Catrice

Ár:   1300 Ft   Kategória:   Sminkek szájra
Lelőhely:   drogériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: bernadettu, az összetevőket feltöltötte: juditkaa70, Módosítva: 2021. július 16.

Lelőhely:   drogériák, online
Kategória:   Sminkek szájra

"A hialuronsavas ajakdúsítók nemcsak puhábbá teszik az ajkakat, de hűsítő hatásuknak köszönhetően kellemesen bizsergető érzést hagynak maguk után, mely optikailag dúsítja az ajkakat. Irizáló árnyalatait hordhatja akár önmagukban, akár egy matt rúzs megkoronázásaként."

3 árnyalatban kapható

Fannie

2024. január 31.

Megvan már egy ideje, de csak nemrég kezdtem el rendszeresen használni. 030-as árnyalat, bár sok színe nincs, inkább a fénye a lényeg, az adja a plumping hatást. Vastagabban kell felvinni a szokásosnál, de nem ül bele a ráncokba, nem ragad, hidratáltan tartja az ajkat és olyan hatása van, mintha töltve lenne a szám, de hál' istennek nincs semmi égető érzés. Igyekszem nem összenyomni a számat, mikor rajtam van, így szép fényesen bír 1-2 órát, aztán ivás-evés után újra kell kenni azért. Ár-érték arányban hétköznapra tökéletes.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2024. január 31.

Legadema

2023. október 15.

Kellemes szájfèny, enyhèn èrezhető csak a mentolos èrzès. Több rèteget kell felvinni, hogy valóban szèp legyen..Nem csillogó inkább vizes hatású. Talán újravevős darab is lehet belőle. Inkább hètköznapi viseletre alkalmas. Az árát abszolút megèri szerintem, viszont nem kimagasló termèk, ezèrt csak nègy csillag.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2023. október 15.

rozsaanna

2022. január 28.

Szépen csillog, vizes hatású. Egy egyszerű szájfény, azonban én találtam mást, amiért többször nyúlok. Ennek ellenére el fogom használni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2022. január 28.

Emma23

2021. szeptember 24.

A 020as árnyalat van meg. Szép színt ad az ablaknál és tetszik a kicsit bizsergető érzés is. Viszont az aplikátorral nem vagyok kibékülve.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. szeptember 24.

ajjamo

2021. szeptember 23.

030-as barackos árnyalatot sikerült beszereznem és nagyon imádom a színét, mert visszafogottabb. Felkenés után elkezdi bizsergetni a szájat, mentolos érzést kelt és nem is szívódik fel 3 perc után, illetve nem is ragacsos túlzottan. A boost hatást nem tudom eldönteni, szerintem teltebbnek tűnik a száj tőle, nem tudom hogy csak optikailag vagy valójában is dúsítja. Amúgy nem vagyok egy nagy tapasztalattal rendelkező szájfényhasználó, de nekem bejött.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. szeptember 23.

bernadettu

2021. szeptember 4.

Nem igazán hallottam róla hogy Catrice ilyen kiadású szájfényeket is kiadott, így teljesen impulzus vásárlás volt. Valószínűleg limitált kiadás mert már a kiárusításra kerülő termékek között láttam viszont.
Maga a szájfény enyhén mentolos, plumping hatást nem figyeltem meg, legalább nem ragacsos.
Az egyetlen negatívuma hogy a masszív csomagolás ellenére csak 3 ml, bár ez előny is lehet mert legalább van esély elhasználni mielőtt kijön egy újabb hasonló trendkiadas

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. szeptember 4.

Hidratálók: Hydrolyzed Sodium Hyaluronate

Jellemzően ajaktermékekben használt bőrpuhító (emolliens) anyag, amelyet gyakran lanolin helyettesítőként használnak. Nagyon jó a vízmegkötő hatása, valamit kiválóan tapad a bőrhöz és csillogó felületet hagy maga után.

Gliceridek és behensav keveréke. Bőrpuhító (emollient) és emulgáló szer.

Piros színű szintetikus színezék, amely az INCI listákon Red 6, Red 6 Lake, Red 7 és az amerikai piacról származó termékeken Red 7 Lake néven található meg.