2021. július 16.

Lelőhely:   drogériák, online
Kategória:   Sminkek szájra

"A hialuronsavas ajakdúsítók nemcsak puhábbá teszik az ajkakat, de hűsítő hatásuknak köszönhetően kellemesen bizsergető érzést hagynak maguk után, mely optikailag dúsítja az ajkakat. Irizáló árnyalatait hordhatja akár önmagukban, akár egy matt rúzs megkoronázásaként."

3 árnyalatban kapható

Emma23

2021. szeptember 24.

A 020as árnyalat van meg. Szép színt ad az ablaknál és tetszik a kicsit bizsergető érzés is. Viszont az aplikátorral nem vagyok kibékülve.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. szeptember 24.

ajjamo

2021. szeptember 23.

030-as barackos árnyalatot sikerült beszereznem és nagyon imádom a színét, mert visszafogottabb. Felkenés után elkezdi bizsergetni a szájat, mentolos érzést kelt és nem is szívódik fel 3 perc után, illetve nem is ragacsos túlzottan. A boost hatást nem tudom eldönteni, szerintem teltebbnek tűnik a száj tőle, nem tudom hogy csak optikailag vagy valójában is dúsítja. Amúgy nem vagyok egy nagy tapasztalattal rendelkező szájfényhasználó, de nekem bejött.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. szeptember 23.

bernadettu

2021. szeptember 4.

Nem igazán hallottam róla hogy Catrice ilyen kiadású szájfényeket is kiadott, így teljesen impulzus vásárlás volt. Valószínűleg limitált kiadás mert már a kiárusításra kerülő termékek között láttam viszont.
Maga a szájfény enyhén mentolos, plumping hatást nem figyeltem meg, legalább nem ragacsos.
Az egyetlen negatívuma hogy a masszív csomagolás ellenére csak 3 ml, bár ez előny is lehet mert legalább van esély elhasználni mielőtt kijön egy újabb hasonló trendkiadas

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. szeptember 4.

Emolliensek: Polyglyceryl-2 Isostearate/Dimer Dilinoleate Copolymer, Polyglyceryl-2 Triisostearate, Bis-Behenyl/Isostearyl/Phytosteryl Dimer Dilinoleyl Dimer Dilinoleate, Caprylic/Capric Triglyceride, Bis-Diglyceryl Polyacyladipate-2, Limnanthes Alba (Meadowfoam) Seed Oil, Glyceryl Behenate
Emulgeálószerek: Polyglyceryl-2 Triisostearate, Glyceryl Behenate
Színezékek: Red 7 Lake / CI 15850, CI 77491, Titanium Dioxide / CI 77891

Gliceridek és behensav keveréke. Bőrpuhító (emollient) és emulgáló szer.