Catrice

Ár:   1800 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Lelőhely:   drogériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Nigea88, Módosítva: 2021. április 29.

Lelőhely:   drogériák, online

Selymesen lágy textúra, így nagyon könnyűnek hat a bőrön. Összetevőinek köszönhetően érzékeny bőrre is ideális. A Catrice  'Worry Free' gondolatisága alapján papír csomagolást kapott a termék, amely 60%-ban újrahasznosított. 100%-ban természetes összetevők, fél-matt finish. A tápióka, mint szuperélelmiszer felszívja a felasleges csillogást adó olajat a bőrről.

Vegán

2 árnyalatban: 010 Natural sand, 025 Warm peach

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre
bibi24

Nigea88

2021. április 23.

Teljesen random láttam meg a Müllerben, szerettem régen az ilyen púderelet, manapság nem igen használok, mert max minimális mattítás kell a bőrömnek, nem fedés, ill. igyekszek felesleges dolgokat nem venni. Viszont ahogy megláttam, hogy egy egész állvány vegán catrice kínálat van előttem, elcsábultam. Tökéletes a 025-ös árnyalat, könnyed a textúra, ecsettel is szépen felvihető, nem porol. Nekem nagyon bejön!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. április 23.

Emolliensek: Helianthus Annuus (Sunflower) Oil, Ricinus Communis (Castor) Seed Oil, Macadamia Integrifolia (Macadamia) Nut Oil
Illatanyagok: Ricinus Communis (Castor) Seed Oil, P-Anisic Acid
Színezékek: CI 77491, CI 77492, CI 77499, Titanium Dioxide / CI 77891